Karşıyaka - SAMSUNSPOR'umuz (EĞİRDİR CUP 4.MAÇ)

Başlatan Sadece Samsunspor, 10 Ağustos 2008, 12:02:36

« önceki - sonraki »

harbisamsunsporlu5517

ortasahaya ve forvete birer afrikalı aldıkmı degmeyın keyfımıze kocaelı gıbı sessız sessız çıkarız artık

AntZ

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 11 Ağustos 2008, 17:16:58
ortasahaya ve forvete birer afrikalı aldıkmı degmeyın keyfımıze kocaelı gıbı sessız sessız çıkarız artık

Mandanda maşallah iyi çıktı kardeş inşallah sözleşme yapılacak. Ortasaha ve forvete 2 zenci olmaz artık ama orta sahaya bir tane kaliteli tıkır tıkır adam geçen iyi asist yapan bir zenci olsa fena olmaz valla

harbisamsunsporlu5517

forvet alınmasada olur aslında dediğin gibi asist yapacak çok koşan bir afrikalıda yeter bize

veis

bugüne kadar yapılan hazırlık maçlarında atılan toplam golümüze bakın ve bu golerden kaç tanesini forvetlerimiz atdı görün ondan sonra transferde nereye kim gerekli anlarız zaten.

tolga

ben geçende  rakiplerin ve bizim takımın yaptığ ı transferleri yazdım yine tepki aldık önemli değil canları saolsun dün ankara demir spor maçı kimse yok hazırlık maçı falan demesin bu bir göstergedir lig için takım tam kadro oynuyur sonuç felaket kötü görüşüyorum kaleye gidemiyoruz deniyor hoca resmen insanları kandırıyor internetten izleyin gazetelerden demeçlerini resmen kafa yapıyo  iyi değiliz beyler hemde reziliz  eğer sen 3.lig takımına karşı mağlup götürüp sondakkalarda golü buluyorsan bişeyler iyi gitmiyor demektir yine bazılarınız yazar şimdi ne diyosun diye ama dost acı söyler  zamanında yazıyorum inşallah ben yanılırım

nomak55

veise katılıyorum bizim sorun gol atmak ta defansımız bu sene çok daha güvenli ama bi takımın direnci savunmadan değil forvet hattından başlar bu takım az gol yer buna inanıyorum (kalecide dahil olarak düşünüyorum) ancak şu halimizle zor gol atarız gibi duruyor. Hocada farkında ki forvet siyahilerden deneyip duruyor inş. hayırlısı olur çünkü serkan yaşlandı burhanınn ne ypacagı belli deil hakan da daha çok genç orta sahaya murat yıldırım kafi gelir bence

ozkan17

ama bunlar daha hazırlık macı.ona bakarsak gs de hıcbı hazırlık macını kazanamadı ne yanı gs smdı lıgde mac kazanamayacakmı..bence mantıksız bu konusmalar..bı forvet gereklı tabıkı ılerıye ama su maclardan bu sonucu cıkarmak yersız