Karadeniz Trabzonspor - SAMSUNSPOR'umuz (EĞİRDİR CUP 3.MAÇ)

Başlatan Sadece Samsunspor, 08 Ağustos 2008, 08:01:27

« önceki - sonraki »

celebi

arkadaşlar bilgisi olan var mı davrazla irtibatta olan golü kim atmış takım nasıl oynuyormuş falan bilgi alsak

celebi

celebi

eLLis

Ben pek önemsemiyorum tabi yensek iyide yönetim adına güzel şeyler olunca takımımızda zamanla iyiye gidecektir.

celebi

tolga

tolga

tolga

US

bu sene biz  ligin   banko yenilen takımıyız demedi demeyin ...

iddaa gecen sene mardini almıyuodu programa bu sene gecen senenin mardini oluruz ..

Baþkent_55

ne oldu hemen yok averaj takımı yok yenilen takım geçin bunları yaaa......samsunspor bu ligi en kötü zamanında çıkardıki şimdi rahat çıkarır ......rahat olun

oguz_5528

Alıntı yapılan: Başkent_55 - 08 Ağustos 2008, 22:36:35
ne oldu hemen yok averaj takımı yok yenilen takım geçin bunları yaaa......samsunspor bu ligi en kötü zamanında çıkardıki şimdi rahat çıkarır ......rahat olun
başkennt nedense öle hissetmioruz biz bu lig süper lig gibi diil herkezin gücü eşit kimin kime dibe atacağı belli diil korkuyoruzzz...hocadan,topçulardan skor ortada...

US

beyler daha adanı yenı duydugum takımla  kafa kafa kapısıyosak manisa rize  sakarya ezer bizi..

alperen_55

Alıntı yapılan: Başkent_55 - 08 Ağustos 2008, 22:36:35
En kötü dediğin kadrodaki futbolculara bak bide şuandaki futbolcu kadrosuna bak ....maalesef bu lig için şuan ki kadromuz kesinlikle yetersiz.Kaleci transferini saymazsak en az 2 tane banko oynayabilecek futbolcu transferi gerekli diye düşünüyorum.55mehmetcan55 in dediği gibi averaj takımı olmayabiliriz ama bu ligi bu kadro ile  çok zor götürürüz diye düşünüyorum.

Baþkent_55

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 08 Ağustos 2008, 23:25:07
başkennt nedense öle hissetmioruz biz bu lig süper lig gibi diil herkezin gücü eşit kimin kime dibe atacağı belli diil korkuyoruzzz...hocadan,topçulardan skor ortada...

imzanı oku gerisi zaten tefrruat

Baþkent_55

Alıntı yapılan: alperen_55 - 08 Ağustos 2008, 23:27:14
En kötü dediğin kadrodaki futbolculara bak bide şuandaki futbolcu kadrosuna bak ....maalesef bu lig için şuan ki kadromuz kesinlikle yetersiz.Kaleci transferini saymazsak en az 2 tane banko oynayabilecek futbolcu transferi gerekli diye düşünüyorum.55mehmetcan55 in dediği gibi averaj takımı olmayabiliriz ama bu ligi bu kadro ile  çok zor götürürüz diye düşünüyorum.

gençlere güvenmekten başka çare varmı eninde sonunda süper ligdeyiz aıcık daha sabır