SAMSUNSPOR'umuz - Karadeniz Trabzonspor (EĞİRDİR CUP)

Başlatan Sadece Samsunspor, 05 Ağustos 2008, 16:12:29

« önceki - sonraki »

AntZ

tolga

Cagdas Ünver

veis

red_white

malatya konya şekerspordan 3 gol yedi.bence çokda küçümsememek gerekir.ideal kadromuzla çıkacağımız maçları kazanacağımızı düşünüyorum.

**KaR6**

off, karadenizspor u yendik, bizi dogrudan super lige ve sampiyonlar ligine almaları lazım.. Allah sonumuzu hayır etsin, umarım 'takım' oluruz ve yuzumuz guler birazcık..

Sadece Samsunspor

ben size ne dedim bu maç 1-0 bizim 2.yarı bütün kadro değişir dedim bakın 1-0 aldık 2.yarıda bütün takım değişmiş ama gol burhan'dan dedim hüseyin atmış o kadarda olsun ;D

arkadaşın dediği gibi malatyaspor konyaşekerspor'dan 3 gol yemiş biz en azından gol yemedik ve 1 gol attık

ayrıca uzun zamandan beri maçta hiç gol yemedik tebrikler erayyyy

MeL_55

oguz_5528

berusa55

07 Ağustos 2008, 01:16:37 #40 Son düzenlenme: 07 Ağustos 2008, 02:59:45 berusa55
Arkadaşlar hazırlık maçlarının skorunu o kadar önemsemeyin, adı üstünde hazırlık maçı. Skorlara takılmanın anlamı yok.

İnsallah takımımız lige kadar en son şeklini alır ve hazır olarak lige gireriz.

Sadece Samsunspor

AlıntıSamsunspor KAZANDI

Isparta Davraz´daki ikinci hazırlık maçında TFF 2.Lig 4.Klasman takımlarından Trabzon Karadenizspor ile karşılaşan Samsunspor, rakibini Hüseyin Canbaz´ın 61. dakikada attığı kafa golü ile 1-0 mağlup etti

İLK YARI DAHA ETKİLİ OYNADIK
Samsunspor, Eğirdir Cup Turnuvası´nın ikinci maçında Trabzon Karadenizspor ile karşılaştı. Mücadeleye Kırmızı-Beyazlılar daha baskılı başlasa da ilk tehlikeli atak Karadenizspor´dan geldi. 12. dakikada ani gelişen rakip takım atağında Çağdaş´ın uzaktan şutu üst direkten geri dündü. 15. dakikada Sercan kendi taşıdığı topla ceza sahasına yaklaştı. Sercan´ın sert şutunda top az farkla auta gitti. 24. dakikada Sefa, Burhan´a mükemmel bir pas verdi. Burhan, rakibi tarafından ceza sahası içerisinde düşürüldü ancak hakem devam dedi.İlk yarıda gol sesi çıkmadı ve devre 0-0 tamamlandı.

HÜSEYİN´DEN MÜKEMMEL KAFA
İkinci yarıda çok sayıda oyuncu değişikliğine giden Teknik Direktör Hayrettin Gümüşdağ, genç isimleri sahaya sürdü. Oyuna 58. dakikada Hakan Koçarslan´ın yerine giren genç futbolcu Hüseyin Canbaz, ilk maçında gol sevinci yaşadı. 61. dakikada Sefa´nın kullandığı kornerde savunmadan ileri çıkan Hüseyin, topa mükemmel yükseldi ve attığı kafa golü ile Kırmızı-Beyazlıları 1-0 öne geçirdi. Samsunspor, golden sonra etkili oyununu sürdürse de, skoru değiştiremedi ve Trabzon Karadenizspor´u 1-0 mağlup ederek turnuvadaki ikinci maçında galibiyetle tanıştı.

AlıntıGALİBİYET PERDESİ AÇILDI

Samsunspor Eğirdir CUP Turnuvası'nda Trabzon Karadenizspor'u 1-0 yendi...

07 Ağustos 2008 Perşembe 11:06

Kırmızı-Beyazlılar'ın Isparta Davraz Kayak Merkezi'nde dün Eğirdir CUP Turnuvası'nda Trabzon Karadenizspor ile karşı karşıya geldi. Samsunspor baştan sona üstün oynadığı karşılaşmayı Hüseyin Canbaz'ın golü ile 1-0 kazanmasını bildi

SAMSUNSPOR ATAK OYNADI
Samsunspor'un ikinci etap kamp çalışmaları Isparta'nın Davraz kayak Merkezi'nde sürüyor. Kırmızı- Beyazlılar'ın dün Eğirdir CUP Turnuvası'ndaki rakibi Trabzon Karadenizspordu. Samsunspor karşılaşmaya Karşıyaka maçında olduğu gibi yine eksik kadrosu ile çıktı. Maçın ilk yarısında rakibini adeta sahasına kitleyen Samsunspor'da Burhan, Turgut ve Sercan net gol pozisyonlarını değerlendiremedi. Mazın ilk yarısı 0-0 bitti.

GOL HÜSEYİN CANBAZ'DAN
İkinci yarıya Turgut'un yerine Serkan Aykut'u, Can'ın yerine İsmail'i alarak başlayan Samsunspor yeni üstün olan taraftı. Sağlı sollu ataklarını sıklaştıran Samsunspor aradığı golü ancak 61. dakikada defans oyuncusu Hüseyin Canbaz'ın güzel kafa vuruşu ile buldu. Samsunspor bu golden sonra daha da rahatladı. Teknik Direktör Hayrettin Gümüşdağ, genç oyuncularına şans verdi. Karşılaşmada başka gol olmayınca maç 1-0 sona erdi.