TFF 1.Lig, 17.Hafta | SAMSUNSPOR 2-0 Diyarbakırspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 10 Aralık 2007, 22:31:43

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Alıntı Gümüş'ün istifası kabul edilmedi!

Samsunspor'da basın sözcülüğü görevine getirilen Dr. Can Aydın, yönetim kurulunun aldığı kararları açıklarken başkan Sezgin Gümüş'ün istifasının kabul edilmediğini, o geri dönene kadar ise görevi 2. başkan Şafak Gedikli'nin yapacağı ifade edildi.

Nuri Asan Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenleyen Can Aydın, yönetim kurulunun dün yaptığı toplantıda istifa eden Başkan Sezgin Gümüş, Futbol Şube Sorumlusu Hüseyin Başgöl, yönetim kurulu üyeleri Aykut Çepni ve Ertan Avcı'nın istifalarının kabul edilmediğini söyledi.

Başkan Sezgin Gümüş'e geri dönmesi için belirli bir süre verildiğini ve geri dönünceye kadar bu görevi 2. Başkan Şafak Gedikli'nin sürdüreceğini belirten Aydın, yönetim kurulunun kendisini basın sözcülüğüne getirdiğini, kendisi haricinde yönetim kurulu üyelerinin yürüttükleri görevlerine aynen devam ettiğini ifade etti. İstifa ettiklerini açıklayan Asbaşkan İmran Okumuş ve yönetim kurulu üyesi Cahit Kaya'nın ise istifa dilekçelerinin kendilerine ulaşmadığını dile getiren Aydın, istifa dilekçeleri geldiğinde konunun yönetim kurulunda görüşüleceğini kaydetti.

Diyarbakırspor maçının bilet fiyatlarını da açıklayan Basın Sözcüsü Aydın, kale arkası tribünü 3 YTL, maraton tribünü 5 YTL, kapalı tribününün 10 YTL ve VIP tribününün 50 YTL olduğunu söyledi. Bütün taraftarları ilk yarının son maçı olan Diyarbakırspor maçına davet eden Dr. Can Aydın, "Taraftarlarımız Diyarbakırspor maçında kendine yakışan şekilde tezahürat yapsın. Zaten maddi sıkıntı içindeyiz. Bir de Türkiye Futbol Federasyonu'ndan ceza almayalım" dedi.

Öte yandan Samsunspor, Diyarbakırspor maçının hazırlıklarını sürdürdü. Kırmızı-beyazlı futbolcular, teknik direktör Yücel İldiz yönetiminde yaklaşık 1.5 saat çalıştı. Düz koşu, kültür-fizik hareketleri yapan futbolcular daha sonra taktik ağırlı bir idman yaptı. İdmanda Celil Sağır, Hakkı Hocaoğlu ve Sinan Demircioğlu yer almadı.

TFF 1.LİG MAÇ PROGRAMI VE HAKEMLER 1 ÖNCEKİ SAYFADA  :!:

King Of The North

Eğer Diyar'ı yenebilirsek geçen yılın aynı haftasında devreyi kapatırken 3 puan +'ya geçmiş olacağız.Zaten Serkan ve Celil ikilisinden 1 tanesi bile yoksa puansız kapatırız devreyi.Sakarya maçında bizi yanıltamadılar dediklerimiz çıktı.

Sadece Samsunspor

Alıntı Samsun ligi 3 puanla kapatmak istiyor!

Samsunspor Teknik Direktörü Yücel İldiz, pazar günü kendi sahalarında oynayacakları Diyarbakırspor maçını kazanarak ilk yarıyı moralli kapatmak istediklerini söyledi.

Diyarbakırspor'un son haftalarda ligde iyi sonuçlar aldığını ifade eden Yücel İldiz, "Diyarbakırspor son haftalarda yakaladığı çıkışla ligde yükselişe geçti. Çabuk oynayan bir takım oldukları için çok dikkatli olmamız gerekiyor" dedi. Devre arasında yapacakları kamp ile Samsunspor'un ikinci yarıda daha iyi olacağını söyleyen İldiz, devreyi moralle kapatmak için Diyarbakırspor'u mutlak yenmek zorunda olduklarını kaydetti.

Diyarbakırspor maçında taraftar desteğine ihtiyaçlarının bulunduğunu dile getiren İldiz, tüm taraftarların maç boyunca Samsunspor'a destek olmasını istedi. Futbolcuların bu hafta çok hırslı ve disiplinli çalıştığına dikkat çeken Yücel İldiz, "İnşallah bu hafta bunu Diyarbakırspor maçında sahaya yansıtır ve 3 puanın sahibi oluruz" ifadelerini kullandı.

Öte yandan Samsunspor, Diyarbakırspor maçının hazırlıklarını Nuri Asan Tesisleri'nde yaptığı ter idmanıyla tamamladı. Düz koşu ve kültür fizik hareketleri yapan Kırmızı-beyazlı futbolcular, daha sonra taktik çalışma yaptı. Yaklaşık 45 dakika süren idmana sakat olan Celil Sağır, Sinan Demircioğlu katılmadı.

CarSambaLi.Lord

Dİyarbakır ŞenLik iÇinde SOn HaftaLarda aLdığı GaLibiyetLerLe Bayağı Havaya girdiLer İnŞaLLah 3 PuanLa Kapatırız iLk Yarıyı

samsunmania

Bence maçı alacağız.Alırsak gerçekten umudumuzu koruruz.

edmontdante

Bugün güneş süper.Her yerpırıl pırıl.Böyle havalarda takımın maçı olunca ayrı bir heves geliyor insana.Stada girdiğinde  sahayı pırıl pırıl yemyeşil  görmek.

Keşke takımında havası böyle olsaydı tribünler full çekerdi.Ama yinede seyircinin geleceğini düşünüyorum.

Diyarbakır'ın yakaladığı havaya rağmen,geçen hafta oynadığı maçın geniş özetini seyrettikten sonra maçı alabileceğimizi düşünüyorum.Ama tabiki oyuncularında buna inanması lazım.

mehmet yılmaz

samsunkopat d.bakırda asteğmen olarak bulunuyor ve kendisi diyarın bütün maçlarını bizatihi yerinde seyretmiş birisi olarak adeta bir d.bakırspor uzmanı gibi. keşke teknik heyet de ondan bir rapor talep etse idi. onun dediklerine paralel olarak eğer bir iyi oynarsak kazanırız diye düşünüyorum. yani ipler bizim elimizde. iki önemli oyuncularının olmaması bizim için bir avantaj. özellikle serkan aykut'un savunma arkasına atacağı toplar bizim artımız gibi duruyor. ancak bizde -hele de kalede ercüment olursa- çok ciddi bir yan top ve korner zaafı var. diyarın iki stoperi de -ki birisi yok bugün- bu tür toplarda kafa golleri atabiliyor. santraforları hüseyin'i a.gücünden bilirsiniz, hakan şükür'ün vewliahtı diye lanse edilmişti ama . sınıf bir topçu. uzun boylu olduğu için hava toplarında etkili. bugün mehmet bölükbaşı'nın oynayacağını düşünüyorum. Ayrıca hakkı'nın yerine emre balak oynamalı. hava toplarında kesici olabilir hatta ileri çıkıp kornerlerde gol de atabilir.

çok kritik bir maç bizim için. eğer yenersek 6. ile fark 4'e düşer. yenilirsek 10 olur. 2. devre hedefleri için belki de son şans. inşallah kazanırız. kazanmalıyız da!..

harbisamsunsporlu5517

arkadaşlar maçı dinliyeceğimiz radyo varmı

Gurbetci Bülent

merhaba arkadaslar ,
statda durumlar nasil tribün dolumu kadroyu sayabilecek arkadaslar varmi.
son mac insallah anlimizin akiyla cikariz bu mactan.
Samsunspora basarilar

cem 55

samsuniden mac öncesi aldıgım bilgiler bütün taraftar grupları maratonda toplanmıs durumda su an cok güzel destek var takımımıza kale arkalarında bosluklar varmıs serkan aykut caner ve hakkıda 11.mizde sahaya cıkmıslar bilgi aldıkca paylasacam arkadaslar

salihcakir

işte 11:
ercüment
kenan
hakkı
murat duman
can ulun
furkan
zafer
ömür
fatih aytekin
serkan
caner

maç ortada imiş. dakika  itibari ile 0-0. her iki takımda birbirini tartıyormuş.

salihcakir

cem kardeşimin de bahsettiği gibi maraton orta bölümde tıpkı tatangalar veya hodri meydan grupları gibi taraftarlarımız toplanmış. yoğun ve güzel bir destek varmış. belediye kale arkası ciddi boşmuş. diğer taraf ise orta dolulukta.

bir not maraton girişi için tek kapı tahsis edilmiş. ve bu da taraftarlara zor anlar yaşatıyormuş giriş esnasında. dışarıda halen biletli seyircilerin olduğu söyleniyor.

harbisamsunsporlu5517

ilk yarı gol atarsak bu maçı rahat alırız nedense ilk yarı gol atamıyoruz bu yıl

cem 55

mac orta saha mücadelesi seklinde geçiyomus 20 dakıka içersinde tehlikeli sayılabilecek tek atagı hüseyinle diyarbakır yakalamıs maca iyi baslayamadık gibi insallah ilerleyen dakıkalar bizim için sevindirici olur

METE

beyler marotondada fenadır sımdı seyırcımız ıns alırız onlarında destegıylke bu macı ıns....HERZAMAN HERYERDEEE EN BÜYÜK SAMSUN...!!!