TFF 1.Lig, 14.Hafta | Giresunspor 2-0 SAMSUNSPOR

Başlatan Sadece Samsunspor, 18 Kasım 2007, 16:57:58

« önceki - sonraki »

kerem55

benim bir tarafım çarşambalı bir tarafım giresunlu o yüzden severim giresunu ama allahın izniyle kazanan taraf biz olacağız pazar günü giresundayız Allahtan bir yaramazlık olmazsa.

erkan55

biz öyle istikrarsi takimiz kki simdi gider giresuna 3 tane atar geliriz. :lol:
skor tahminim 3-0 ama kimm kazanir bilmem

körfez55

Samsunspor'da 3 önemli eksik!

TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor, üst üstte aldığı yenilgilerle ligde alt sıralara doğru gerilerken, pazar günü deplasmanda Giresunspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına 3 önemli oyuncusundan yoksun başladı.

Süper Lig parolasıyla lige başlayan Samsunspor, son haftalarda aldığı yenilgilerle ligde 11. sıraya geriledi. Takımın lokomotifi Celil Sağır ile Serkan Aykut'un sakat olması ve Caner Altın'ın da cezalı durumda bulunması, Giresunspor maçı öncesi takımda sıkıntıya neden oldu. 3 önemli oyuncusunun Giresunspor maçında forma giyemeyeceğini belirten teknik direktör Yücel İldiz, "3 oyuncumuzun olmaması nedeniyle sıkıntı çekebiliriz ama bunlar mazeret olmamalıdır. Sonuçta sahaya 11 kişi çıkıyoruz. Bunun altından kalkmasını bilmeliyiz" dedi.

"Giresunspor maçında elimizden geleni yaparak kazanmaya çalışacağız" diyen Yücel İldiz, "Ben göreve başladığımdan beri zaman zaman istediğimiz futbolu sahaya yansıttık ama genelde çelişkili oynadık. Zaman zaman iyi, zaman zaman kötü oynadık. Ancak lig başında bazı sıkıntılar bulunduğu için bu tip takımların belli bir düzene girmesi için bu takımın ciddi bir hazırlık dönemi geçirmesi gerekir. Bu açık ve nettir. Eksiklerin giderilmesi içinde önemlidir. Devre arasında bunu kapatacağız. Beni sıkan bir konu var. Özellikle gol yediğimiz zaman çok kırılgan oluyoruz. Bunları aşmasını bilmeliyiz" şeklinde konuştu.

Bireysel hatalar nedeniyle çok basit goller yediklerine dikkat çeken İldiz, "Son 4 haftada toplayabileceğimiz kadar puan alacağız. En iyi neticeleri alarak devreyi kapatacağız. 2 haftadır gereksiz savunma hataları yapıyoruz. Bunları yapmamalıyız. Biz bu maçı kazansak 5. olacaktık, kaybettik 11. olduk. Onun için bu ligde bir maç kazanarak fazla umuda, yenilerek fazla umutsuzluğa yer verilmemelidir. Sonuna kadar savaşmalıyız. Özellikle devre arası çalışmalarından sonra Samsunspor hak ettiği yere gelecek ve istikrar sağlayacaktır" diye konuştu.

Öte yandan, Samsunspor, Giresunspor maçının hazırlıklarına başladı. Kondisyon ağırlıklı idman yapan kırmızı-beyazlı futbolcuların üzgün oldukları gözlendi. İdman öncesi futbolcular ile toplantı yapan teknik patron İldiz'in tek tek bütün oyuncuları uyardığı bildirildi.

malesef celil caner ve serkan aykut giresun maçında yok.sanırım bu maçı alamayacağız.çünkü şimdi tam sıradan bir takım olduk.

Kadir ÇELEBİ

Sakatlığı nedeniyle Eskişehirspor ve Kartalspor maçlarında forma giyemeyen Serkan Aykut´un Giresunspor karşısında takımdaki yerini alacağı belirtildi. Celil´den gelen haberle sarsılan teknik heyette, Serkan Aykut´un iyileşmesi sevinç yarattı.

Haber Gazetesinin haberine gore giresun macında oynayacak gibi gorunuyor celil konusundada acık ve net bir sonuc yok ben oynayabilecegi ümidini taşıyorum...

ki bu 3 onemli eksiğimiz dolayısıylada olsa kolay lokma olmayız...

Sol Açık

Kolay lokma olacağımıza ben de inanmıyorum ama takımın tüm hücum organizasyonları ve gol vuruşları bu 3lü ile oluyor. Yani kolay lokma olmayız, belki beraberlik... Kazanmamız çok ama çok zor olur...

Ama elbette biz Samsunsporuz, ne zaman nerede ve hangi oyuncularla patlayacağımız belli olmaz...  :wink:

ali ihsan

3 ihtimalli bir maç.Bizim sağımız solumuz belli olmuyor ancak ileri üçlümüz yoksa zor galip geliriz.

celebi

skor tahminin 1- 2 alırız diyorum ama. bizim takımın arkadaşların dediği gibi ne zaöan ne olacağı belli olmuyor.

SaMsUnSpOr 55

arkadaşlar 3 önemli futbolcumuzdfan yoksun çıkacağız ama sahadan inşalah 1-3 gibi net skorla ayrılcağız  ilk golü biz yiceğiz sonra giresuna gol atmaya başlıcaz

MeL_55

AlıntıSamsunspor hız kesmedi

Samsunspor, hafta sonu deplasmanda oynayacağı Giresunspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

Nuri Asan Tesisleri'nde, teknik direktör Yücel İldiz gözetiminde yapılan çalışmaya sakatlığı bulunan Celil Sağır dışında tüm futbolcular katıldı.

Hafif sakatlığı bulunan Serkan Aykut ve Ömür ile kart cezası bulunan Caner takımdan ayrı düz koşu yaptı. Yaklaşık 1,5 saat süren antrenmanda oyuncular, kondisyon çalışması sonrası taktik çalışma ve ardından çift kale maçla antrenmanı tamamladı.

Antrenman sonrası açıklama yapan teknik direktör İldiz, takımının karşılaşmalardaki bireysel hataları nedeniyle gol yediğini söyledi.

Kalede gördükleri her gol sonrasında takımın kırılganlaştığını ifade eden İldiz, "Bu sorunu en kısa sürede aşmak istiyoruz. Kalan 4 maçımızdan en fazla puanı alarak ligin ilk yarısını kapatmak istiyoruz. Bu hafta da zorlu bir mücadeleye çıkacağız. Serkan, Celil ve Caner takımdaki yerlerini alamayacak. Ancak bu durumu mazeret kabul edemeyiz. Takımdaki diğer çocuklar da ellerinden gelen gayreti göstereceklerdir. Giresunspor deplasmanından mutlak galibiyet ile dönmek istiyoruz" dedi.

erkan55

ya allah askina bizim doktorlar ne ise yarar milletin doktolari 2 hafta sakat olan oyuncularin sakatliklarini 1 haftaya indirir bizde de serkana 2 hafta sakat dediler 3 hafta oldu hala sakat :evil:

celebi

arkadaşlar ŞİRİN ANA için bu maça akmak lazım diye düşünüyorum işin açıkcası

SaMsUnSpOr 55

bu maçı şirin ana için kazanmamız lazım

CarSambaLi.Lord

Yorum Yok bu maÇ SadeCe ŞİRİN ANA İçin KazanıLSın hiÇ kimSe iÇin DeğiL SadeCe Onun iÇin  :!:

CarSambaLi.Lord

Her Hafta Her Yerde oLduğumuz Gibi Bu Haftada GİRESUNDAYIZ  :!:

gnc bengülü

giresun macın almamız gerkıyo hem ŞİRİN ANAmız ıcın hemde puan cetvelındekı yerımız ıcın bir mac daha kaybedersek kendimizi son sıralarda buluruz zaten ilk yarı ilk 6 yı unutalım ama ikinci yarıda daha ıyı ısler yapacagımıza ınanıyorum maca gıdecek taraftarlarımıza da takımımızı her ne olursa olsun desteklemelerını ve futbolcularımıza sahıp cıkmaları gerekıyo ılerkı maclarda morel icin