TFF 1.Lig, 14.Hafta | Giresunspor 2-0 SAMSUNSPOR

Başlatan Sadece Samsunspor, 18 Kasım 2007, 16:57:58

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

KALECİ DEĞİŞİRSE VE SERKAN AYKUT OLURSA ALABİLİRİZ AMA YİNE AYNI KALECİ OLURSA VE SERKAN OYNAMAZSA VAY HALİMİZE O ZAMAN

YORUMLAR SİZDE

BU ARADA 11. OLDUK DURUP DURURKEN  :evil:

SaMsUnSpOr 55

haydi serkan iyileşte giresun maçını alalım  hocada keleyi değiştirsede ne güzel olcak

berusa55

işimiz cok zor...karamsarlık diz boyu! insallah serkan oynar formunda olur ve alırız macı...

Sadece Samsunspor

ya bırakın hocayı eleştirmeyi ya hem gitse kimi alacaz az mantıkılı olun ya sezon başlamadan önce hiç kondisyon yememiş takımla bu kadar oluyor anlayın bunu artık ama devre arası hem kondisyom hem takviyelerler hedeflere ulaşılacaktır  :!:

körfez55

kaleye ercümentin geçmesi gerekir diye düşünüyorum.serkan aykut da oynarsa maçı kazanabilirz.aksi takdirde bu sene bizim için oldukça sıkıntılı geçer..

SaMsUnSpOr 55

HOCA İSTİFA HOCA İSTİFA ET ARTIK YA :twisted:

samet

giresuna gitmeliyiz sırf futbolculara inadına sadece samsunsporu desteklemeliyiz...

ozkan17

Alıntı yapılan: "samet"giresuna gitmeliyiz sırf futbolculara inadına sadece samsunsporu desteklemeliyiz...

kac saat bılmıyorum ama cok yakın samsuna gıresun bence buyuk bı organızasyon olmalı..bu takımın bu yonetımın her zaman arkasında oldugumuzu gostermelıyız..HEP DESTEKK TAM DESTEK..

mehmet yılmaz

Alıntı67/68 Samsunspor Giresunspor 4-1 (2.Lig)
Giresunspor Samsunspor 0-0 (2.Lig)
68/69 Samsunspor Giresunspor 1-1 (2.Lig)
Giresunspor Samsunspor 2-1 (2.Lig)
71/72 Samsunspor Giresunspor 2-0
Giresunspor Samsunspor 1-0
72/73 Samsunspor Giresunspor 0-0
Giresunspor Samsunspor 1-0
73/74 Samsunspor Giresunspor 1-0
Giresunspor Samsunspor 1-1
74/75 Samsunspor Giresunspor 2-0
Giresunspor Samsunspor 3-0
76/77 Samsunspor Giresunspor 1-0
Giresunspor Samsunspor 0-0
79/80 Samsunspor Giresunspor 2-1 (2.Lig)
Giresunspor Samsunspor 3-0 (2.Lig)
80/81 Samsunspor Giresunspor 1-0 (2.Lig)
Giresunspor Samsunspor 2-3 (2.Lig)
81/82 Samsunspor Giresunspor 1-0 (2.Lig)
Giresunspor Samsunspor 1-0 (2.Lig)
90/91 Samsunspor Giresunspor 3-0 (2.Lig)
Giresunspor Samsunspor 1-1 (2.Lig)

Oynadığımız maç 22
Galibiyet 10
Mağlubiyet 6
Beraberlik 6
Attığımız gol 24
Yediğimiz gol 17

İki takımın da kendi evinde rakibine oranla üstün oldukları görülüyor.

Samsun'da... O 11 G 9 B 2 M 0 A 18 Y 3
Giresun'da... O 11 G 1 B 4 M 6 A 6 Y 14

Giresunspor ile 1991 yılından sonra ilk defa resmi bir müsabaka oynayacağız. Giresun ile 1. dereceden akrabalık ilişkilerim var. Her zaman sempati ile baktığım bir kulüptür. Şahsım adına özel bir müsabaka. Samsun şehri Giresunlular için önemli bir yer. ek çoğuna iş vermiş, aş vermiş, ikinci vatan olmuş bir şehir. Bu şehrin takımının da Giresunlular nezdinden sempati ile karşılandığını biliyorum. İnşallah sorunsuz, sıkıntısız
bir maç olur. Keşke iki takım da bu hafta kazanmış olsaydı, mevcut şartlarda karşılaşmak gerçekten de hiç iyi olmadı. Allah nasip ederse hafta sonu Giresun'dayız. Sabah Alışveriş Merkezinde yaparız herhalde kahvaltıyı.

HoliganSamSunLu

bu takım gidip giresuna da yenilirse şaşırmam

Gurbetci Bülent

en iyi ihtimal ordan 1 puan alirsak sevinelim ve bayram edelim.
Ne Ercüment nede Mehmet ikisini 1 kaleye soksan olsa olsa kovanin icinde armut olurlar.
Neyse cikmayan candan ümit kesilmez insallah 3 puan alirlarda beni mahcup edersiniz.

King Of The North

Samsunsporumuz maalesef bundan sonra zor maç kazanır,bu futbolla beraberlik bile iyidir bundan sonraki maçlar için.3 maç üst üste kazandığımızı göremeyeceğiz galiba bu yıl da.

cem 55

deplasmanda daha iyiyiz kolay pozisyona girip gol buluyoruz diyoduk ama bu hafta celil sakatlandı serkanında maca yetişip yetişmeyecegi belli degil üstüne gecen hafta eskişehir macında 3 sarı kartı olmasına ragmen hakemin gözü önünde es-es li topcuya kafa atıp sarı kart görmeden yırtan caner bu hafta hakeme itirazdan aptalca sarı kart görüp cezalı duruma düstü.serkanla celilde maca yetişmezse forvet olarak elimizde sadece kemal akbaba varki bende bu adamın bu haftaki oyununundan sonra futbolcu olduguna inanmıyorum.ben bu hafta giresundan en iyi ihtimalle beraberlikle dönecegimiz kanısındayım skor tahmınım de gol atamayacagımızı düsündügümden 0-0 insallah yanılırım

samsunmania

Deplasmanlardan daha az korkuyorum.Bu hafta içi de gereken ayarı alır futbolcular. Ben kaybetmeyiz diyorum ama tabii ki kazanmamız lazım. Giresun da sağı solu belli olmayan bir takım.Zor maç olacak.