SAMSUNSPOR- Malatya

Başlatan Sadece Samsunspor, 30 Temmuz 2007, 11:25:38

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

maç 1-1 bizim gol canerden

körfez55

samsunsporumuz daha baskılı oynuyo...fark yicez diyolardı arkadaşlar.her zaman söyledim genclerle fark yiyoduk biz şimdi asıl kadrolar çıkmaya başladı...

emel55

maço

gol ferdıden arkadaslar

körfez55

5 net pozisyonumuz varmış arkadaşlar..takım bastırıyomuş..ooooooo samsunspor oleyyy.....gol ferdidenn...

maço

Alıntı yapılan: "emel55"caner oynuyomu ki??

caner oynamıomus

sezgin

İLK YARI 1 1 BİTTİ

maço

ilk yarı 1-1 bıttı ınsallah 2. yarı gol ve gollerle donerız

Sadece Samsunspor

AZ SONRA 2 .YARI BAŞLAYACAK HADİ SAMSUNSPORUM

körfez55

dk 53:

2_1 mağlup durumdayız...

maço

dakıka 78 2-1 maglup halımız devam edıyo

veis

olsun toplama kadro ile bukadar savaşmaları bile güzel kısmet yenilsekde önemli degil zindan edelim ligi onlara takım otursun gerisi kolay.

körfez55

2-1 mağlup olduk..

şunu belirtmek gerekir takım yeni toplama yani takım diyebilmek için çok zaman lazım..bu sonuc biz sevindirmesede umutlandırdı..

Sadece Samsunspor

evet 2-1 yenildik ama as takımda oynayacak kişileri oynatmış maçta bu sefer 2 gol yedik 1 de gol attık bu iyiye doğru bir işaret ve umut maltya dolu transfer yaptı eğğer hazırlık maçında malatyaya zorla 2-1 yeniliyotrsak ligde kadromuzu asıl kadromuzu kurduğumuz zaman yenbişliriz demektir

her ne kadar yenilsekde ben umutlandım biraz olsun perşembe günki elazığ maçını alırsak takımın morali yerine gelir

berusa55

biraz toparlanma var galiba sonuca bakarsak. hadi hayırlısı. gerci MALatyaya mağlup olmak beni pek mutlu etmedi ama 4-0 lık sonuçlardan sonra bu teselli gibi geldi!