PTT 1. LİG 1.HAFTA | Altınordu - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan 5trawberry, 10 Ağustos 2015, 10:07:53

« önceki - sonraki »

kıbrıslı_mete

orucreis

elexir

Play of finalinde alamadığımız penaltıları şimdi atıyor 😊

orucreis

Iki takimda nefes almakta zorlaniyo artik nasil bi hava varsa

Vural temiz

Gooooooollllllllll
Gggggggggooooooooollllllllllll
Gooooooolllllllllllllllll
0.3
Enbüyük Samsunspor

GurbetciFanatik

nomak55

orucreis

Zemin berbat bu nedirla bu zemin 5 hafta dayanamaz

Sadece Samsunspor

Bazilari forumlarda Samsun penalti olmasa alamicak diyor. Sonucta bu penaltilari futbolcular kazaniyor. Kazandigi zamanda atmalarida ayri bi beceri. Gecen seneki finalde penalti atamadik.

muzaffer4

evolution55

Denizlinin havasının antalyadan pek farkı yoktur arkadaşlar

Ama şu bir gerçek sezona böyle başlamak büyük moral

kıbrıslı_mete

Bu maçın teknik ve taktik yorumunu yapmak çok zor. Ancak takımımızın durumu için birkaç cümle demek istiyorum. Sol bekte yıllarca Ahmet Burak'ı izledikten sonra Oğuzhan çok sığ geldi. Sağ bekte de Murat zorunluluktan orada olsa da, kesinlikle ne ona ne de Canberk'e tamamen güvenilmez. Defansın ortasına Fatih neden koyulmuyor bilmiyorum. Keşke Cemil'i geri alabilseydik. Hasan'ın yanına Taha dönünce rahat ederiz. Kanatlarda da bir şekilde opsiyonlarımız var ama bu ligde Muhammet Reis, Anıl Taşdemir, Biseswar tarzı topçular ve Mbilla, Ayite gibi forvetler iş yapıyor. Bu açıdan da bakarsak kesinlikle bir yırtıcı forvet lazım. Kaleye gelince ise Furkan her türlü şansı hak ediyor ve güvenilmeli. Kısaca beklere, defansa ve 2 tane de öne topçu ile çok güzel bir takım oluruz. Tabi bu  saatten sonra kimleri alabiliriz bilmiyorum. Süper ligde kadro dışı kalacak oyunculara yönelinmeli bence. Forvet olarak da M. Yıldız boşta ise kaçırılmamalı. En azından bize atacağı gollere engel olmuş oluruz.

orucreis

Yemeden 3 atarak baslamak cok guzel insallah boyle devam

55ertan

Çokmu sıcak hayla saat 22de. Futbolcular çok ağır hareket ediyorlar

evolution55