PTT 1. LİG 1.HAFTA | Altınordu - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan 5trawberry, 10 Ağustos 2015, 10:07:53

« önceki - sonraki »

5trawberry

Takım değerlendirmesi yapacak olursak, on kişi kalmış takım karşısında bariz üstün oynamamız lazımdı. 1-0 dan sonra ikiyi bulacagimiz bi kac pozisyon yakaladık ama olmadı. Her takımın birbirini yenebileceği ligde ince ayrıntılara takilmamak lazım. Kadro olarak bariz üstün takım yok. Takımın çoğu yeni ve buna rağmen birliktelik ve uyum güzel.
Ümit Özat'in kenardan etkisi belli oluyor. On penaltı atsa dokuzu gol olacak Mehmet Cakir bile penalti icin ben mi o mu hocam diye soruyor. Gecen sene de isteyen atsin diyen hocayla final kaybettik.
Bireysel anlamda vasat oyuncu yoktu. Ndiaye, Mehmet Cakir, Murat iyilerdendi. Alperende gelecek var. Top tutmasi teknigi dagitmasi guzel. Ama bunlarin yaninda gol atınca forvet diyorlar. Murat Gürbüzerol'un sağ açık oynaması takimi bir tık etkiler. Mustafa Sevgi ise ne yaptığını bilmeli, oturup özeti izlesin ilkokul takimi seviyesinde pas hatalarını görsün.

bayfa55

forvet, ön libero, stoper ,sağ bek gerekli takıma eksiklerimiz ortada inşallah aradığımız tarzda uygun oyuncular bulabiliriz

minci

Alıntı yapılan: orhan - 17 Ağustos 2015, 00:17:34
Bugünkü maçta takım çok iyi yardımlaştı ,iyi pres yaptık ve pas yapmaya çalıştık fakat  oyunu yönlendirbilecek pas alış verişini sağlayacak iyi bir ön liberoya ihtiyaç var,bunun haricinde kesinlikle mbilla tarzı bir santrofor almamız lazım.Eğer bu eksiklerimizi de tamamlaya bilirsek iyi takım oluruz.Sağ beke bence gerek yok bu parasızlıkta canberk ve murat orayı götürür.
Kesinlikle katılıyorum. Ön libero olarak KSK'dan ayrılan Hürriyet veya bizim Murat Yıldırım işimizi çok iyi görür. Santrafor olarak bir yabancı olabilir. Bu durumda gerçek anlamda ligi domine edebiliriz. Ancak sorun para.

AhmetDenizci

Geçen sene playoff finalinde penaltılarla kaybedip, bu sezon açılış maçında üç penaltı golü atmak. Bu hayat nelere kadir be Samsunspor..

orucreis

Alıntı yapılan: AhmetDenizci - 17 Ağustos 2015, 15:12:29
Geçen sene playoff finalinde penaltılarla kaybedip, bu sezon açılış maçında üç penaltı golü atmak. Bu hayat nelere kadir be Samsunspor..

Artık futbolun cilvesi denir herhalde buna.Jose erhan yüzünden kuyruğundan döndük süper ligin penaltılar yüzünden demek ki gaz bir yere kadar.Bu arada ahada buraya yazıyom 10. haftayı göremez erhan.....

beşnumara

10 çok demişsin oruç. Iyi transferler ve iyi kadro verildiği halde bizle yapacakları 8. Hafta maçı göremez. Keşke görse de bizim maçtan sonra kovsalar erhani.

berusa55

orucreis

Alıntı yapılan: beşnumara - 17 Ağustos 2015, 15:43:11
10 çok demişsin oruç. Iyi transferler ve iyi kadro verildiği halde bizle yapacakları 8. Hafta maçı göremez. Keşke görse de bizim maçtan sonra kovsalar erhani.

Ben yönetimi de gaza getirir diye dedim onu :) bizim maçtan sonra kovulması ayrı bir güzel olur tokat gibi cevap olur ona ama onda o yüz yok ki anlasın