STSL 2011-2012 / 24.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Fenerbahçe: 3-1

Başlatan ibrakadabra55, 29 Ocak 2012, 16:09:05

« önceki - sonraki »

5trawberry

30 Ocak 2012, 00:04:28 #30 Son düzenlenme: 30 Ocak 2012, 00:07:29 5trawberry
Ertuğrul

Adem Kemal Valdomiro Bahia

Murat C

Serdar  Murat Y  Uğur

Bance

Gekas

kuzey55

murat ceylan yada yıldırıım yerine serdar oynamalı kesinlikle hatta domingez bile oynayabilir

5trawberry

Fink'in kepaze olma ihtimalini düşünerekten, Murat Ceylan defansif ortasaha mevkisine dönüp, Serdar Sağ kanatta kullanılabilir.

fanatik samsunsporlu

emre,gökhan gönül sakat herhalde.oynamazlar inşallah

Sioux

Akaki denilen gerizekalı oynamazsa yeneriz.
Bir de Hakan Aslan mümkünse il dışına sürülsün.
Mesut Bakkal mutlaka pozitif etkileyecektir takımı.
Yenip çıkışa geçelim artık.

Serkan

Gökhan Gönül ve Sezer Öztürk'de adele yırtığı tespit edilmiş bizim maçda yoklar; Emre'nin durumu nedir bilmiyorum ? Kart cezalısı filan var mı Fener'de ?

Sioux

Feneri değil de dua edelim de Akaki ve Hakan Aslan hafta içi antrenmanda sakatlansın, daha çok işimize yarar öyle birşey.

GençKozluklu

FB yi yenerek hem moral hem de İBB maçını telafi edeceğiz. Bu maça futbolcularda yapılan protesto sonrası ço kdaha hırslı çıkacaklar kendilerini affettirmek için. Aksi halde o sahadan çıkamayacaklarını da bi zahmet akıllarından çıkarmasınlar. FB son çıkış maçı ve bunu alacağız. Buna kesinlikle yürekten inanıyorum. İBB  maçı verilmeyen penaltı şanssızlık vs derken gitti. FB yi yeneceğiz ve herkese gerçek SAMSUNSPORUMUZU tekrar göstereceğiz.

Turuncu

Alıntı yapılan: Serkan - 30 Ocak 2012, 01:08:46
Gökhan Gönül ve Sezer Öztürk'de adele yırtığı tespit edilmiş bizim maçda yoklar; Emre'nin durumu nedir bilmiyorum ? Kart cezalısı filan var mı Fener'de ?
emre sakatmış .

mehmet yılmaz

İşimiz çok zor ama bitmiş birşey yok halen. Mesut Bakkal bir farklılık oluşturacaktır. Daha 11 hafta var...

Ayrıca Samsunspor yenildi diye sevinenler, "gün gelir bunlar da bırakır, vaz geçerler" diye hayal kuranlar var... Boşuna beklemesinler; yenilsek de, düşsek de biz Samsunsporluyuz. Ne demiştik?

Sen şampiyon olmasan da / Kupaları almasan da...

Sercan

FaTiH_HaN

Önümüzdeki fb, karabük, eskişehir, ankaragücü, bursa maçlarını almalıyız. Çok zor ama fb maçından alacağımız 3 puandan sonra takımın kendine güveni gelecektir, karamsar olmayalım, iyi taraftan bakmaya çalışalım, takımın başında Mesut hoca çıkacak, hafta içinde futbolcular güzel ayar vereceğini düşünüyorum, şu bir gerçek ki işimiz zor ama biz 5-6 maç üstüste kazanırsak rakiplerimizi yakalamamız garanti, artık her maçımız final ve fb ye karşı ligin en kritik maçını oynayacağız, Allah bizi utandırmasın, Allah başımızı öne eğdirmesin, Allah inancımızı kaybetmemize izin vermesin, hadi Bismillah.

özkan

cembaba

Haklısın Sercanım;

twitter kullanıcıları çarşamba günü, #FeneriYenecegizCunku diye bir etiket kullanırsa iyi olur.

Samsunsporbiz'den başlatabiliriz ;)

Levent ÖCAL

Allah'ın izniyle şansımızda yaver giderse fener maçından galibiyetle çıkacağımıza inanıyorum ben.