STSL 2011-2012 / 24.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Fenerbahçe: 3-1

Başlatan ibrakadabra55, 29 Ocak 2012, 16:09:05

« önceki - sonraki »

ibrakadabra55

29 Ocak 2012, 16:09:05 Son düzenlenme: 20 Şubat 2012, 19:54:26 salihcakir
Tarihi : 02.02.2012 Perşembe
Yer : 19 Mayıs Stadı Samsun
Saat : 18:00

İlk maç başlığım.Allah'ın izniyle Fenerbahçe'yi yeneceğiz ve çıkışa geçeceğiz.

5trawberry

3 puan alırsak mücadelemiz devam eder, yenilirsek artık oyuncuların da inancı kalmaz.. Ve çorap söküğü gibi gider..

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 26 Ocak 2012, 01:56:57
ibb-fenerbahçe-karabük=4puan
eskişehir-a.gücü-bursa=7puan
antalya-g.antep-kayseri=4puan
m.i.yurdu-bjk-sivas=4puan

koyu renkli maçları evimizde oynayacağız; olası kayıpları da düşünürsek en az 36 puan toplarız..

ben 4 puan demiştim ilk üç maçlık periyoda, şimdi 6 puan diyorum..Samsunspor'a herzaman inandım;feneri de karabükü de YENECEĞİZ...

SametYılmaz55

buyuk_sehir  maçını telafi etmemiz lazım.mesut hoca inşallah olumlu yönde katkı sağlar takıma.3 puan dışında bir şey düşünmek istemiyorum

Theofanis Gekas

kesin yenip çıkışa geçeriz geçmiş 15 maçta yenip çıkışa geçtiğimiz gibi,bırakın aynı lafları gevelemeyi artık,artık yönetim taraftar herkes seneye kurulacak takımı planlamalı,şike muhabetinden de o kadar takımı düşürmeyi göz alcaklarını sanmıyorum  :kafa:

FaTiH_HaN

ibb-fenerbahçe-karabük=6
eskişehir-a.gücü-bursa=9
antalya-g.antep-kayseri=4
m.i.yurdu-bjk-sivas=6
toplam=25, hadi olmadı 22,23 puan banko toplamalıyız.

tek kurtuluşumuz budur, buna inanmak istiyorum ama sıcağa sıcağına düşündüğüm için hiçbir umut yeşermiyor içimde, fener maçını yenersek belki umutlanmamız için bir kıvılcım başlar ama fener maçını da kaybedersek artık hesapta yapmamıza gerek kalmaz  >:( :-X

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: muratertan55 - 29 Ocak 2012, 16:42:38
kesin yenip çıkışa geçeriz geçmiş 15 maçta yenip çıkışa geçtiğimiz gibi,bırakın aynı lafları gevelemeyi artık,artık yönetim taraftar herkes seneye kurulacak takımı planlamalı,şike muhabetinden de o kadar takımı düşürmeyi göz alcaklarını sanmıyorum  :kafa:
tamam kardeşim başladım planlamaya

Turuncu

GökhanÇağlar

umutlanmıyorum,oturup çok rahat bir şekilde izleyeceğim maçı.ne zaman kazanacağımızı düşünsem birşeyler oluyor takıma...

adige73

biz taraftarız hiçbir zaman ümitsiz olamayız bu takım yenilsede önümüzdeki maçlara göre matematiksel olarak şansımız varsa biz bu ligde kalırız ne zaman ki ümidimizi kaybederiz o zaman düşeriz her zaman ve her yerde tam destek

SametYılmaz55

şu maçı alırsak o gazla karabük maçını alırız sonra iki maçın gazıyla eskişehir-ankaragücü-bursa maçlarını da alır kalırız her türlü ligde.bu maç takımın moral ve  motivasyonu için oldukça önemli.umutlarımızın bittiği yerde ayağa kalkmayı başardık her zaman.bu maçta da ayağa kalkıp toparlanacaz Allah'ın izniyle

mehmet yılmaz

İşimiz çok zorsa da bitmiş birşey yok henüz, daha 11 hafta var...

hala kızı

Tamamen ŞANS yüzümüze gülerse bu kez yüzümüz güler aksi durumu hayal etmek ise içler acısı :(

ibrakadabra55

Seneye inşAllah Kazım başkan bırakmaz da sahiplenir takımı az para versin kaliteli transferlerle tekrar çıkarız  spor_toto 'e.

ahmetsefa55