SAMSUNSPOR- Malatya

Başlatan Sadece Samsunspor, 30 Temmuz 2007, 11:25:38

« önceki - sonraki »

jean

sonuclar onemlı degıl pek takımın oyunu onemlı gol sorunu var bu net lıg baslayana kadar gıdermek zorundayız

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "jean"sonuclar onemlı degıl pek takımın oyunu onemlı gol sorunu var bu net lıg baslayana kadar gıdermek zorundayız

bence öyle bi gol sorunu yok ya gençleri oynattığı için ilk iki maçta go latamadık forvette ferdi var bu maçta golü atan adam ergün erkanla anlaşma sağlanmış iyi bir golcü caner altın var serkan aykutda 1.5 ay sonra geliyor bence forvetden önce adam gibi bir kaleci bulmamamız lazım orata sahaya gerek yok yığılma oldu orada defansa belki bir oyuncu yeter

O.YILMAZ

Evet aynen katılıyorum. Forvette sorun yaşamayacağımızı düşünüyorum. Ama kale güven vermeyi bırak boş kalegibi gelio hazırlık maçlarında aldığımız skorlardan ve okuduğum yorumlardan. :(

veis

abiler kaleci kadar forvet sorunumuz var ferdi 4 maçda 1 gol atdı serkan ve canerin eski sakatlıkları nüksederse yanarız bu takıma gocü oyun kurucu ve kaleci lazım vede neyazıkki celil.

körfez55

caner geçen sene ki gibi sakatlanırsa serkan zaten 1.5 ay sonra oynayabilecek.ferdinin şanını duymayan yok zaten..yani forvette de sorunumuz var.yoksa gökhan kabayı mumla ararız.

celebi

2-1 bittiğine bir yerde üzüldüm bir yerde sevindim. şimdi takımdaki oyuncular birbirine alışma süreci geçiriyorlar.ben eminim ki Malatya karşısında can havliyle saldırmışlarıdır. maçı takip edemedim.sakat olna golcülerimizde iyileşirse gol sıkıntımızı da atlatabiliriz gibi geliyor bana.

berusa55

çelebi kardesim sorun da bu ya zaten bu sakatlıklar ne hikmettir gecmek bilmiyor adamın ayağı kırılıyor 2ay sonra topla calısmaya baslıyor ama bizimkiler yok valla anlamıyorum!

celebi

Ahhhh ahhhhhh bir iyileşseler Berusa bir iyileşseler.