SAMSUNSPOR- Malatya

Başlatan Sadece Samsunspor, 30 Temmuz 2007, 11:25:38

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

30 Temmuz 2007, 11:25:38 Son düzenlenme: 30 Nisan 2009, 20:21:51 samsuni
evet salı günü oynanacak maç için yorumları alalım eğer yine gençleri oynatırsa yeniliriz ama as oyuncuları oynatırsa alabilme şansımız var as derken serkan,caner,zafer,kenan,sinan,tufan gibi vs.

celebi

aslar oynarsa ki aynama ihtimalleri sanırım çok az bu maçı kaybederriz.İnşaallah yanılırım.

jean

su an takım yok yenılgıler normal bence pek onemlı degıl bu tur maclar tabıkı galıbıyetr zevklı oluyor yınede

veis

malatya 2 samsunspor 3

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "veis"malatya 2 samsunspor 3

ah keşke öyle bitse ama 3 golü kim atacak yaw erkanı oynatmazsa caneri oynatmazsa o 3 gol nerden gelecek :D

gyuksel55

Alıntı yapılan: "tuqberk"
Alıntı yapılan: "veis"malatya 2 samsunspor 3

ah keşke öyle bitse ama 3 golü kim atacak yaw erkanı oynatmazsa caneri oynatmazsa o 3 gol nerden gelecek :D

erkanı henüz alamadık galiba

veis

yok şimdi transfer haberleride varya oyüzden biraz tutuşacaklardır forma gidiyor diye.ve yavaş yavaş malatya maçında as oyunculardan enaz6 tanesi oynar ama kale kardeşim maglumunuz kevgir almışlar kaleci diye geleni gideni alıyor bu kale sorunu biran önce hallolmalı.

Sadece Samsunspor

evet maç bugün ben maç saati mackolikte olacağım oradan size dk skor aktarırım isterseniz :wink:

celebi

Valla gönül ister galibiyet veis ancak hazırlık maçlarında aslar oynamadı ya ondan . inşaallah yenelimde 2007-2008 sezonuna süper bir başlangıç yapalım. bu arada bizim maçımız 25 inde mi 26 sında mı

maço

bende sabırsızlıkla macı beklıyorum takımımızdak en onemlı sorun kalecı eksıklıgı saglam bır kalecıyle cıksaydık bıraz umıtlı olurdum ınsallah rezıl olmayız bı bakarsın bı suprız kazanırız

Tribün_ali

Fark atar bize bu ibneler ama inş yanılırım s... bu i....

celebi

Aman Allah korusun ya

maço

5 dakka kaldı bakalım hayırlısı

maço

dakıka 4 0-0 devam kadroyu alabılsek keske

körfez55

dk 17 durum 1_1 ilk gol bizden galiba.