SAMSUNSPOR-AdanaDemirspor

Başlatan maviay55, 26 Temmuz 2007, 14:17:09

« önceki - sonraki »

berusa55

Alıntı yapılan: "tuqberk"
Alıntı yapılan: "CELEBI"İnşaallh tuğberk bizde 5 atarızda. bu maç bugün değil miydi nezaman sonuçlanacak bu maç bilgin var mı

bugun olması lazım saat 18.00 da baslayacak bende mackolıkten takıp edecem ama pek yensekte mutlu olamam arkadasım vefat ettıde neyse yenelımde ne olursa olsun

basın sağolsun kardesim bu arada...

celebi

maçı hangi siteden takip ediyorsunuz arkadaşlar

berusa55

Alıntı yapılan: "CELEBI"maçı hangi siteden takip ediyorsunuz arkadaşlar

http://www.iddaa.com/mac_sonuclari.asp

celebi

takım kadrosu yok değli mi elinizde

berusa55

celebi

Dakika 29 ve hala 1-0 yenik durumdayız

celebi

EVET MAALSEF 2. Y.DE YEDİK
HAYIRLI UĞURLU OLSUN

celebi

İk yarı sonucu SAMSUNSPORUMUZ :0 Adana demirspor: 2
Ben takip etmiyorum daha çıkıyorum.moralim alt üst oldu. ikinci yarı diyeceğim ama ne diyeyim.

ender

bu seneyi takip etmesek daha iyi heralde psikolojiniz bozulacak.hazirlik macida olsa bu kadar ezilerek yenilmek olmaz.bu sene gorunen oki kume dusecegiz.3 olmus.

erkan55

Sadece Samsunspor

3-0 yeniliyoruz arkdaşlar bu hakkı hoca neden as takımını çıkarmıyor habire gençlerle oynuyor ya ne güzl serkan aykut kenan zafer sinan canr varken az da olnlar oynasın ya antreman yapsınlar azcık

jean

bence en ıyısı yol yakınken hakkı hocası yollayalım

Sadece Samsunspor

4-0 yenildik yine bu hakkı hoca gençleri oynatmıştır yeter artık gerçek ideal 11 i görmek isitiyoruz :evil:  yine 4 yedik ya şu kaleci muratıda yollayın her maçta 4 gol yerse işimiz zor :evil:

legend55

Bu saatten sonra getircekleri oyle herkesin istedigi isimli bir hoca enaz 500 milyar ister ya .Gecen sezon oncesi baska hoca hazirlik maclarini yendi de noldu yaa.Serkan aykut 1 senedir adam gibi mac oynamamis,adam gibi golcumuz yok nasil gol atalim bu genclerle bu kadar oluyomus.Zafer ve Sinan hazir degl,feridun da gelmiyo daha neyapalim.

ender

elli turlu mazaret anlatirlar simdi.