Karşıyaka-SAMSUNSPOR (kapadokya cup)

Başlatan körfez55, 25 Temmuz 2007, 14:56:06

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

bir musibet bin nasihatten evladır demişler

öze dönüş, gençler gibi ifadelerin arkasına sığınmak doğru değildi. takımın güçsüz olduğu ve bu halimizle lig a'nın en zayıf ekiplerinden biri olduğumuzu söylemek zor değil.

elbette zafer, kenan, sinan, feridun girince biraz daha iyi olacağız; ama sadece biraz daha.

Takımın 6-7 tane direkt oynayacak, kaliteli topçuya ihtiyacı var.

Aslanlarım, kaplanlarım, Samsun'un çocukları edebiyatıyla başarının gelmeyeceği tescillenmiştir.

berusa55

Alıntı yapılan: "samsuni"bir musibet bin nasihatten evladır demişler

öze dönüş, gençler gibi ifadelerin arkasına sığınmak doğru değildi. takımın güçsüz olduğu ve bu halimizle lig a'nın en zayıf ekiplerinden biri olduğumuzu söylemek zor değil.

elbette zafer, kenan, sinan, feridun girince biraz daha iyi olacağız; ama sadece biraz daha.

Takımın 6-7 tane direkt oynayacak, kaliteli topçuya ihtiyacı var.

Aslanlarım, kaplanlarım, Samsun'un çocukları edebiyatıyla başarının gelmeyeceği tescillenmiştir.

altına imzamı atıyorum samsuni kardesim bu is pek olcak gibi değil vallahi!

Lazoli

Alıntı yapılan: "veis"berusa55 saçmalama ya dur bismillah hem şimdiden bozma moralini dostum bu iş busene olucak ben geçen sene hiçbirşey olmaz derken milletle tartışdım şimdi tam tersini söylüyorum bu takım lige bomba gibi istanbulda taraftarıyla girecek.

abi benim hic ümidim yok. ksk 4 tane atti artik bu isin lami cimi yok.  :cry:  :cry:

veis

olacak inşallah bu takım yıldızlarlada bi halt olmadı bari bu çocuklarla olur ama 3 tane tecrübeli saglam adam alsalar ben süperlige ilk inanan kişiyim inşallah sezon sonuna dogruda bana hak vericeksiniz nebilim işte içimde güzel olucak diye bi his var.

CarSambaLi.Lord

ßu gidiŞLe SamSunSpor ÇarŞamßayLa Aynı Ligde maÇ Yapar.Sonumuz

HayırLı oLSun inŞaLLah iStemediğimiz YerLer geLmeyiz . . .

jean

gercektende cok kotu skor her ne kadar hazırlık macı olsada kadronun yetersızlıgı pıyasaya cıkıyor

maviay55

AlıntıKapadokya Cup'ta karşılaştıkları Karşıyaka karşısında alınan farklı mağlubiyetin morallerini bozmadığını belirten Teknik Direktör Hakkı Bayrak, "Ben sezona hazır olarak gireceğimize inanıyorum" dedi

YORGUNDUK
Samsunspor Teknik Direktörü Hakkı Bayrak, Karşıyaka önünde alınan farklı mağlubiyetin morallerini bozmadığını söyledi. Bu maçta oynanan futbol ve alınan sonucan hiç bir öneminin olmadığını kaydeden Teknik Direktör Bayrak, "Daha Nevşehir'e geleli bir gün bile olmadan turnuvada zorunlu olarak maça çıktık. Oyuncularım üzerlerindeki yol yorgunluğunu atamadılar" diye konuştu.

ÖNEMLİ DEĞİL
Karşıyaka karşısında genç takım ağırlıklı bir kadro ile mücadele ettiklerini hatırlatarak, "İlk kez bir arada oynayan bir oyuncu topluluğuyuz. Karşımızda da çok iyi transferler yapmış bir takım vardı. Ve bir çok oyuncusu geçen sezon hep bir aradaydı. Tabiki yenilginin mazereti olmaz. Ancak şu unutulmamalıdırki bunlar hazırlık maçları. Önemli olan sergilediğiniz futboldur" dedi.

hikaye ye devam..[/list]

hasselbaink

önemli olan segilediğimiz futbolmuş...
acaba bir futbol sergilemiş miyiz?

sezgin

maçta oynayan kadro şu şekildeSAMSUNSPOR: Mehmet Bölükbaşı *, (Dk.46 Fatih **), Hakan **, Kenan **, Emre **, Can **, Fatih **, (Dk.46 Sercan *), Marciel *, (Dk.46 Emre *), Furkan *, (Dk.46 Serkan *), Armağan **, Turgut *, Fatih *

veis

bu kadrodan sadece 4 tanesi ilk onbirde oynayacak gerisi hikaye.

celebi

Bence lig başlarken asıl kadro iş yapacak. Veisin dediği gibi çok az adam orada şu anda as kadroda olacak.