Kapadokya Cup Turnuvasi 23 Temmuz - 8 Agustos 2007

Başlatan MeL_55, 16 Temmuz 2007, 14:41:54

« önceki - sonraki »

MeL_55

Alıntıİlk rakip Adana Demirspor

Kırmızı Beyazlı ekip, ´Kapadokya Cup Turnuvası´nda, Malatyaspor, Adana Demirspor, Karşıyaka ve Elazığspor ile arşılaşacak.Samsunspor´un, 23 Temmuz- 8 Ağustos tarihleri arasında Nevşehir´de yapacağı kamptaki maç programı belli oldu. Yeni sezon hazırlıklarına Samsun´da devam eden Kırmızı-Beyazlı ekibin,2. etap kampını yapacağı Nevşehir´de düzenlenecek olan ´Kapadokya Cup Turnavası´nda karşılaşacağı rakipler ve maç fikstürü açıklandı. Kırmızı-Beyazlı ekip, turnuvada Adana Demirspor, Malatyaspor, Karşıyaka ve Elazığspor takımları ile karşı karşıya gelecek. Samsunspor, grubundaki ilk maçını 27 Temmuz´da İkinci Lig B Kategorisi takımlarından  Adana Demirspor ile yapacak. Bilindiği üzere Adana Demirspor´u bu sezon Levent Eriş çalıştırıyor. Samsunspor, grubunda ilk iki sırayı elde ettiği taktirde yarı finale yükselecek. Turnuvada, yarı final maçları 4 Ağustos, final ise 6 Ağustos´ta oynanacak.

1.Samsunspor
2.MAL-atyaspor
3.A.Demirspor
4.Karisyaka
5.Elazigspor

veis

evet malatyayla maçımız varmış güzel oldu

erkan55

sezon öncesi iyi bir prova olur bu turnuva

Sadece Samsunspor

bence bu gençlerle kupayı alacaz eğer finale çıkıp kazanırsak kupayı alırsak genç arkdaşlar için iyi olur kendine güvenleri gelir

ilk maç a.demirspola imiş bence yeneriz :wink:

bu arada kaleye şu genç anıl ı alsalar ya benim arkdaşımda ondan anıl tarımer :lol:   :wink:

körfez55

kalecmiz maksiç bence bu sene kaleyi çok iyi korur...

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "kou_Lü"kalecmiz maksiç bence bu sene kaleyi çok iyi korur...

tabiiki maksiç olacak ama hazırlık maçlarında bari geçse bizim arkadaş ya -gerçekten çok iyi bir kaleci eğer izleme imkanın olursa bi izle :wink:

körfez55

seçmelerde mustafa koçoğluyla beraber baya bi izledim bir tane daha var aslında hangisi anıl bilmiyorum mustafayla beraber 2 genc kaleci daha vardı.3 üde yetenekli arkadaşların.yalnız en genc olanları çok iyiydi seçmelerde.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "kou_Lü"seçmelerde mustafa koçoğluyla beraber baya bi izledim bir tane daha var aslında hangisi anıl bilmiyorum mustafayla beraber 2 genc kaleci daha vardı.3 üde yetenekli arkadaşların.yalnız en genc olanları çok iyiydi seçmelerde.

biraz uzun boylu haber ve halk gazetsinde falan yazıyorya anıllla mustafa çok çalışıyor diye o çocuk işte neyse samsunspor için faydalı olsunlarda yeter bize

maço

ulan aslında otobus kaldıracan bı gun malatyayı s.kıp gelecen ıntıkam nasıl alınırmıs gorecen  neyse

erkan55

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "erkan55"o bahsettiginiz kisi göksu mu?

hayır anıl tarımer genç kaleci neyse boşwer :wink:

celebi

Gençleri bu turnuvada görme fırsatımız da olacak desenize. Hadi bakalım

jean

goksu gonderıldı ıdmanlara daha cıkmıyuor

erkan55

benimde bugün haberim oldu gönderildiginden

veis

karşıyaka 4 samsunspor 0

umarım gençlerimizi görmüşüzdür bana kalırsa ses seda yok ama hadi inşallah kısmet