Lig A 34. Hafta SAMSUNSPOR'UMUZ 2-1 G.antep bld.spor

Başlatan berusa55, 12 Mayıs 2007, 17:21:06

« önceki - sonraki »

Baris

emel55

Alıntı yapılan: "Baris"arada bi haber verin ya, boyle olmuyor

haklızın kesinlikle :roll:

cenkturgut

2-1   son haftayı  galıbıyetle kapadık
:)

samsunmania

dk50 feridun 1 0

dk57 serdar  1 1

dk82 ömer    2 1

hayırlı olsun

cem 55

eve simdi girdim staddakı kou_lu yle konustum macı 2-1 kazanmısız ılk yarı 0-0 bıtmıs 2.yarı ferıdunla one gecmısiz antep bld ye beraberlıgı yakalamıs sonrasında omer atesın goluyle galıp gelmısız kou_lu hakemın cok kotu mac yonettıgını antep ınde cok hırslı oynadıgını soyledı genede kazanmak guzel lıgı ılk 10 arasında bıtırdık gelecek sene hepımız adına ınsallah cok guzel olacak

jean

son hafta galip gelmek guzel miting gunu olmasi dahada guzel oldu

hasselbaink

maçı uzun bir aradan sonra kale arkasında seyrettim golleri bize yakın kaleye attık
oyuncular stressiz oldukları için yeteneklerini sergiledir
burhan ve marciel de yeteneksizkliklerini.

goller güzeldi, galibiyet daha bir güzel. seneye herşey daha farklı olur inşallah.

tanju55

kazandigimiz ii oldu
hem bizi sevindirdi hemde rahatca sezonu kapattilar
insallah baskan GÜNER CAKIROGLU olur
ve seneye SAMPIYON SAMSUNSPOR olur

Sadece Samsunspor

BEYLER BEN SİZE MAÇI ÖZET GEÇEYİM(MAÇTAYDIM)

MAÇ ÖNCESİ:

MAÇ ÖNCESİNDE HİÇBİR TARAFTAR GRUBUNU İÇERİ ALMADILAR VE KALE ARKASI TRİBÜNLERİ BOMBOŞDU

stadda çok az taraftar vardı

MAÇ ÖZETİ:

MAÇA HER İKİ TAKIDMA DURGUN BAŞLADI VE BAŞLADIĞI GİBİ BİTTİ 0-0

2.YARI SAMSUN DAHA İSTEKLİ GÖRDÜNDÜ ÖZELLİKLE 34 NUMARALI SERDAR ÖZKAN ÇOK İYİDİ - BİR ATAKTA SERDAR ÖZKAN IN AKIL DOLU ARAPASINDA FERİDUN KALECİYLE KARŞI KARŞIYA GELDİ VE MAÇI 1-0 YAPTI.

BU GOLDEN SONRA SAMSUN YÜKLENMEYE BAŞLADI AMA 2.GOLÜ BULAMADI.

SONRA BİR FAUL ATIŞINDA ANTEPBELEDİYE KULLANDI TOP KALECİ AKIN IN ÜZERİNE GELDİ VE AKIN ÜZERİNE GELEN TOPU ELİNDE TUTAMAYARAK ELİNDEN KAÇIRDI VE KARŞI TAKIM DÖNEN TOPA DOKUNDU VE SKORA DENGE GETİRDİ(1-1).

SONRA ANTEP İN BİRKAÇ ATAĞI VARDI ONLARIDA KENAN İLE TUFAN UZAKLAŞTIRDI.

MAÇIN 82.DK SINDA BİR KONTRATAK DA ÖMER YANDAŞ YANDAN VURŞUNDA TOP DİREĞİN İÇİNDEN GOLÜ BULDU 2-1

VE MAÇ BÖYLECE SONA ERDİ

MAÇ SONUNDA SAMSUNSPOR FUTBOLCULARI SEYİRCİLERE GİDEREK SELAMADILAR

VE SON LİG MAÇIMIZDA BÖYLE BİTTİ

BU ARADA HAKEM SAMSUNSPORLU FUTBOLCULARA SARI KART GÖSTERMEKTEN ANTEP BELEDİYENİN KARTLARINI UNUTTU :!:

elimden geldiği kadar anllattım umarım yararlı olmuştur diğer arkadaşlara
:wink:

MeL_55

AlıntıSamsun güzel bitirdi

Türk Telekom Lig A'nın son haftasında oynanan günün son maçında Samsunspor, kendi sahasında Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'u 2-1 mağlup etti.

Samsunspor Gaziantep'i evine eli boş gönderirken ev sahibi ekibin gollerini Feridun ve Ömer Ateş kaydetti. Gaziantep Belediye'nin golü ise Serdar Özbayraktar'dan geldi.

STAT: 19 Mayıs
HAKEMLER: Deniz Çoban, Emine Koçak, Önder Yılmaz
SAMSUNSPOR: Akın Sinan Dağdelen, Kenan, Tufan, Barış, Feridun, Serkan Dökme, Marciel, Ömer Ateş, Serdar Özkan  (Turgut dk. 90 ?), Burhan  (Sercan dk. 62 ), Caner  (Hakan Vural Koçarslan dk. 89 ?)
YEDEKLER: Mustafa Hoşoğlu, Hakan Yazıcı, Hüseyin, Emre
TEKNİK DİREKTÖR: Hakkı Bayrak
GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR: Serkan Boydak, Ali Keleşoğlu, Ali Sakal, Serdar Özbayraktar, Ömer Yalçın  (Türker dk. 59 ), Ogün, Osman, Tufan Aslan  (Veysel dk. 79 ), Onur, Volkan  (Bilal dk. 52 ), Sezgin
YEDEKLER: Hayrettin, Ali Kemal, Serkan İş Yapan, Ergun
TEKNİK DİREKTÖR: Suat Kaya
GOLLER: Feridun (dk. 50), Ömer Ateş (dk. 82), Serdar Özbayraktar (dk. 57)
SARI KARTLAR: Marciel, Serdar Özkan, Sercan (Samsunspor), Ogün (Gaziantep Büyükşehir Belediyespor)

MAÇTAN DAKİKALAR
30. dakikada Serkan Dökme'nin ara pasında Caner, ceza sahası içinde topla buluştu. Bu futbolcunun plasesinde top, kaleci Serkan'ın ayağına çarparak oyun alanına geri döndü.
33. dakikada Ömer Ateş'in ceza saha dışından sert vuruşunda top az farkla auta çıktı.
50. dakikada ceza sahası içinde topla buluşan Feridun'un yerden sert şutunda meşin yuvarlak, ağlarla buluştu. 1-0
57. dakikada Osman'ın kullandığı serbest vuruşta kaleci Akın'ın kontrol edemediği top, Serdar Özbayraktar'ın önünde kaldı. Bu futbolcunun şutunda top filelerle buluştu. 1-1
82. dakikada Barış'ın sağdan ortasında Ömer Ateş'in gelişini vuruşunda top, kalecinin yanından ağlara gitti. 2-1

mehmet yılmaz

Sezonun son maçı idi ve yaklaşık üç ay ayrı kalacağımız Samsunspor'umuzu son bir kez daha seyretmek için yerimizi aldık tribünde. Bu sezon bizim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Ordu'nun mor-beyaz koltuklu stadında başlayan hikayemiz G.Antep Bld. karşısındaki 2-1'lik galibiyetle son buldu. İki takımın da iddiası olmaması açık ve futbolcuların rahat hareket ettiği bir maçın ortaya çıkmasını sağladı. Kaptan Kenan ve Serdar Özkan takımın en iyileriydi. Yine Hakkı Bayrak döneminde sürekli oynayan ve iyi de oynayan Barış'ı da bu ikiliye dahil etmek lazım. Burhan o kadar beceriksiz bir forvet ki, bırakın gol atmayı, gol kaçıramaz bile... :)

Statta büyük boşluklar olması herkesin konuştuğunun duyulmasına sebep oluyordu. Gün yüzü görmemiş orijinal küfürler de duyduk bu akşam. İnsanların nedendir bilinmez bir keyiflilik hali vardı ve kazanarak bu halin devamını sağlamış olduk.

Tribünler Belediye'nin 10 numarası Serdar'a kafayı taktı ve epey bir sövdü ona. Ama bence çok iyi bir futbolcu Serdar ve zaten de Lig A gol krallığında üçüncü sıradaymış. Belki de seneye biz de olur :)

Kazanmak güzeldi, maç sonunda topçular tribünleri dolaştı ve alkışlandı.

Maalesef bu sezon bizim adımıza pe iyi geçmedi ama insanı yaşatan ümitleri değil midir? İnşallah her şey güzel olur Samsunspor için.

Sezonun son maçından bazı fotoları sizinle paylaşarak bitirelim bu postu.

milli marş

ilk devre

ilk golün sevinci

ikinci devre

ikinci golümüz - barış orta; ömer gol

son bölümler taraftar

maç sonu taraftar

south_london

bi 16 no yine çıkmış resime heryerde görüyorum bu 16 noyu aynı günün sabahı tvde mitingdede  gördüm  :D geziyodu meydanda  :D

veis

okadar acıklı bi durumki antep belediyeyi yenince sevinir olduk biz bunların gazi antepini deplasmanda yenerdik bi zamanlar düşmeye gör işte.

mctlçy

bu maçta sadece malatyaspora sövmemiz bile emniyet taradndan engellendii işte başkanın büyüklüğüü