Lig A 33. Hafta l MALatya 0-0 SAMSUNSPOR

Başlatan veis, 05 Mayıs 2007, 08:12:32

« önceki - sonraki »

gyuksel55

maçın sonundaki görüntüleri nereden izleyebilirim

Lusage

28- Malatyaspor Kulübü hakkında: 12.05.2007 tarihinde oynanan Malatyaspor-Samsunspor müsabakasında çıkan saha olayları nedeniyle 1 maç seyircisiz oynama cezası verilmesine; Ayrıca müsabakada çıkan olayların saha olayı boyutuna ulaştığı konusunda yeterli kanaat elde edilemediğinden ceza tayinine yer olmadığına, karar verildi.

:oops:  :oops:  :oops:

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "gyuksel55"maçın sonundaki görüntüleri nereden izleyebilirim

sporx sitesine girip sporx tv yi açarsan bulursun orada arama bölümü var oraya samsunspor yaz arat ilk haber malatya-SAMSUNSPOR maçından sonra olaylar çıktı yazar ona tıkla izle :wink:

CarSambaLi.Lord

İyi oLDu OnLar ßizim DüŞmemizDe ßaŞroL OynaDıLar ßizDe onLarın ÇıkamamaLarında ßaŞroL OynamıŞ oLduk ßravo SamSunSpor ßeLkiDe Şu Ana Kadar En İyi FutßoLu MaLatyada ÇıkarDıLar.İnŞaLLah Seneye Daha DeğiŞik oLuruz ßu Seneden Daha İyi oLuruz.

King Of The North

Pazar günü saat:19:00 da Ankara 19 Mayıs Stadında Altay-Malatya maçında Samsunsporlular olarak gidip Altay'ı ölümüne desteklicez,kardeş Altay,kalleş MALatya,i... MALatya.
MAL mısın MALatya lımısın?

maviay55

MALatya 0:1 ALTAY

Samsunsporumuzun vurdugu darbedeb sonra mal-atya toparlanamadı darmadağın oldu ve biçoğumuz çıkamıcak diodu bilioduk da bugün netleşti  :lol:  

MAL MISIN MALatyalı mısın?

King Of The North

Altay'ı tebrik ediyorum bizim intikamımızı almış oldular.Gidip destekledim,Ankaragüçlüler de Altay'ın yanındaydı muhteşem görüntüler vardı maçta tam bir tribün şov vardı.MALlar izledi biz bağırdık.Gene de hiç değilse play-of maçlarına kalsaydık diyorum.Taratfar sayısı 2500 MAL vardı 3000 civarında da Altay taraftarı vardı.Biz olsaydık 10.000 kişi sığmazdık oraya eminim.

maviay55

aylar öncesinden plan yapıoduk abi zaten ama olmadı işte..emin ol doldururduk stadı bütün milleti getirirdim arkadaşlar..akrabalar.. playoff maçlarının burda olcanı bilioduk ama olmadı işte inş seneye...  :roll:  :roll:

Lusage

Evde Maç bittiğinde Şampiyon olmuş gibi sevindim :) İnş. seneyede çıkamayacak Mallar. Mahkumlar 2. Lige.

samet

ne güzel oldu ama seneye tekrar gel bakalım malatya..

Tribün_ali

Bu sene mal ların a.q azrailin biziz malatya kork bizden

foreverSamsunspor

samsunspor gönlümüzün takımı samsunda yaşayıpta samsunsporu tutmayan zaten samsunu değildir seneye hedef süper lig başarıcaklar çünki bu şehir süper ligi hakediyor

maço

fıxture de ılk bakacagım mac malatya macı gelıyoruz ulaaaan

HoLiGanisT

Alıntı yapılan: "camakf_55"fıxture de ılk bakacagım mac malatya macı gelıyoruz ulaaaan

Malesef gidemioz kardeş. bu olaylar daha uzar gider malesef mallarda buraya gelemez bizde oraya gidemeiz ben 0-0 lık maçta özel bir işim nedeni ile diyarbakırda idim.oradan malatyaya geçtim.maçı malların arasında izledim kaçak tabiki maç çıkışında olaylar oldu mallar takımlarına taş attılar sövdüler 10bin tane mal arasında bende bu istifaden mallara kapdırdım  :)  o anda canlı bomba olmayı o kadar çok istedim ki anlatamam toptan temizlik 10 bin tane mal cehenneme  :twisted:

maço

:D ınsallah kaldırırlar su yasagı bellı mı acaba kalktıtmı gıtmek ıstıorum acıkcası ınsallah sınavlara denk gelmezde saglam gıderız