Lig A 33. Hafta l MALatya 0-0 SAMSUNSPOR

Başlatan veis, 05 Mayıs 2007, 08:12:32

« önceki - sonraki »

alWays

açmıyo bu site ya yapsana bir kıyak youtube den izleyelim :)

samsunum

kayacan

Alıntı yapılan: "fatih55"Fatih55 isimli üyemizin şifresinin malatyalı bir zavallı tarafından ele geçirildiğini ve buraya bazı uygunsuz şeyler yazıldığını tespit ettik. ilgili kişinin ip numarasından kimlik bilgilerine ulaşıp, durumu adalete intikal ettireceğiz. büyük samsunspor taraftarı ettiği küfürleri aynen kendisine iade eder, akraba-i taallukatına selamlarını gönderir. ADMİN NOTU

Bende adminin notuna aynen katılır akrabai taallukata ilave tüm malatya halkına sevgi saygı ve selamlarımı iletirim.

kayacan

Alıntı yapılan: "samsunsamsun86"birinizde akıl yok mu sizin ? sizin kendinize ait bi hedefiniz yok mu ?
tek gayeniz başkasının istediğini kazanamaması mı ?
sizin kazanmak istediğiniz bi şey yok mu ? ne diye oynuyosunuz bu ligde ? amatör küme takımları bile bi hedef koyarlar kendilerine . siz onları bile aşmışsınız . bi zamanlar fenerbahçe de böyleydi; g.saray'ı yenince bütün bi sezonu unuturlardı .
dört yıl üst üste g.s'nin şampiyonluğunu görünce düştü jetonları. şimdi akıllandılar ama kaybolan yıllar geri gelmiyor tabi. siz bu kafayla devam ederseniz fenerbahçe kadar şanslı olamayacaksınız.
onlar her sene g.s. ile oynama şansına sahip ama sizinki bir ya da iki sezonla sınırlı kalacak.
bi kaç sezon sonra soluğu göztepe'nin yanında alırsanız şaşmayın.onları da karşıyaka aşkı bu hale getirdi.ama en azından onlarda mantık var.sizde malesef o da yok.malatya bizi küme düşürdü diyebilecek kadar mesafe aldığınıza göre siz baya uçmuşunuz demektir.malatya size maçı verip kendisinin düşüşünü kesinleştirecekti öylemi ?
çok güzel fikir ! seneye başınıza gelecekleri tahmin edebiliyor musunuz siz? şimdiden bütçe oluşturuluyor gelecek sezon sizin rakiplerinize verilecek teşvikler için. sanırım sonraki sezon da B kategorisinde mücadeleniz devam eder : 2 sezon sonra süper ligdeyiz diyerek. Göztepeliler de öyle diyorlardı bir zamanlar ama durum ortada.Siz isterseniz bu kafayla devam edin. Seneye bu zamanlar bu mesajı okuyanlar hatırlasınlar . Şimdi siz bu ayarda devam edin. küfürler edin, sevinin , gün sizin gününüz. 365 gün sonra görüşmek üzere arkidişler.

lavuk malatyalı bitek sizdemi para var zannediyon o bütçeyi biz çoktan oluşturduk merak etme kayısı yiye yiye kayısı beyinli olmuş bunlar 365 gün sonra görüşelim bakalım...

körfez55

adamlar polise taş atıp kaçıyo her zamanki gibi:) bu kadar çirkef taraftar görmedim ben.dedimya medeniyet fukarası bunlar.

yusuf celebi

Malatyaspor-Samsunspor arasında geçen yıl yaşanan hadiselerden sonra geri dönüşü zor olan bir milad oldu.
Futbol dünyası içinde, saha mücadelesinin yeri mutlak olması gereken bir olgu,fakat saha dışı hadiselerin ön plana çıkarılarak güç gösterme,güç kullanma,korkutma,yıldırma gibi futbolun dışında yer alan spor ahlakında yeri olmayan yöntemlerle hedefine ulaşmaya çalışanlar hiç bir zaman hedefine orta ve uzun vadede ulaşamamışlardır,çoğunluklada kaybedenler katogorisinde yer almışlardır.

Geçen yıl Malatya'da o hadiseleri yaşayan biri olarak şunu özellikle belirtmek istiyorum,bu yöntemlerle hiç bir taraf kazanamaz,bizde bunlara aynı şekilde karşılık vermeye kalkarsak bizde kazanamayız.

Bizler en güzel cevabı sahada vermeliyiz,arka planda değil.

Bu maçta Samsunspor'lu oyuncularımızın vermiş olduğu puan alma mücadelesinden dolayı tebrik ediyorum,kazansak çok daha iyi olurdu fakat oyuncularımızdaki çekingenlik galibiyeti pek istemediğimizi gösterdi.
Kazansaydık ne olacağını düşünmek dahi istemiyorum,biz bile böyle düşünüyorsak,oyuncularımızın o atmosferi yaşayanlar olarak içlerinden geçenleri tahmin etmek zor olmasa gerek.

Bir tarafta, bu kadromuza baktığımızda genç ve tecrübesi az olan oyuncularla bu atmosferde bu mücadeleye de şapka çıkartmak lazım,bir diğer tarafta bu takımla geçen yıl karşılaşan ve daha tecrübeli daha çok Samsunlu oyuncuların varlığına rağmen o atmosfere yenik düşen ve hüsran yaşayan o kadro.

Genç oyuncularımızın bu tür maçları yaşamasını önemsiyorum,tecrübe kazanmaları ve korkularını yenmeleri açısından önemli.

Serdar Özkan'ın mücadelesi beni yanıltıyor,bize geldiğinde istanbul'dan gelmesi nedeniyle kafamda soru işaretleri vardı,başarılı olması ve adapte olması konusunda umutsuzdum ama yönetimi doğru tercihinden dolayı tebrik ediyorum,kiralık olması bir dez avantaj inşallah bonservisi ile alırız diyeceğim ama pek mümkün görünmüyor.

Burhan yetenekli aynı zamanda tecrübesiz bir santrafor,ondan her pozisyonu gol yapmasını beklemek doğru değil,çünkü Burhan forvet oyuncusu değil.

Sefa tecrübesizliğin kurbanı oldu,bu şekilde tecrübe kazanacak,ne denir,en iyi tecrübe yaşamaktır.

Ben uzun yıllar defans oyuncuları konusunda sorun yaşamayacağımızı düşünüyorum,gol yiyeceğiz,hata yapacaklar mutlaka ama yinede iyi defans oyuncularına sahibiz.
Evren,Tufan,Emre,Adnan bu oyuncular gelecekte A milli takımda oynayabilecek yetenekte oyuncular,takım biraz kendisini gösterebilse bunun olmaması için neden yok.

Kenan'ı dikkatle izleyenler görecektir,bir Samsunludan,daha çok samsunlu gibi mücadele ediyor,bravo Kenan'a.

Bu sezonu bu şekilde kapatacağız,önümüzdeki sezon aynı grupta iyi takımlar olacak,dolayısıyla iyi bir yönetim ve her zamankinden daha fazla takımın yanında olan bir taraftara ihtiyacımız olacak,zor olacak ama doğru adımlarla süper lig çok uzak değil ve en önemlisi o hasreti geciktirirsek Lig A'da kalıcı hale geliriz,umarım bu tehlikeyi farkında bir şekilde hareket ederiz.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: "yusuf celebi"Bir tarafta, bu kadromuza baktığımızda genç ve tecrübesi az olan oyuncularla bu atmosferde bu mücadeleye de şapka çıkartmak lazım,bir diğer tarafta bu takımla geçen yıl karşılaşan ve daha tecrübeli daha çok Samsunlu oyuncuların varlığına rağmen o atmosfere yenik düşen ve hüsran yaşayan o kadro.
Burhan yetenekli aynı zamanda tecrübesiz bir santrafor,ondan her pozisyonu gol yapmasını beklemek doğru değil,çünkü Burhan forvet oyuncusu değil.
Ben uzun yıllar defans oyuncuları konusunda sorun yaşamayacağımızı düşünüyorum,gol yiyeceğiz,  
Kenan'ı dikkatle izleyenler görecektir,bir Samsunludan,daha çok samsunlu gibi mücadele ediyor,bravo Kenan'a.

Kısaltarak aldığım bu bölümde Burhan hariç hepsine katılıyorum. Burhan, Samsunspor'un ağırlığını kaldırabilecek bir isim değil kesinlikle. Bir an evvel gönderilmesi gereken bir isim.

Kenan 20 ocak anma programına gelecek kadar bu camiayla özdeşleşmşi bir isim. kötü oynadığı dönemler olsa bile iyi niyetinden şüphe etmemeliyiz.

Yediğimiz gol adedine bakıldığında aslında şampiyonluğa oynayan bir takımın yiyeceği kadar gol yemişiz. Sorun atamamamızdı. Savunma gerçekten iyiydi.

Geçen seneki yenilginin sebebi takımın psikolojik olarak hazırlanamayış idi. Kerem'in heyecandan titredim demesi de buna işaret. Eğer yeterli bir hocamız olsa takımı kafa olarak o atmosfere hazırlardı.

maviay55

Malatya'da uğradıkları çirkin saldıralar karşısında korku dolu dakikalar yaşayan futbolculardan Mustafa Çiçek, Ömer Ateş ve Sercan Temizyürek, "Malatyaspor bunu hep yapıyor. Bunlara birilerinin artık 'dur' demesi gerekiyor" dediler

KORKU DOLU DAKİKALAR
Samsunsporlu oyuncular, Malatya deplasmanında uğradıkları saldırıların affedilir bir yanının olmadığını ve futbolun güzelliğine gölge düşürdüğünü söyledi. Geçen sezon Süper Lig'de ölüm kalım maçında yapılan tüm çirkinliklere rağmen, ligin ilk yarısında Samsun'da oynanan maçta soğukkanlı ve fair play ruhunu elden bırakmayan Kırmızı-Beyazlı oyuncular, Sarı Kırmızılı camiaya maruz kaldıkları Cumartesi günkü olaylar nedeniyle ateş püskürüyor.

NE OLDUĞUNU ANLAYAMADIM
Olayın kahramanlarını korku dolu dakikaları anlatırken bile büyük şok içerisindeydi. Genç futbolcu Sercan Temizyürek, "Maç bittiğinde ne olduğunu anlamayadım. Bir anda sahada ki meslektaşlarımız olmak üzere bizim üzerimize yürüdüler. Ne yapacağımı şaşırmış durumdaydım. Fiili saldıralara karşılık vermek zorunda kaldım. Oysa Samsun'daki karşılaşmada biz rakibimizi yine centilmence ağırlamıştık" diye konuştu. Ömer Ateş ise, "Malatyaspor camiasının gerçek yüzünü gördük" dedi.

MAÇI VERECEĞİZ ZANNETTİLER
Olayı bire bir yaşayan futbolculardan Mustafa Çiçek ise, "Malatyaspor bunu hep yapıyor. Samsunspor olarak bizler fair-play ruhu ile sahada mücadele ettik. Rakibimiz heralde maçı onlara teslim edeceğimizi düşündü. Bu yüzden aldıkları 0-0'lık sonuç onlar için büyük hayal kırıklığı oldu. Malatyaspor'un bu yaptıklarına birileri artık 'dur' demeli. Aksi taktirde önüne geçilemeyecek büyüklükte sorunlarla karşı karşıya kalınabilir. Bizden söylemesi" şeklinde konuştu. kaynak:haber gztsi

maviay55

Samsunspor Teknik Direktörü Hakkı Bayrak, Malatyaspor ile oynadıkları maçı değerlendirdi. Bayrak, "Canımızı zor kurtardık. Adeta Cehennemden çıktık" dedi.

KÜFÜRLERLE KARŞILANDIK
Kırmızı-Beyazlı takımın Teknik Direktörü Hakkı Bayrak, Malatya'da maç öncesi ve sonrası şiddete maruz kaldıklarını söyledi. Malatya'da canlarını zor kurtardıklarını ifade eden Bayrak, "Şehre girer girmez hakaretlerle karşılaştık. Bir grup taraftar idman yaptığımız sahaya gelip çalışma boyunca küfür ettiler. Gece geç saatlerde otelin önünde bağırarak küfürlü tezahurat yapıp piskolojik baskı yaptılar" dedi.

STADDAN ZOR ÇIKTIK
Maçın bitiş düdüğüyle birlikte saha içinde kendilerine saldırılarda bulunduklarını da kaydeden Hakkı Bayrak, "90 dakikanın sonunda soyunma odasına giderken Malatyasporlu yöneticiler, teknik kadro ve taraftar üzerimize yürüyerek fiili saldırıda bulundular. Taktik vermek için kulübeden her çıkışımda su şişesi ve çakmak yağmuruna tutuldum. İki saat stadyumda mahsur kaldık ve polis arabaları terk ettik" diye konuştu.

İYİ MÜCADELE ETTİK
Maçı da değerlendiren Bayrak,"Oyuna iyi başladık ve karşılaşma boyunca rakibimizden daha çok pozisyon girdik. Maç boyunca hem ilk yarıda, hem ikinci yarıda net pozisyolar bulduk. Bunları değerlendirmiş olsaydık galip gelecektik. Gol bulamadık ama gerçek ten çok iyi bir futbol oynadık. İzleyen herkes maçın hakının Samsunspor'dan yana olduğunu belirtti. Yenemedik ama yenilmedik de" dedi.

OYUNCULARIMI KUTLUYORUM
Malatyaspor karşısında canıyla mücadele eden tüm oyuncularını yürekten kutladığını da belirten Hakkı Bayrak, "Şehre girmemizle birlikte bize yapılan baskılara ve hakaretlere rağmen oyuncularım daha hırsla mücadele etti. Gerçek Samsunspor kimlikleriyle oynadılar. Sahaya çıkan tüm oyuncularım maç boyunca galibiyeti arzuladı. Hepsini mücadelelerinden ve oynadıkları futboldan dolayı kutluyorum" diye konuştu. kaynak:haber gztesi

CEHENNEM OLSA NOLUR MALatya KAÇ YAZAR??? :!:  :!:

jean

nerde tff nerde haluk ulusoyr serkana 10 mac ceza veren zihniyet bu takimi ligden dusurmesi lazim

Tribün_ali

ben bizim yönetimin a.q ilk yarıda adamları ciceklerle karşıladılar elerinden gelen her kolaylıgı yaptılar malatyalı yöneticilere bçlelerini s... hattan bizden bir kac kişi protokol tribününe sokacan onların s.... nerde böle yönetim bu kadar pasif yönetim olmaz inşallah adam gibi yönetim gelir karşımıza cıkma p.... malatya hesap görülecek

bengülü

brova samsunsporum biz süper lige çıkmasakda malatyasporuda çıkarmadınız tebrikler samsunspor

beşnumara

bravo samsun sana bu malatya kolpalarına engel oldun keşke playofa kalsaydık da bu malatyayla bir kez daha karşılaşsaydık bu sefer taraftar almamaları gibi bir durum olmazdı el mi yaman bey mi yaman görürdük neyse buna da şükür inşaallah çıkamazlar

kayacan

Bu malatya dandiriklerinin samsunsporumuz hakkındaki yorumlarına bir bakın hele....

http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=50682

hasselbaink

dün maç sonu görüntülerine baktım da iyice keyiflendim. birbirlerine düşmüşler, beter olsunlar!