Lig A 33. Hafta l MALatya 0-0 SAMSUNSPOR

Başlatan veis, 05 Mayıs 2007, 08:12:32

« önceki - sonraki »

veis

HADİ SAMSUNUM SANA İLK MAÇ İÇİN TOPİC AÇIŞIM YENDE ŞU MALATYAYI BİZİ DÜŞÜRMEK NEYMİŞ ANLASINLAR.ONLARI SÜPERLİGDEN ETMEK LAZIM...

caneRisse

su malatyayı yenelim baska bırsey ıstemıyorum ne kadar malatyalı varsa topunun yaa
esekten adam olur malatyadan olmaz bızımle alay gecmıyı gostercez onlara yavsaklar

34 SS 1965

daha cok erken acılan bı topıc ama yınede samsunumuz ıcın hayırlı olur gecen senenın rovansını ıstıyruz samsunum

körfez55

hiç umudum yok benim..belki alırız diye diye artık insanda umut denen bişey bırakmadılar.offfffffffffff offffffffffff bitsin artık bu sene lig...

Lusage

Serkan ve Caner oynayacaksa kazanabiliriz. Yoksa yine hüsran...

11 Mayıs 2007 :::: fikir değişti yok hüsran müsran...

AllydeenleaR

bu hafta Malatya ya köstek olabilecek bir yenilgi aldık o yüzden çok üzgün olduğumu söyleyemem.inşallah bi dahaki hafta da onlara köstek oluruz çıkma şanslarını düşürürüz.

bluegreen55

Geçen sene Malatya düşeceği belliyken allem etti kallem etti son maçları satın aldılar bizi yıldıra yıldıra yendiler ve kendileride düştü bizde düştük.ordan puanla çıksaydık şimdi bu hallere düşmeyecektik.

şimdi intikam zamanı

onlarda 1 sene daha beklesinler

berusa55

oftasa macı veren MALatya'ya  hayli hayli yatar...bunlarda seref onur kalmamis!taslara yeniliyoruz artık hey gidi hey...topcularda galibiyet hırsı bitmis sorumluluk bitmis akılları gitmekte...su kongre gelsin artık da ne olacaksa olsun yeter bee!!!

veis

samet

allahım şeytanın yüzü ters gelsin son son yenelim şu malatyayı...

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: "berusa55"oftasa macı veren MALatya'ya  hayli hayli yatar...

oftaşa yattığımızı nerden çıkardın? oynadık ama kazanamadık. malatyayı orada yenebileceğimizi de pek sanmıyorum-ki inşallah yeneriz. bunun adı yatmak değil, gücü yetmemek olur.

berusa55

ne diyon kardesim sen?yatmaktan satmak anlama hemen iyi yorumlaönce!demek istediğim asilma gayret yok!ve MALatyaya bunu asya yapamazlar adamların idaası varken!!hemen laf sokmayalim anlamadan!

mehmet yılmaz

@Berusa55
ben de zaten satar demedim, senin cümlene göre yorum yaptım. neyse, canın sağolsun. yanlış anlamışsın sanırım.
temennimiz belli, malatyayı yenelim...

berusa55

MALatyayi yenseler bizden mutlusu olamaz ama su sartarda anlasilan çok zor...bizimkiler basarısız bir sezonun ardından ununu eleyip elegini asmislar belli...

körfez55

bu maçın taraftar açısın önemini futbolculara anlatmak gerek..samsunda bulunan taraftar arkadaşlarımızın antreanmana giderek bunu futbolculara yansıtması çok iyi olurr..geçen seneden bi adnan var o da oynamıcak galiba o yüzden futbolculara bu maçın bizim açımızdan ne kadar önemli olduğunu farkettirmek gerekir..ayrıca şans yanımızda olursa ben galip gelebileceğimizi düşünüyorum..