Lig A 32. Hafta l SAMSUNSPOR 1 - 2 G.Oftas (Fotolar Sayfa 6)

Başlatan MeL_55, 30 Nisan 2007, 22:48:27

« önceki - sonraki »

körfez55

LİG A'DA 32. HAFTA HAKEMLERİ

Türk Telekom Lig A'da haftanın maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu MHK) tarafından yapılan açıklamaya göre, Lig A'da Pazar günü oynanacak 32. hafta maçlarında görev alacak hakemler şöyle:

Kocaelispor - Karşıyaka: Eray Yurtseven
Orduspor - İstanbulspor: Mehmet Berkant Mercanlı
Malatyaspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor: Uğur Söylemez
Kasımpaşa - Eskişehirspor: Gökhan Güneşer
Elazığspor - Uşakspor: Cüneyt Bakıroğlu
Diyarbakırspor - Mardinspor: Deniz Çoban
Türk Telekomspor - Akçaabat Sebatspor: Halis Özkahya
SAMSUNSPOR - Gençlerbirliği Oftaşspor: Hakan Sivriservi
Altay - İstanbul Büyükşehir Belediyespor:Cem Deda

Sadece Samsunspor

ya bu maçta taraftar grupları birleşssin ya dier türlü her kafadan farklı ses çıkıyormuş gibi oluyor ben bile anlamıorum hangi grubun ne dediğini

birleşince futbolcular içinde daha iyi olur en azından tek bir ses ama çok güçlü bir ses olur bunlar futbolcularada yansır lütfen birleşin artık ya ayrık ayrık olmuo :!:

AllydeenleaR

arkadaşlar yanlış anlaşılmak istemiyorum
bu maçta oftaşı yenmemiz bize sadece moral kazandırır ancak mal-atya ya yardım gibi olur.onların direkt 1.lige çıkmasını kolaylaştırmış gibi olur.

berusa55

yanlis anlasilmadın kardesim dogru diyorsun o serefsizlerin süper lige cıkmasini ben de istemem ama SAMSUNSPOR'umuzun galibiyeti herseyden önce gelir...

Gurbetci Bülent

Kusura bakmayin ama bende malesef yenilmemisi istiyorum ve tabiki MALATYASPOR icin onlarin ekmegine yag sürmek gibi birsey olur oftasi yenersek.
Yensekte sevinip üzülcem yenilsekte sevinip üzülcem , yanliz sakin ha berabere bitmesin ne bize yarar ne oftasa ancak malatyaya yarar.

berusa55

millet bizi ilgilendirmez kardesim yenılmemizi istiyorum ne demek?cıkacaksin kim olursa,ne durumda olursa olsun serefin icin yeneceksin!

veis

YENECEK TABİİKİ samsunspor gibi oynamak zorundalar çünkü haftayada malatyasporu yenmek zorundalar.

MeL_55

AlıntıKRAL OYNAYACAK MI?

Golcü futbolcu Serkan Aykut, dünkü antrenmanda sanki OFTAŞ maçında oynayacakmışcasına hırslı çalıştı

Samsunspor'un unutulan golcüsü Serkan Aykut, OFTAŞ maçında oynayacak mı? Bu da nerden çıktı diye soranlara dünkü antrenmanı izlemelerini gerektiğini söylebiliriz. Sanki yarın ki karşılaşmada oynayacakmışcasına büyük bir istek ve arzuyla çalışan Serkan Aykut'un performansı dikkat çekti. Teknik Direktör Hakkı Bayrak'ın Caner Altın ile birlikte bu futbolcuyada büyük olasılıkla şans vermesi bekleniyor.

mehmet yılmaz

Serkan'ın oynayacağını sanmıyorum; keşke oynasa... Eminim sahada varlığı yeter Oftaş'ın yeniyetmelerine ama oynayamaz gibi...

Bizim adımıza tam bir iki cami arasında binamaz kalmak/yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal durumu yaşanıyor. Yensek -ki yenmeliyiz Malatya'ya yarayacak; yenilsek olmayacak. Karışık bir durum yani.

Şehir takımları olmalı diye söyleyip de kendimle çelişmek istemem. Neticede geçen seneki "bir şehrin topyekün linç girişimi" hadisesine rağmen Malatya çıkarsa kahrolmam. Ancak bu sezon Lig A'da hiçbir takımın oynadığı oyunun kalitesinin Süper Ligi hak edecek seviyede olmadığını düşünüyorum. Zaten sağlam takviyeler olmazsa tez zamanda geldikleri
gibi inerler...

Ben Abdullah Avcı faktörünün de etkisiyle İBB'nin ilk ikiye kesin olarak gireceğini düşünüyorum. Eğer bizi yenerlerse -ki kuvvetli ihtimal bu yönde; ikinci takım da Oftaş olur. Ondan sonrası ise Cavcav'ın ticari yeteneğine kalmış, takımı satar mı turşusunu mu kurar bilemem. Ama turşusunu kurduğu paralarla Gençlerbirliği'nin önünü tıkadığı ve o beklenen hamleyi yaptırtmadığı bir gerçek.

Bizim topçuların Karşıyaka galibiyeti ile birlikte sezonu kafalarında bitirdiklerini söylemek çok güç olmaz. Belki son bir transfer öncesi podyuma çkayım düşüncesiyle kendileri için oynayabilirler. Olsun, biz ona da razıyız. Takım için oynamadılar zaten, hiç değilse kendileri için oynasınlar...

bluegreen55

D spor vermiyomu artık maçları yayın yokmu bu hafta?

MeL_55

King Of The North

Evet arkadaşlar gene suskun kaldı golcüler! ve de forum.Birazdan bir rum takımının resmen küme düştüğüne şahit olacağız bu bile iyidir.

körfez55

evet sebat ın düşmesi sevindirici..bu maçı alsak daha da sevincez ama işin kötü yanı MALaaatya da sevincek.o.çocukları...

King Of The North