LİG A 31.Hafta Karsıyaka 1-2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan berusa55, 22 Nisan 2007, 16:20:06

« önceki - sonraki »

caneRisse

aynen kardesım yuru bee konus
sen bırtanesın
sevıyomlan senııı kou_Lü kardesım benım

King Of The North

Ankaragücü ne alaka ben de anlamadım,keşke onlarınki gibi bir tribünümüz olsa her maç stadı yıkan ve onlarca bestesi olan bir tribün...

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"Maçı canlı izledim galibiyeti hak edecek ne oyun ne de pozisyon yakaladık.Adamların attıgı şutun geldigi atagın haddi hesabı yok. pozisyon geldi gol oldu.kaba bu takımın agzına.... bir maçda 2 gol attı paşa mı oldu?hemen unutmayalım.Kaç tane topa koştu kendisi geldi vurdu.

kardeş tamam olan oldu olmuşa bitmişe çare yoktur az da olumlu yönden bakalım bütün cevapların olumsuz yönde be kardeşim birazda dolu tarafından bakmak lazım :wink:

körfez55

gökhan kaba kaçırdığı gollarden en az 3 te 1 ini gole çevirseydi şuan play_off lara oynuyoduk..hatta ismi kadar iyi bi forvet olsaydı şuan şampiyonluk adayıydık.ama öyle kazmalıklar yaptı ki eskiden oynadığı karşıyaka takım taraftarları bile inanamıyo..bi maçta 2 gol attı diye bi senemizi yiyen bize el kol hareketi yapan bir futbolcuyu tebrik etmem..

bluegreen55

yeni birşey öğrendim
ankaragücünün taraftarı varmış.

ben belli bir kemik taraftarı var onun dışında stadın yarısını bile dolduramıyolar diye  biliyorum..

büyük takımlarla oynananlar hariç stadlarını dolu hatırlamıyorum.

bi sivası,kayseriyi,konyayı,bursayı,antalyayı antebimanisayı rizeyi sakaryayı denizliyi hatırlıyomda onları hatırlamıyorum

caneRisse

ankaragucunun taraftarı yok bursanın var onlarda arada sıkıısıyo ıste taraftarız dıye ne yapsınlar işte

jean

bursanin tarftari tek bursa sehrinde baska yerde yok o bakimdan cok gozkuyor

caneRisse

veis

nasıl ankaragücünün taraftarı yok dersiniz gecekondu başlı başına bi olay zaten.

jean

bursa nerde birader sehri turkiyenin 5. buyuk sehri sanayisi cok guzel sehrin sadece yuzde 17 si bursali baska hangi sehirde bursasporlu var dogru durust bizim bursada istanbulda izmirde taraftarlarimiz var bursaspor kendi sehrinde toplanmis sadece o yuzden cok gozukuyor

buraks

herkese selam...
ben her nekadar siteye işlerimin yoğunluğu sebebiyle yazı yazamıyorsamda bulduğum bu fırsatta bazı düşüncelerimi aktarmak istedim.sözlerimin yanlış anlaşılmamasını dilerim...
arkadaşlar Ankaragücü dışardan sanki taraftarı olmayan bir takım gibi gözükmekte ise de durum hiçte sanıldığı gibi değil ben işim gereği Samsun dışında yaşayan bir insanım izin günlerimde samsunda maçlara çok gittim kendimi bildim bilelide samsunsporluyum samsunspor taraftarınında takımına ne kadar aşık olduğunu da bilirim. Ancak iki hafta önce Ankaradaydım ve müsait olmam sebebiyle Ankaragücü-Gençlerbirliği maçına gittim inanın mahşeri bir kalabalık vardı Ankaragücü trübünlerine gireyim dedim ne mümkün biletler karaborsada 10,00 YTL'den satılıyordu bende Gençlerbirliği trübünlerine gireyim dedim bir sıra vardı ki sormayın son bir iki biletten birini aldım zoraki stada girdim stattaki atmosferi görmenizi isterdim statın üç tarafıda Ankaragücü taraftarlarıyla doluydu bayraklar flamalar kaşkoller formalar vs vs. hiçkimse sarı lacivert renkli birşey almadan stada gelmemiş inanın tüm trübünler (benim de içinde bulunduğum Gençlerbirliği trübünleri hariç ) maç boyunca hiç susmadı üç trübünde sırayla tezahürat yapıyor diğer trübünler onları izliyordu ama ne tezahürat nerdeyse kendilerini parçalayacaklardı bir kere dahi ne küfür ne sataşma duymadım taş vb. yabancı madde atanda yoktu maç sonunda her iki takım oyuncuları el ele trübünlere giderim taraftarları selamladılar taraftarlarda hep birlikte onları alkışladı.Ben hayatımda böyle bir coşkulu taraftar görmedim bunları Ankaragücü taraftarının olmadığının söylenmesi üzerine yazma gereği duydum inanı bugüne kadar bende böyle biliyordum ama öyle değilmiş ancak asıl anlatmak istediğim biz samsunspor taraftarı olarak neden Ankaragücü taraftarı gibi olamıyoruz neden maçlarımızı şenlik havasında değilde sanki çilehaneye gider gibi kin ve nefretle yaşıyoruz ne bu kin ne bu nefret desteklemek taraftar olmak çok güzel ama bunun sınırını iyi bilmek lazım Ankaragücü taratarı böyle güzel takımını desteklerken aslında küme düşme mücadelesi vermekteydi ama buna rağmen berabere kalmasına hatta çokta iyi futbol sahada olmamasına rağmen rağmen inanın futbolcular maç sonunda alkışlandı Çünkü Ankaragücü taraftarı hem iyi bir taraftardı hemde maçtan zevk almasını bilen bir taraftardı şunu herkesin bilmesi ve anlaması lazım Samsunsporumuz küme düşmüş olabilir belki birkaç kez daha küme düşecekte olabilir ama benim için ne farkeder ki amatörde dahi olsa gider maçımı izler takımıma sahip çıkar amatörde de olsa şampiyon olması için gırtlağım yırtılıncaya kadar bağırır takımımı desteklerim ama şunu bilirim yenmekte var yenilmekte önemli olan ahde vefadır.ben samsunsporu süperligde olduğu için değil sadece samsunspor olduğu için seviyorum her ne ligde oynarsa oynasın bu değişmez.samsunda yaşayanlar dua etsinlerki takımımızı iki haftada bir izleme şerefine sahipler ya ben ve benim gibiler daima uzakta gazeteden televizyondan veya intrnetten samsunsporu takip etmek durumundayız. lütfen bunun değerini bilin  İnşallah bir gün Ankaragücü taraftarı gibi takımımıza sahip çıkar ve maçlarımızdan sonuç ne olursa olsun zevk almasını biliriz. herkese gönül dolusu sevgiler.

körfez55

sanırım bu ankaragücü ve bursa tartışması benim söylediğim bişeyden dolayı çıktı.şunu söylemeliyimki bi arkadaşımızın taraftarsız takımlar içinde ankaragücünü göstermesi sebebiyle ona ufak bi hatırlatma için cvp yazdım.bu kadar büyütmeye gerek yok.gerek ankaragücü gerekse bursaspor taraftar bakımından sayılı takımlar arasında..bu konu kapanırsa iyi olur.

caneRisse

bız kendı taraftarlarımıza bakalım yaa onunla sununla ugrasmayalım bu neyaa bızımde cok guzel taraftarlarımız var ama yarısı cekırdek tayfası olmuyo boylee...