Lig A 32. Hafta l SAMSUNSPOR 1 - 2 G.Oftas (Fotolar Sayfa 6)

Başlatan MeL_55, 30 Nisan 2007, 22:48:27

« önceki - sonraki »

MeL_55

evet ben yenecegimizi son derece inaniyorum cok büyük bir moral aldik bu moral len ins mal-atya yi yeneriz belkide muciseye kalmis bir is playoff lara katiliriz ins allahim hergün dua ederim oftasi yenersek

Sadece Samsunspor

bu gazla kendi evimizde büyük bir darbe yapabiliriz oftaşa :lol:

YENİCEZ İNŞALLAH

MeL_55

berusa55

cıkın serefinizle oynayın ve ilk macın rövansını alın!!!

maviay55

maç yayını varsa yeneriz ilk 3 ü biz belirliycez beyler  :!:  :wink:

veis

artık maç karizma meselesine döndü taraftarın engünü olmalı maç günü çünkü SAMSUNUN SAHİPSİZ KALMADIGINI GÖSTERME GÜNÜ.

mehmet yılmaz

06 mayıs 2007
15:30
Samsun 19 Mayıs Stadı

Karşıyaka karşısında aldığımız galibiyetle ligi bitirdik artık. Ne inme ne çıkma derdimiz var! Rakip Oftaş ise ilk ikiye girip Süper Lige çıkmak istiyor. G.Birliği'ne sevgim ve saygım mevcut; Oftaş'ın yürekli oyununu da takdir ediyorum lakin bir futbolsever olarak gönlüm Oftaş'ın Süper Lige çıkmasını hiç istemiyor. ( Gerçi İBB ve Malatya'yı da istemiyorum ya neyse  ) Süper Ligde bir G.Birliği yeterli, ikincisine gerek yok!

Şartlar ne olursa olsun kazanmaktan mutlu olacağımız bir maç .Kazanma ihtimalimiz hayli düşük olsa bile...

Oftaş ile bugüne kadar biri resmi iki maç oynadık. İlk devre Ankara'da 2-0 kaybettik. Sezon arasında Antalya'da 3-1 kazandık.

Samsunspor'un sağı solu belli olmaz diyelim ve sahamızda bu sezonki 5. maçımızı...

jean

o kadar yenilmemize ragemn 3 mac kaldi ve play off sansimiz var gelde yanma o kadar puan kaybetmeye

CarSambaLi.Lord

hakLıSın Jean KarDeS...O SanSa YeniLdigimiz Son anLarda Berabere kaLdıgımız mutLak aLaCagımız maCLarı aLSayDık Şimdi ßu DurumLarda oLmazDık...inŞaLLah OftaŞ MaÇınıda aLırız...OftaŞ MaçınıDa aLırSak HerŞey MuCizeye kaLdı Diğer TakımLarın YeniLmeSine ßakaCağız.

Tamer55

bizim üsteki 5 takım üç maçı kaybedecek biz de üç maçı alacağız zor dostum zor boşuna strese sokmayalım kendimizi bu haftaki oflaş maçı nı ben rahat izleyeceğim nasıl olsa yenilgiye alıştırdılar bizi tabiki inşallah yeneriz ama olmıyor işte bu sezon üç hafta üst üste galib gelemedi bu takım

jean

yenilmemeliyiz yinede adimiz var gb oftas kimki samsunsporla adi gececek bu sezon magleseg cikacaklar icime oyle doguyor

yusuf celebi

Oftaşa karşı dirençli futbol oynamamız şart,oyunumuzu kabul ettirsek zaten şimdi buralarda olmazdık,genç oyuncular bizim umudumuz bu maçta daha fazla genç oyuncuya yer vermeliyiz,hatta eski oyuncuları hiç oynatmayalım derim.

Son üç maçı bu genç oyuncularla oynarsak onlar içinde iyi bir tecrübe olur.

Bizler süper lige kimin çıkacağını değilde ,bizim yanımıza kimin gelmesini isteriz onu tartışsak,çünkü önümüzdeki sene bu rakiplerimizin kim olacağı bizim için çok önemli.

körfez55

seneye sakarya kesin olmak üzere tribün potansiyeli yüksek takımlar gelecek.bursa ankaragücü gibi.seneye bu lig oldukça zorlu geçecek.bu sene çıkmamız gerekirdi ama iyi  bir yönetim ve isabetli transferlerle seneye de üstesinden geliriz inşallah..benim tek dileğim MALatyayı yenip süper lige çıkmasını engellemek..bu sezonu unutturacak tek şey bu.bunu futbolculara bi şekilde aksettirmek gerek.

beşnumara

benim şahsi görüşüm bu hafta yenilmeyelim ama yenmeyelim de çünkü eğer bu hafta oftaşı yenersek malatya maçını kazanamayız çünkü bu sezon hiç 3 te 3 yapamadık geçen sene de yapamadık bi ertuğrulun zamanında 5 te 5 yapmıştık bir de yine ertuğrulun bizde futbol oynadığı dönemlerde 3te 3 yapmıştık yani anlayacağınız eğer malatya maçını almak istiyorsak  bu maçta galibiyet olmamalı. zaten oftaşı yenemeyiz hele kendi sahamızda hiç yenemeyiz bizim için en iyi ihtimal beraberlik

veis

bellide olmaz hani olurda bi takılırlarsa playof oynarızda biz oraya gitsek bile bizi orada harcarlar.