LİG A 31.Hafta Karsıyaka 1-2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan berusa55, 22 Nisan 2007, 16:20:06

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

helal olsun be oh be 4 hafta sonra galibiyetle tanıştık gökhan kabayı kutluyorum birde gökhan kabaya o gol pasını veren kimdi ya göremedim süper bir arapas yaptı orada onuda kutluyorum

GÖKHAN BİRAZ KABA OLMADIN MI
:lol:

bu arada kenan ı da unutmuyalım o da gerçekten çok güzel oynadı birçok top çıkartı cezasahasından

samsunmania

Mücadelemiz on numara idi. Diğer ruhsuzlar şu gençlerin topa nasıl bastığını nasıl tekmeye kafa soktuklarını görsünler. Helal olsun.Anlamlı bir üç puandı bu.

Sadece Samsunspor

ama bazı arkadaşlar düşme şansımız falan var diyordu bende onlar hikaye işler diyorum bak fark oldu 9 puan ben demiştim düşmeyiz diye

genç oyuncularımızıda kutluyorum :!:

MeL_55

Alıntı yapılan: "tuqberk"helal olsun be oh be 4 hafta sonra galibiyetle tanıştık gökhan kabayı kutluyorum birde gökhan kabaya o gol pasını veren kimdi ya göremedim süper bir arapas yaptı orada onuda kutluyorum

GÖKHAN BİRAZ KABA OLMADIN MI
:lol:

bu arada kenan ı da unutmuyalım o da gerçekten çok güzel oynadı birçok top çıkartı cezasahasından

ara pasini veren sefa di evet cok iyi oynadik kenan ni kutluyorum defansimiz cok saglam 3 haftadir beri gol yemiyor iste duran toptan yedik ...

sedatbuyuk

Yalnızca BİZ

Küme düşmeceğimize sevineceğime aklımın ucundan bile geçmezdi...

edmontdante

Çok geç oldu be beyler.

Gökhan KABA,bu saatten sonra atsan ne olur atmasan ne olur.

SAMSUNSPOR'um, her kimin şu anda bulunduğun durumda payı varsa allahından bulsun.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: "edmontdante"Çok geç oldu be beyler.

Gökhan KABA,bu saatten sonra atsan ne olur atmasan ne olur.

SAMSUNSPOR'um, her kimin şu anda bulunduğun durumda payı varsa allahından bulsun.

son cümle göztepe'nin taraftar sitesindekine benzemiş biraz ;)
ama harbiden de geç oldu. bu skor yanıltmamalı kesinlikle, takımda kalacak oyuncu sayısı çok az olmalı.

emre balak'a dair çok büyük umutlarım var; inşallah yanıltmaz bizleri.

jean

ilk golde cok sevindim boyle bir galibiyete ihtiyacimiz vardi allaha sukur iyi oldu seneye mala vururuz

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "jean"ilk golde cok sevindim boyle bir galibiyete ihtiyacimiz vardi allaha sukur iyi oldu seneye mala vururuz

biraz yavaş abi yazdıkların açısından dedim bu sitede kız üyelerde var ona göre yaz bence :wink:  :lol:

berusa55

seneye baslayabilmemiz icin önce yönetim olması lazım...bir umut bekliyoruz bakalım...

timofte

Nihayet kazanmış olmamıza sevindik yalnız yine canımızı sıkacak bir şey oldu. Bu maça Samsun'dan uçakla giden Serkan arkadaşımızı mutlaka tanıyan arkadaşlar vardır, İzmir emniyeti tarafından maça alınmadığı gibi halen gözaltında bulunuyor. En geç yarın serbest kalacağını tahmin ediyorum kendisine geçmiş olsun.

maviay55

Haftalardır bu foruma yazacak bişi bulamıodum..bu galibiyetle hevesim yeniden dogdu 1-2 galibiyet daha alabilseydik potadaydık ne düşmesinden bahsedionuz?

kazma yine yaptı yapacanı bu adam nası bi topçu yaw  :roll:  :?:

inş ilk 3 üde bizim oynayacagımız maçlar belirliycek önce oftaşa sonra mal-atyaya vuracaz!

seneye ii bi yönetim+55celil le süperlige...

edmontdante

Alıntı yapılan: "samsuni"
son cümle göztepe'nin taraftar sitesindekine benzemiş biraz ;)
ama harbiden de geç oldu. bu skor yanıltmamalı kesinlikle, takımda kalacak oyuncu sayısı çok az olmalı.

emre balak'a dair çok büyük umutlarım var; inşallah yanıltmaz bizleri.

:lol:  :lol:  :lol: Samsuni Kardeşim,o an içimden ne geliyorsa yazdım.Başka diyecek bir şey bulamadım gerçekten.Benim açımdan bu herşeyi ifade ediyordu çünkü.Göztepe ile benzeşmesi normal zira  aşağı yukarı benzer durumda sayılırız .Allah göstermesin tabiki onlar gibi olmayı ama Koskoca SAMSUNSPOR'un bu durumu bile  utanç verici.

Emre Balak'her şeyden önce sahaya yakışıyor,adam her haliyle ben topçuyum diyor.Dediğin gibi inşaallah gelişerek devam eder ve tabiki SAMSUNSPOR'lu olma olgusunu paraya değişmeden.

Gönderilecek oyunculara gelince gerçekten sayısı çok fazla ama ya alınacaklar.Adam gibi adam alsınlar artık bizim istediğimiz bu.Çünkü bu sene,belki ağır olacak ama futbolcu olmamaları yanında bir de karakter yönünden adam olmayan oyuncularla devam ettik.Biz önce karakter sonra yetenek istiyoruz.En azından sahada gerçekten birşeyler yapmaya çalışan adamlar.Sahte işler yapmayan.Kaçak güreşmeyen adamlar.Bunu başarabilmenin basit olmadığı ve kısa sürede başarılamayacağı da ortada.

mehmet yılmaz

evet, yetenek çok karakter zayıfsa o onu bastırır, ama karakterli yürekli ise yeteneğini sonuna  dek kullanır... bkz. ercan, imdat, vural, kasım...

bu arada forumdan ve tribünden genç kardeşimiz serkan'a geçmiş olsun. gece vakti canımızı sıktı bu gelişme. inşallah yarın salınır da ayrıntıları paylaşır bizimle. galbiyete bile sevinemedik bu saçma gözaltı kararıyla.