LİG A 31.Hafta Karsıyaka 1-2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan berusa55, 22 Nisan 2007, 16:20:06

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

15. dakikada şifre girdi...
o zamana kadar olanları toparlarsak, KSk dolu değil ama tribünleri gayet iyi bağırıyorlar...
bizden bazı münferitler vardı ama göremedim tv'de.

henüz ilk saniyelerde Birol dağlara taşlara vurdu
5'de kadirle gol kaçırdı karşıyaka
sonra oyun dengelendi...
9'da gökhan burada yazdılarımızı perçinleyen bir şut çıkardı ve aut biel olmadı; taa çıktı
bir dakika sonra Sinan Özkan iyi bir yerden kötü bir şut çıkardı
12'de Sezer Badur kötü bir şut çıkardı

genel olarak beklenenin aksine tmpolu bir maç oluyor. iki takımın da rahat oynaması, defansif zaaflar çıkarıyor ortaya.

kadrolar ise şöyle
ksk recep-muzaffer-ulaş-sezer s.-olgay-sezer b.-ufuk-kadir-onur-birol-ramazan
samsunspor akın-barış-feridun-kenan-emre-sinan d.-sefa-mustafa-sinan ö.-gökhan-samet

şu anda dk. 32 ve durum 0-0

mehmet yılmaz

gol
1-0 öndeyiz
gökhan kaba attı
dk 66

Lusage

Kazmanovski ile 0-1 öndeyiz yemesek bari.

Lusage

Lusage

34 SS 1965

Lusage

Kazmanovski'nin gününde olması ile kazandık. 15. ile farkı 9'a çıkarıp kalmayı garantiledik. ( Zaten düşmezdik. ) Darısı OTFAŞ maçına inş.

Mecnun

Ah Samsun'um ah, bugüne kadar neredeydin? Şöyle 2-3 maç daha alsaydın ne olurdu, şu anda ilk 6 potası içindeydik. Gerçekten yazık oldu. Her şeye rağmen tebrikler. Genç ağırlıklı bir kadroyla alınan bu galibiyet daha da sevindirici.

Turkoman

:D  :D hakketten kazmanovskiden ben bugün bise beklemiyodum ama adam atti. nasi olduysa tam saban yaaa. ama futbolun adaleti yok ksk ikinci yarida top oynadi golleri biz attik. ayrica penaltimizda penalti diildi. hareket cünkü ceza alanini disinda yapildi. hakem hataliydi o pozisyonda. dedigim gibi ksk bence daha iyidi ama bizde 2 kere gelip 2 kere soktuk. bide feridunun son pozisyonu gol olmaliydi ama napalim iste. darisi oftas macina....

mehmet yılmaz

Alıntı1 İst. Büyükşehir 31 18 7 6 61
2 G.Birliği OFTAS 31 17 9 5 60
3 Malatyaspor 31 17 6 8 57
4 Diyarbakırspor 31 13 9 9 48
5 Kasımpaşa 31 12 9 10 45
6 Altay 31 12 9 10 45
7 Elazığspor 31 12 7 12 43
8 İstanbulspor 31 10 13 8 43
9 Gaziantep B.B. 31 10 12 9 42
10 Orduspor 31 11 7 13 40
11 Samsunspor 31 9 9 12 39
12 Karşıyaka 31 10 8 12 38
13 Eskişehirspor 31 10 8 13 38
14 Kocaelispor 31 8 14 9 38
15 Mardinspor 31 7 11 13 32
16 Uşakspor   31 7 8 16 29
17 A.Sebatspor 31 7 8 16 29
18 T. Telekom 31 6 10 15 28

bu sonuçla ligde kalmayı garantilemiş olduk :)

ksk: recep-muzaffer(güngör)-ulaş-sezer s.-olgay-sezer b.-ufuk-kadir-onur-birol(deniz)-ramazan
samsunspor: akın-barış-feridun-kenan-emre-sinan d.-sefa-mustafa(serkan d.)-sinan ö.-gökhan(evren)-samet (sercan)
goller: dk. 66-75-P- Gökhan  dk.86 Evren

ortada olan bir maçı kazanmayı başardık. gökhan kendisini çok seven karşıyaka taraftarı önünde çok iyi oynamasa da iki gol atmayı başardı.
Gökhan oyundan çıkarken bazı ksklilerin gökhan seneye bize gelsene diye bağırdıklarını duyduk ve alkışlandı da...

sinan özkan zayıf fiziki yapısına rağmen iyi bir kontraatak oyuncusu olduğunun işaretlerini verdi. yaptırdığı penaltı ve feridun'a verdiği pas önemliydi. penaltı pozisyonu dışarıda idi ancak kırmızı kart verilmeliydi.

kenan-emre ikilisi, özellikle emre yine çok iyiydi.

çok geç kalınmış olsa bile bu galibiyet anlamlı oldu.
bu sene bitti artık...

caneRisse

bir ohhhhhhhhhhhhhhhhhhh çekelim kendimizden geçelim hele şükür yanı 3 puanla tanıstık tamam  bız bu havayla oftaşada kayoarızz

Sempatik Bengülü

valla ben bu akşam samsunspordan böyle bir sonuç beklemiyordum ben beraber biter bu maç diyordum.Ama yanıldık ve 3 puan bizim oldu ohh be dedik yani.gökhana kazma diye diye adam bize nasıl kazma olduğunu gösterdi :D  :D .helal olsun gökhan sana daha ne diyeyim oh be bu akşam artık rahat uyuyabilirim.

cem 55

90 dakıka boyunca 1.5 atak yapıp 2 gol bulduk penaltı pozısyonu ceza sahasının dısarsında gelişti ama hakemın degerlendırmesıyle penaltı kazandık.gene cogu futbolcumuz vasatın altında mücadele gösterdi seneye iddalı ve sampiyonluga oynayan bi kadro kurmak istiyosak bir cok futbolcuyla yollarımızı ayırmalıyız.En basta sinan özkan bugun takıma penaltı kazandırmasına ragmen cok kötu bı futbol oynadı genc sametıde bu sezon  3.izleyişim bişeyler yapmaya calısıyo ama hiçbisey yapmıyo genc oyuncularımız içersinde bende en cok hayal kırıklıgı yaratan oyuncu kendisi oldu.Sefada ortalıklarda fazla gözukmedi ama 1.golde gökhan kabaya attıgı pas cok güzeldi.bugun beni en cok sasırtan ise barışın oyunu oldu en son ligin 3.haftasında elazıg macında kendisini izlemiştim bu cocuktan topcu filan olmaz demiştim ama bugun takımda feridun ile birlikte ayakta kalan bırkac oyuncumuzdan bırıydi bide kafama takılan serdar özkan 2 mactır ilk 18 de yok sakatlıgı oldugunuda zannetmıyorum hakkı hocanın serdarı oynatmayıp mustafa ciçege her mac 11 de sans vermesıde ilginç mustafa çicege sempati duyuyor sanırım hakkı hoca

King Of The North

Tebrikler Samsunsporum,kaçan puanlara yanmaya gerek yok zaten niyetleri de yoktu,küme düşme potasından da uzaktaydık ama böylece matematiksel olarak da ligde kaldık.

MeL_55

AlıntıGökhan biraz 'Kaba' olmadı mı?

Türk Telekom Lig A'nın 31. haftasının kapanış maçında Karşıyaka evi İzmir Alsancak Stadı'nda Samsunspor'a 2-1 yenildi. Karşılaşmanın gollerini konuk ekipten 65. ve 76. (pen.) dakikalarda Gökhan Kaba atarken, Karşıyaka'nın tek sayısı 86. dakikada Evren Erdeniz'den geldi.

Bu sonuçla Karşıyaka 38 puanda kalırken, Samsunspor puanını 39'a yükselterek 11. sıraya yerleşti.

MAÇTAN DAKİKALAR

1. dakikada gelişen Karşıyaka atağında Kadir'in derinlemesine pasında ceza sahasına soldan giren Birol, kötü vurunca top üstten auta gitti.
2. dakikada gelişen Karşıyaka atağında Kadir'in pasıyla soldan ceza sahasına giren Ufuk'un vuruşunda top, kalecide kaldı.
6. dakikada Kadir'in sağ çaprazdan sert vuruşundan top direğin yanından az farkla dışarı gitti.
65. dakikada Sefa'nın derinlemesine pasıyla ceza sahasına giren Gökhan Kaba, kaleci ile karşı karşıya kaldığı pozisyonda plase bir vuruşla topu ağlara gönderdi. 0-1
74. dakikada gelişen Karşıyaka atağında ceza sahası sağ yan çizgisinde topla buluşan Ufuk'un sert şutu az farkla üstten auta gitti.
76. dakikada gelişen Samsunspor atağında Gökhan Kaba, ceza sahasında düşürülünce hakem penaltı noktasını gösterdi. Atışı kullanan Gökhan Kaba topu ağlara gönderdi. 0-2
86. dakikada Karşıyaka'nın kazandığı serbest vuruşta Sezer Badur dokundu, Deniz vurdu, kaleciden dönen topu, Evren ağlara gönderdi. 1-2
88. dakikada gelişen Samsunspor atağında Feridun ceza sahasında topla buluştu, vuruşunda kaleci Recep kornere çeldi.

STAT: Alsancak
HAKEMLER: Uğur Söylemez, Ömer Faruk Yeşil, Hüseyin Fidan
KARŞIYAKA: Recep Biler, Muzaffer (Güngör dk. 79 ), Onur, Ulaş, Sezer Sezgin, Sezer Badur, Ufuk Arslan, Olgay, Ramazan (Evren Erdeniz dk. 67 ), Kadir, Birol (Deniz dk. 58 )
SAMSUNSPOR: Akın Sinan Dağdelen, Kenan, Samet (Sercan dk. 58 ), Gökhan Kaba (Evren Kürkçü dk. 79 ), Barış, Sefa, Mustafa Çiçek (Serkan dk. 89 ), Emre Balak, Sinan Demircioğlu, Feridun, Sinan Özkan
GOLLER: Gökhan Kaba (dk. 65 ve 76 pen.) (Samsunspor), Evren Erdeniz (dk.86) (Karşıyaka)
SARI KARTLAR: Birol, Sezer Sezgin, Recep Biler, Sezer Badur (Karşıyaka), Mustafa Çiçek, Feridun (Samsunspor)

30.04.2007  

Kaynak : Sporx.com ve İHA