LİG A 31.Hafta Karsıyaka 1-2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan berusa55, 22 Nisan 2007, 16:20:06

« önceki - sonraki »

MeL_55

Alıntı yapılan: "kou_Lü"tabi gencleri kazandık ama onlarda otobüsten taraftara el kol hakereketi yapıyo.suç bizde ki gidip tesislerde bunları dövmüyoruz.

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

helal olsun

Turkoman

Alıntı yapılan: "tuqberk"

bence kümede düşmeyiz playoffa da çıkamayız olay bu yani boşuna lig düşcez falan diye kendini üzme biz düşmeyiz

:wink:

gecen senede düsmeyiz diyodukk nasi düstük...

gecen senede saka geliyodu bize. ikinci ligin kahrini cekemiozz zaten artik lig b veya klasmanlarin kahrini nasil cekerizz allah bilir. napib yapip puan almaliyiz. ama acilen. düsme hattina 6 puan kaldi. 2 maclik fark yani. malatya zaten yener belki oftasa karsi puan alabiliriz. antepte düstü diyoduk adamlar bizim beceremedigimiz yapiyo play offa gidiyo yaw. kafayi yicem abi. 250 milyarlik antep play offa oynuyo bizde küme düsmemek icin can cekisiyoz ise bak yaw.....

gökhanksk

Slm arkadaşlar.ben karşıyaka taraftarıyım. ilk yarıda samsuna gelmişdik. 50 kişi kadar.onların içinde bende vardım.gayet iyi karşılandık hele otobüsümüzün içine gelip bizle sohpet eden bi amigonuzmu vardı çok iyi bi adamdı.
maça gelince bizim takımdanda hiçbirşey olmaz ama armamızın semtimizin aşkına onların peşinden bu ülkede gitmediğimiz yer kalmadı.ortada bir maç iyi olan alır inş.

mehmet yılmaz

karşıyaka tribünleriyle bir yakınlaşma söz konusu. kendi adıma bundan memnun olduğumu söyleyebilirim. başka forumlarda da kskli arkadaşlarla konuşuyoruz zaten.
iki takımın da durumu kötü. maalesef olması gerektiği gibi bir maç olmayacak bence. bunun yanında pzts. olması, bizdeki yönetim krizi, takımın iddiasının olmaması, naklen yayın, mesafe... (amma da sebep varmış ha!) gibi faktörlerden dolayı ya org. olmaz ya da az bir taraftar gider. İzmir ve yakın çevreden münferit gidenler de olur tabii.

bu aralar o kadar tatsızız ki forumda bile yaprak kımıldamıyor.

bundan sonrası için Kafkaf'a başarılar. ( Gökhan Kaba mevzuuna hiç girmiyorum.)

alWays

gökhan kardeşim maçta görüşmek üzere. umarım ilk maçtaki gibi dostca gecer

sezgin

bizim takımın gol atma olasılşı yok bari gol yemeseler braberlik bizim için güzel sonuç olur inşallah berabere biter yenilmeyelim yeterki

Tribün_ali

her zaman anadolu dıostur a.q istanbuluu gaökhan kazma oynarsa yeniliriz o adam oynamasın kesin alırız yada berraberlikk dostca bir mücadele olsunn

körfez55

belki saçma gelecek ama ben bu maçı kazanacağımıza inanıyorum.rakibimiz de 4 haftadır gol atamıyo.bu hafta forvetleride cezalı.biz biraz şanslı olursak bu maçı alırız.ben galip geleceğimizi düşünüyorum...

körfez55

TARAFTARI ÇOK ÜZDÜK
Son haftalarda alınan başarısız sonuçlarla taraftarı çok üzdüklerini de ifade eden Hakkı Bayrak,"Sezon başından bu yana bizi yağmur, kar, fırtına demeden içerde ve dışarda destekleyen taraftarımızı çok üzdüğümüzü biliyoruz. Kalan 4 haftayı galibiyetle kapatmak ve biraz olsun onları teselli etmek istiyoruz. Bunu Karşıyaka maçıyla başlatacağız" dedi.

inşallah alalım artık bu maçı ve sonra malatya maçını alalım..

gökhanksk

Şikayet ettiğiniz gökhan kaba sanırım. o bizden gelmişdi size.bizdeyken müthişdi.hatta şöyle söyleyim karşıyakada gördüğüm en iyi oyuncuydu. halla unutamadık onu.
sizin yönetim satarsa falan gökhan kabayı bize verse iyi olur :)

alWays

yok almayın parayla yazık biz hibe edelim size...

körfez55

alın ALLAH aşkına alın şu adamı..samsunspor formasını onun üstünde gördükçe moralim bozuluyo.çünkü o formayı ne adam gibi adamlar giydi.yazık oluyo.

alWays

güzel maç olucak :) izmiri özlemiştim :)

gökhanksk

Bu arada maça falan gelicek olan varmı. izmire gelicek.? org?

hasselbaink

org. yok, münferitler var. izmir ve çevresinden de giden üç-beş olur. seneye inşallah, daha güzel günlerde.