Lig A 30. Hafta SAMSUNSPOR'UMUZ 0-0 Usakspor

Başlatan berusa55, 15 Nisan 2007, 16:27:45

« önceki - sonraki »

edmontdante

2.YARI

UŞAKSPOR'UN 2.POZİSYONU.AKIN DİREK DİBİNDEN TOKATLIYOR.

Sempatik Bengülü

aslında bu sonuç beni pek şaşırtmadı ya yenilcektik yada beraber yani 0-0 gözüyle bakıyorduk.aslında bugünkü maçı kazanıp 3 puanı alsaydı samsunsporum yemin ederim çok şaşırırdım ve benim gibi birçok kişide şaşırırdı.çünkü bir çok kişi bu takımdan umudunu kesti forum hareketsiz ve sessiz yani eskisi gibi değil.ve hiç birşey artık eskisi gibi değil

edmontdante

edmontdante

EN NET POZİSYONUMUZ.KAFA ŞUTUNU ÖNCE KALECİ TOKATLIYOR SONRASINDA TOP DİREKTEN DÖNÜYOR

edmontdante

Alıntı yapılan: "FoRZa_AlviN"taraftara tesislerde otobüsün içinden orta parmanı gösteren genç yeteneklerimizden sefayı avuçlarım paraçalanıncaya dek alkışlıyorum bravo size verdimiz desteği hakediyosunuz... bize ne yapsanız hak..

Vay be Sefa.
Buna "...... denize inmeden" denir.
Bizde Sefa da iyiydi diye yazacaktık ama bunu okuduktan sonra bugün 3 tane gol de atmış olsa benim  için önemi yok.Zaten futbolcuların bu anlayışları nedeniyle başarıyı yakalayamıyoruz.Adamlar  kendilerini takımın,taraftarın,halkın üzerinde görüyorlar.Oynasalarda oynamasalarda,başarılı olsalarda olmasalarda paralarını alıyorlar bir şekilde.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: "edmontdante"Vay be Sefa.
Buna "...... denize inmeden" denir.
Bizde Sefa da iyiydi diye yazacaktık ama bunu okuduktan sonra bugün 3 tane gol de atmış olsa benim  için önemi yok.Zaten futbolcuların bu anlayışları nedeniyle başarıyı yakalayamıyoruz.Adamlar  kendilerini takımın,taraftarın,halkın üzerinde görüyorlar.Oynasalarda oynamasalarda,başarılı olsalar da olmasalar da paralarını alıyorlar bir şekilde.

@edmontdante
çok fazla yorum yapasım yoktu aslında ancak yazdıklarını okuyunca seni hem tebrik etmek istedim hem de sana teşekkürlerimi sunmak. Fotolar için teşekkürler. Yorumlarına da harfiyen iştirak ediyorum. Emre Balak'tan Gökhan'A, Kenan'dan Sefa'ya kadar...

Gençler oynadıkları oyunla bir çuval para verilenlerden hiçbir eksikleri olmadıklarını gösterdiler. Emre için hep umutluydum zaten, inşallah daha da iyi olur.

Yalnız önemli bir sorunumuz var diye düşünüyorum. Futbol sadece yeşil sahada 90 dakika iyi oynamak demek değil. Futbolcu her yönüyle karakter sahibi olmalı. İlk devre parlayan ve adına poster yaptırılan genç bir kardeşimizin de bu anlamda kendine ait bazı özel sorunları olduğunu duyuyoruz. Bu gençlere kim ağabeylik yapacak bilemiyorum.
Emre'nin beni hayal kırıklığına uğratmamasını temenni ediyorum. Kenan'a da yürekten oyunu için hezar tebrik...

edmontdante

Samsuni Kardeş artık maç izlemenin anlamsız olması nedeniyle fotoğraf çekip enstantane yakalamaya çalışıyorum ne yapayım.Eskiden olsa  fotoğraf çekmek aklımıza gelir miydi.Hop oturup hop kalkardık.Tarif edilemez bir heyecan olurdu,gol yiyince içimize bir  şey otururdu,rakip takım taraftarının gol diye bağırması sanki kulaklarımızı sağır edecek boyuttaymış gibi gelirdi.Takım baskı kurar,sağdam soldan ortalar yapar,defansın çıkardığı topları tekrar şutla yada ortayla ceza sahasına sokardık.

Ben bu seneye kadar  maçta hiç fotoğraf çekmedim.Maça gitmeden de olmuyor gidince de olanları aklım almıyor bende kafayı fazla takmamak için fotoğraf çekiyorum.Yoksa  sahada olan komediyi görünce psikolojim bozuluyor.Tabiki bu sene komedi sadece sahada olmuyor biliyoruz ama bizim gördüğümüz sahada olanlar.

Dün birşey daha tespit ettim kendimle ilgili.Maçta o kadar çok ofsayt oldu,bir tanesi hakkında yorum yapamadım.Eskiden bir tane ofsayt pozisyonu kaçırmazdım maratonda maç izlediğimde en azından pozisyonu çözecek pozisyonda olmasamda  o anki durumdan bir sonuç çıkarmaya çalışırdım.Demekki bu sene o kadar uzaklaşmışız ki maçı bile neredeyse izlemez duruma gelmişiz.Tabiki bunun nedeni takımdan beklentimizin olmaması daha doğrusu oyuncuların bu güne kadar gösterdiklerinin  bizizm tüm beklentilerimizi ortadan kaldıracak nitelikte olması.O kadar kötü oyuncular varki kadroda  yanındaki adama topu atabileceğine dahi güvenemiyorsun.

Bazen şehir dışındaki taraftarlarımızın bu sene bizden daha şanslı olduklarına inanıyorum.Tüm bu anlattıklarımıza rağmen SAMSUNSPOR'un bu kadar kötü olduğuna inanmıyorlardır.Çünkü bundan daha kötü  futbol oynanamaz.Biz görüp kahroluyoruz onlar en azından görmüyorlar.Gitmeyeceğim diyorum o da olmuyor.

Yemin ederim sadece SAMSUNSPOR olduğu için gidiyorum.Ne bir heyecan ne inanç,ne beklenti.Neredeyse gol pozisyonuna giremeyen bir takım olduk.Eskiden maçtan sonra "nasıl kaçtı şu gol" vs derdik vahlanırdık.Ama şimdi bunu diyebilecek pozisyon dahi bulamıyoruz.

Ve tüm bunlar olurken SEFA'nın yaptığı hareketi öğrenince insan hep yıkılıyor.Yani adamlar için hiçbirşey önemli değil bunu anlıyoruz.Daha dünkü adam taraftara bilmem ne hareketi yapıyor.Demek ki takımın başarılı dönemlerinde bunlar kadroda olsalardı daha neler yaparlardı.Ya da önümüzdeki sezonlarda  başarıyı yakaladığımızda bu tarz adamlar kadroda olursa taraftarı ve SAMSUNSPOR'u hiç tanımayacaklar.Böyle adamlarla da zaten birşey yakalayamayız biz.

Kimisi kendisi için oynar,kimisi iş ahlakı nedeniyle aldığı paranın hakkını vermek için,kimi yenilgiyi hazmedemediğinden.SAMSUNSPOR'lu olduğu için oynayan var mıdır acaba.İşte bu en son dediğim çok gerilerde kaldı kardeşim.Bu harbiden eskidenmiş.SAMSUNSPOR'luyum diyen altyapıdan yetişen oyuncular bile  2 sene de bunu yitiriyor artık onun için SAMSUNSPOR pek önem arzetmiyor.Belki günümüz şartlarında bu zor,aldıkları para,bulundukları sosyal statü bu tarz duyguları yok ediyor olabilir ama acaba bizlerde de yok edebilir miydi aynı pozisyonda olsak.Bence yoketmezdi.Ama SAMSUN'lu olan oyuncularda bile yok olduğunu görüyoruz.Bu en üzücüsü zaten.

Takımın bulunduğu yerden ziyade bu tarz olaylar bizi derinden etkiliyor.Zaten bulunduğumuz yer de bunların sonucu aslında.

Serkan

15 kişinin birden yanlış görme ihtimali varsa yanlış görmüşüzdür..Zaten çıkıpta yaptım dicek durumu yok yaptım dese bir anlık refleksle oldu dese helal olsun derdim..

veis

yapmıştır kesinlikle sebebi ne biliyormusunuz samsunsporda oynuyor.çünkü 2senedir takımda dam yok:

Tribün_ali

ulan hasta yatagımdan kalktım gittim maca yenmiş yenilmiş önemli degil SAMSUNSPORUN ismine gittik ne yapim ölümüne SAMSUNSPORLUYUM DAA amatöre düşsende yine SAMSUNSPORLUYUM

körfez55

sefa yı maçta alkışladık tebrik ettik. ama adam deilmiş zaten bizde kenan dan başkası yalan yaramaz herifler..