Lig A 30. Hafta SAMSUNSPOR'UMUZ 0-0 Usakspor

Başlatan berusa55, 15 Nisan 2007, 16:27:45

« önceki - sonraki »

berusa55

küme düsecegimizi aklıma bile gitrmek istemiyorum bu bir facia olur.zaten bir facia yasadık ikincisi agır gelir artık...bu durumlara düsmemiz bile yetti zaten kahrolmamız için!

CarSambaLi.Lord

Bu ne AdaLet ßöyLe  :evil: ßiz ßu haLLere geLeCek TakımmıyDık...ßiz Süper Lige Çıkmayı HedefLeyen Takımdık Şimdi iSe Ligde KaLmayı HedefLeyen Takım HaLine geLdik...Yok ßöyLe ßir Şey...inŞaLLah Takımın ßaŞına İyi ßiriSi geLirDe ßir dahaki Sene ßu haLLerDe oLmayız.Bu maC benCe Berabere biter.

Sempatik Bengülü

valla uşak maçı ne olur nasıl sonuçlanır bilemem ama öyle bir takım tutuyoruzki nerde ne zaman kimi yeneceği ve kime yenilceği hiç belli olmuyor.yinede umudumu yitirmek istemiyorum.inşallah uşak maçını alırız.inşallah 3 puan bizim olur.

Sadece Samsunspor

admin heralde bu maçı pek önemsemiyor :lol:  hala maç önemli konumuna geçmemeiş şuan hala eskişehir maçı duruyor

neyse yarın staddayım kapalı çift de  :wink:

mehmet yılmaz

Hava açık ve bahara uygun.
Yerel gazetelere bakarsak takım her zaman olduğu gibi yine patlamaya hazır bir bomba imiş. Rakibimizle aramızda 7 puanlık bir fark var şayet bugün kazanamazsak sinirlerimiz iyice gerilebilir. Beraberlik ağır basıyor. Samsunspor, ligde hedefini tutturamamış ve rüzgar ne yöne savurursa giden bir takım görünümünde. Tarihinin en kötü sezonunu geçirdiği ve en kötü kadrosuna sahip olduğu söylenebilir. Bence şu süreçteki tek kazanç U17 Milli Takımı ile Avrupa Şampiyonu ve Dünya 4. sü olan Emre Balak'ın takıma monte edilmesi gibi görünüyor.

Uşakspor, Eski bir Gençlerbirlikli futbolcu olan Erkan Sözeri ile 2. devre iyi bir çıkış yakaladı. Bol gol atıp, bol gol yiyen bir takım görüntüsünde. Eski futbolcumuz Fatih Aytekin buradaki baskı ortamını kaldıramamıştı ancak orada iyi oynuyor. Forvetlerindeki Abdullah da dikkat edilmesi gereken bir oyuncu. Benim bu dikkat edilmesi gereken lafıma dikkat edin :) çünkü Sebat'ta Aliyev, Elazığ'da Erman Kılıç, Mardinm'de Şeyhmuz için aynı şeyleri söylemiştim ve hepsi de gol atmıştı diyerek kendime de pay biçeyim bari.

İÇimizde ne bir heves ne bir arzu bıraktılar ancak yine de gideceğiz stada. Bir gün gelip de "biz Samsunspor'un en rezil günlerinde de oradaydık" diyebilmenin ayrıcalığını yaşamak için hiç değilse.

bluegreen55

uzun süredir ilk defa iddaa da samsuna oynadım  oda gençlere şans verilecek olmasından dolayı.

berusa55

maclar basladı hadı bakalım samsunsporumuz...barı bu hafta üzme bizi...

maço

bu hafta ınsallah kazanırız hadı hayırlısı

berusa55

ah samsunum ah...bu haftalar super lig heyecani icinde birakamadin ya bizi!yaniyorum vallahi!siradan olduk ya:(

bluegreen55

berusa55

son dakikalarda usak atar gider zaten:(

MeL_55

AlıntıMalatyaspor 2 - 1 Gençlerbirliği Oftaş  macsonu
Altay 0 - 1 İstanbulspor  45
Diyarbakırspor 1 - 1 A.Sebatspor 45
Elazığspor 0 - 0 Mardinspor 45
Kocaelispor 0 - 1 Eskişehirspor 45
Samsunspor 0 - 0 Uşakspor 45
Türk Telekom 1 - 0 Orduspor 45

berusa55