Lig A 30. Hafta SAMSUNSPOR'UMUZ 0-0 Usakspor

Başlatan berusa55, 15 Nisan 2007, 16:27:45

« önceki - sonraki »

berusa55

yine sakat bir mac.insallah yenilip adamları ümitlendirip biz potaya girmeyiz.

34 SS 1965

bu macdan galıyetle donerızdıye dusunuyorum bakın gokhan kaba yoktu gol pozısyonları olmus gol bıle atmısınız ofsayt tan mofsaytan o bıle yeter  :lol:  ama sonu 1 0 bızım olur yada 2  0

onurböceği55

:evil: benim bu maçtan ta hiçümidim yok aslında. Ama yinede gönül kazanmamızı ve sevinç naraları atmak istiyor çiftlikte. Bu takımı bu hallere düşüren kukla başkan eşliğindeki tüm satılmış ekibi allah bildiği gibi yapsın. Hala arsız arsız büyük bir pişkinlikle koltuk hesabı yapmalari beni gıcık ediyor yaww.
Ama az kaldı yolun sonuna geldiler isviçreden gelen gücün varlığından onlarda korktular ve sonunda anladılar güç ve kararlılık iradesini, batan gemiyi ilk önce fareler terkedermiş derler ama bizim bu arsız fareler hala gemideki gizli sığınakta kalmak için çaba harcıyorlar. Defolun artık gemimizden bu gemi 1 lige doğru yelkenlerini açacak sizlerin ardındannnnnnnnnnnn. :evil:

samet

şu maçı alalım artıkda ligde kaldığımız kesinleşsin...

oğuzhan55

Uşakspor'un alt sıralarda olması yenebileceğimizi düşündürmesin.Zaten bu yüzden maça asılacaklardır.Bizden daha hırslı oynayacaklardır.Üstelik Uşak alt sıralarda olsa bile kötü top oynayan bir takımda değil.

bluegreen55

Geriye kalan haftalar bölümünde ne olur kısmında 3 hafta önce bu tahminleri yapıp yazıyı yazmışştım...

şimdiye kadar 2 de 2 gidiyo  umarım daha fazla tutmaz =(

o günkü mesajım :

Tarih: Pts Nis 02, 2007 12:03 am    Mesaj konusu:    
negatif yaklaşalım 1 kerede belki ters etki yaratır

Samsunspor------------Mardinspor------------0

Eskişehirspor---------Samsunspor------------1

Samsunspor------------Uşakspor--------------0

Karşıyaka-------------Samsunspor------------1

Samsunspor------------Gençlerbirliği Oftaş--1

Malatyaspor-----------Samsunspor------------0

Samsunspor------------G.Antep Bld.Spor------3

6 puan alırız ve kümede kalırız

aslında negatif yaklaşalım dedim ama samsunsporlu olmayan birine sorsan samsunsporun performansına bakar aşağı yukarı yukardaki gibi bir puanlama yapardı objektif yani...

istanbuldan

yukaridaki yoruma katiliyorum ama 7 puan aliriz bence, karsiyaka ve gb oftas maclarini veririz.. usagida ite kaka yeneriz, kumede zor bela kaliriz... artik takipte etmiyorum bu takim ne yapmis diye.. samsunspor bu hallere dusmemeliydi, tamam yanindayiz zor gununde falan ama bir takim 2 sene boyunca kotu durumda olupta kanser etmez..

ozkan17

Ya ben uşakdaki maçdaydım adamlar dağınık futbol oynuyorlar.Bence rahat mac olur öle kımsede takıma yüklenmesın bence.Galatarsaya bakın arkadaslar adamların ekmek almaya parası yoku neredyse gecen sene ama şampıyon oldular nasıl oldu bu TARAFTARLA yabikide.İyi günde kötü günde takımın arkasınd aolursan başarıda elbet gelecekdir ama sabır nedir bılmıyoruz biz bu benım içinde böle:( ama işde az sabretsek takımın arkasında olsak bence basarı gelır bu sene artık gitti ınsallah seneye kalmayız burda ve büyük taraftarımızla cıkarız 1,lige.

Tribün_ali

arkadaşlar cok alsak geride kalan maclardan 5 puan alırızzzz

Tamer55

1 puan alamayızmı alrız yav zaten gol atamayız atsak bile yeriz onunun  için 0-0 yatarsak bir puan alarız

KaleArkası

Gol atma özürlüsüyüz o yüzden alınacak en iyi skor 0-0 oluyor ve koskoca Samsunspor 2.ligte aldığı 0-0'a seviniyor hatta ve hatta 2.Ligten bile düşmemize neredeyse sevinecek hale geliyoruz.

Koskoca Samsunspor'u bu hale düşürenler acaba hiç utanma duygusu yaşıyormu merak ediyorum,bir an olsun yüzleri kızarıyormu sorusunu kendime soruyorum sonrada cevabı kendim veriyorum.Bu hale düşürenlerde biraz şeref,haysiyet olsa zaten bu hale düşürmezlerdi.

Sadece Samsunspor

yok kardeşim bu maç bizim öyle yada böyle bu takımında bi şerefi var nereye kadar yenilgi bence bu hafta 3 puanla tanışacağız

bu arada d sporda samsunspor-eskişehirspor maçını seyrettim ömer ateş kenan yelek ve akın harbidende radyonun dediği kadar güzelmiş özellikle akın ın hakkını ilk defa verdim bu maçta

me_mo5525

'alem olmuş oyuncu sokaklar sahne samsun olsun galip uşak ta kahbe'
          sloganıyla bu  maçı alırız yolumuza bakarız gıbı gelıyor bana galıba sanırsam
      gonlumuz samsun la yanında olmasakta

maço

bu macı mutlak alıp artık onumuzdekı maclara da genc agırlıklı futbolcularla cıkmalıyız bıraz sıkarsak bu macı rahat alırız dıye dusunuyorum

King Of The North

Pazar günü Samsun'dayım ve stadta olacağım kısmetse umarım uğurlu gelirim.Alalım da hiç değilse kümede kalalım.Bu adamlar bize ölümü gösterip kansere razı ettiler ne diyeyim.