Lig A 29. Hafta l Eskişehirspor 0-0 SAMSUNSPOR

Başlatan MeL_55, 08 Nisan 2007, 16:46:58

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "samsuni"Ordu-Eskişehir maçını da vermişti bu radyo. Bir sorun çıkmmıştı o maçta. Dinleyebilmiştik.

Stattan haber alan olursa, paylaşalım, Samsun'dan gidecek olanlar vardı. Ulaşmışlar mı acaba?

ulaştılarmı bi haberim yok

Sadece Samsunspor

Sadece Samsunspor

100 e yakın samsunlu varmışş hava yağmurluymuş

eskişehirde ulaş sarı kat gördü

Forvetim

yayın kalitesi biraz düşük ama yinede anlaşılıyor. çoğu takımın maçlarında canlı yayınlar yapılıyor bizde niye böyle birşey yok çağın çok mu gerisindeyiz yoksa birbiriminzle uğraşmaktan böyle faaliyetlere zaman mı bulamıyoruz. biz ne zaman gelişeceğiz?

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "Forvetim"yayın kalitesi biraz düşük ama yinede anlaşılıyor. çoğu takımın maçlarında canlı yayınlar yapılıyor bizde niye böyle birşey yok çağın çok mu gerisindeyiz yoksa birbiriminzle uğraşmaktan böyle faaliyetlere zaman mı bulamıyoruz. biz ne zaman gelişeceğiz?

ben kaç kere dedim yapalım die kimseden ses çıkmadı neyse şimdi maçı dinleyelim maç sonunda konuşuruz :wink:

Sadece Samsunspor

emre balak sarı kart gördü :!:

mustafa çiçekde sarı kart gördü

mehmet yılmaz

dinleyemeyen var mı bilmiyorum ama mustafa çiçek sarı kart gördü az önce. maçın başında şiddetli bir yağmur yağmış; şimdi ise hava yakıyormuş.

eskişehir taraftarı iyi bağırıyor. az önce ayağa kalkmayan ermeni olsun dediler!

20 dakika geride kaldı ve iki takımın da gol pozisyonu yok. eskişehir biraz daha hücumu düşünüyor.

bizde etkili olabilecek iki isim yine serdar ve feridun gibi görünüyor.

Sadece Samsunspor

bu neya maçın ortasında reklammı verilir

cem 55

gene kalede akın orta sahada mustafa çicek var her gelen hoca neden bu 2 adamdan vazgecemıyo aklım almıyo bız mı  futboldan anlamıyoz onlar mı cok iyi anlıyo kafam karıstı akın her mac mutlaka hatalı bi gol yıyıyo bı macta maksiçe sans verseniz ne olur mustafa çicek gecen hafta kadro dısıydı 1 hafta antremana cıkmadı gene 11 de of of macın basında yıne dellendiriyolar adamı

mehmet yılmaz

İlk yarı skoru 0-0...

Tam da beklenildiği gibi bir müsabaka oluyor. Samsunspor geçen sene bile ligde ortalama iki gol ortalamasıyla oynardı; şimdi ise iki gol pozisyonu ortalamamız bile olmuyor bazen.

Buradan alabileceğimiz en iyi netice 0-0'dır diye düşünüyordum. Belki sürpriz bir gol olursa 1-0 yapabiliriz. Ama eğer gol yersek karşılık vermemiz pek de mümkün değil.

Eses'in tek tük pozisyonları var ve eğer radyo anlatımı bizi yanıltmıyorsa bizimkilerin çok etkisiz oldukları söylenebilir. Arada ismini duyduğumuz iki kişi var biri Serdar Özkan, diğeri de Akın.

supporter

spiker yanlı anlatmadıysa ilk yarı top falan oynamadık. zaten gol atma özürlü bir takımız. gol yemeyince 1 puan alma şansımız doğuyor. bu maçta kuralı bozup bir gol atabilirsek şansa falan kazanırız belki
fena da olmaz ..

Alıntıçoğu takımın maçlarında canlı yayınlar yapılıyor bizde niye böyle birşey yok çağın çok mu gerisindeyiz yoksa birbiriminzle uğraşmaktan böyle faaliyetlere zaman mı bulamıyoruz. biz ne zaman gelişeceğiz?

bizim şehirde yerel bilinç yok sebep bu, Samsunspor samsunun değil Samsunsporluların takımı oldu
Samsunsporlu olmak da eziyet ve kabahat haline getirildi iyice

Amsterdamli

Genelde bu yerel radyolar maclari yanli anlatiyorlar. Macin dengeli gectigini kendileride soylediklerine gore bizim futbolcularin ismide onlarinki kadal duyulmasi gerekirdi.

Radyo yayinini dinlemek hic zevk vermiyor ama iste ne yapalim.

Ikinci yari genclerden bir ikisinin oyuna girmesini bekliyoruz.

Sadece Samsunspor

oyuncu değişikliği yok!!! serbest atış kullanıldı eskişehirspor auta gitti

Sadece Samsunspor

çok net gol kaçırdı eskişehir biz yatıp kalkıp kenan a dua edelim kenan bugün bayağı iyidi bu dk.ya kadar

hasselbaink

Serkan Rençbr'in liderliğinde baskı kurdu EsEs. İşimiz zor görünüyor bu dakikalarda.

Akın çok net bir top daha çıkardı.
Gol geliyorum diyor maalesef. 5 dk. daha dayanıp, baskıyı atlatmamız lazım.