Lig A 29. Hafta l Eskişehirspor 0-0 SAMSUNSPOR

Başlatan MeL_55, 08 Nisan 2007, 16:46:58

« önceki - sonraki »

piyanist

Buradaki mesajın hakaret içeren kısmı silinmiştir.
Forum yönetici grubu

Maç yorumuna gelince eskişehir sporu yenmek zorundayık korku dolu günler görmek istimiosak galip gelmeliyiz başka çıkarı galmadı

sezgin

bizim için çok önemli bir maç bu maçı almamız şart başka zaten alternatif yok artık bu maçıda alsınlar

sedatbuyuk

ne yazık ki  artık tehlike bölgesine düşmemek için çırpınıyoruz. bu maç çok önemli...

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: "samsuni"Samsunspor-Eskişehirspor maçları:
sezon       S        E
1969-70    2-0     1-4
1970-71    2-0     0-0
1971-72    1-1     0-4
1972-73    0-0     0-0
1973-74    1-1     0-1
1974-75    0-2     0-2
1976-77    1-0     0-1
1977-78    2-1     1-2
1978-79    1-0     1-1
1983-84    2-1     0-0  2.lig
1985-86    1-0     1-2
1986-87    0-1     0-0
1987-88    1-0     2-1
1988-89    oyn     0-2
1990-91    5-1     0-2  2.lig
1995-96    3-1     0-3
2006-07    2-1     ?-?  2. lig

Samsunspor Birinci Lig tarihindeki ilk maçında Samsun Şehir Stadında Eskişehirsporla karşılaşmış ve maçı 2-0 kazanmış.

İki takımın da evinde üstün oldukları görülüyor. Samsun'un Eskişehir'de 1, Eses'in Samsun'da 2 galibiyeti var. ( 1-0 olanı bizi şampiyonluktan etmişti diyebiliriz. rahmetli Nasır atmış, ertesi yıl abisi Burhanettin ile birlikte bize transfer olmuştu.)

toplam 32 maç 12 Samsunspor, 12 Eskişehirspor galibiyeti var. 8 maç da berabere bitmiş. Son 8 maçtan beraberlik çıkmamış. Samsunspor 30, Eses 35 gol atmış.

Alıntı yapılan: "halkgazetesi"SAMSUN ÜSTÜN DURUMDA
Kırmızı-Beyazlılar kendileri gibi 1965 yılında kurulan ve aynı sezon Birinci lige yükselen rakibi..
14 Nisan 2007 Cumartesi 12:46
Kırmızı-Beyazlılar kendileri gibi 1965 yılında kurulan ve aynı sezon Birinci lige yükselen rakibi Eşkişehirspor ile birbirinden çekişmeli geçen karşılaşmalar oynadı

FARKLI SKORLAR
Tarihinde iki takım İkinci Lig, Türkiye Kupası ve Birinci Lig olmak üzere birçok maçta karşı karşıya gelmiş. Kırmızı-Beyazlıların bu karşılaşmaların çoğunda ezici üstünlüğü bulunurken, tarihe yansıyan skorlarda Samsunspor rakibini 6-0 yenme başarısı göstermiş.

İLK MAÇI KAZANDIK
1994-1995 sezonunda Birinci Lige yükselen Eskişehir ile iki kez karşılaşan Samsunspor, iki maçta da rakibini 3-0 yenmiş. Bu sezon sahamızda oynadığımız maçta Samsunspor rakibini 1-0 mağlup duruma düştüğü karşılaşmada Adnan ve Caner'in golleriyle 2-1 yenmişti.

Yerel basın, atmadan yazın...

KaleArkası

Sevgili samsuni hocam.Ben bu vatandaşları basından saymıyorum sizde fazla kayde almayın.Yani şu iki yazınızı karşılaştırdığımızda bile bunların araştırmacı gazetecilik anlamında bhiç bir ışık göremiyorum.Sadece yazık diyorum.Yüzbaşı gibi adamlar hala gazetecilik yapıyorsa ben en alasını yaparım.Birde Samsunu temsil edecekler :!:  :!:

Sadece Samsunspor

hazır orduspor oftaşada yenildi bu maçı mutlak almamız lazım benim içimde bi his var sanki maçı alıcaz nedeni ise çünkü genelde maçta gençlere ağırlık vericekmiş bu yönden diğer kazmalardan daha hırslı olurlar ve en azında puan için savaşırlar hadi be samsunum be hadi be az sık dişini be samsun

bu arada maksiç bu maçta kalede yine yok otobüsdede bayağı morali bozukmuş sanki akın çok iyi kalecide hala onu oynatıyorlar zaten 6 hafta kaldı az da maksiçie şans versinler ya nedir bu çifte standart anlamadım  :!:

eses in sahasında fırtına gibi esecez :!:

körfez55

bu gece eskişehire gitmek için istanbuldan yola çıkıyoruz sayımız az ama yinede elimizden geleni yapacağız..

34 SS 1965

Allah yolunuuzu acık etsın kazasız belasız gelırsınız ınsallah

jean

3 puan istiyorum bu kadar sacmalik yeter nerdeyse dusme potasina giriyoz

samsunsporum55

arkadaşlar göztepenin bize süprizi varmış
benceonlarl bizim yanımızda maca grecek yani karıyaka g.tlerini desteklerlermi sacmalamayın...
eskişehir macınıda alacaz UYANDIRAYIM BEN İNCEDEN

ALAYINA İSYAN İNADINA SAMSUNUM

Samo55

Eskişehir 1.70
Samsun 3.40
banko Samsun :) alırız 2-0...

Sadece Samsunspor

maçın başlamısına 20dk.. kaldı hadi samsunum al şu maçı şerefimiz için al

FORZA S-A-M-S-U-N-S-P-O-R

mehmet yılmaz

http://www.eskisehirradyoses.com/

bu linkten canlı yayın varmış. haberdar eden, eskişehirli arkadaşlara teşekkürler.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "samsuni"http://www.eskisehirradyoses.com/

bu linkten canlı yayın varmış. haberdar eden, eskişehirli arkadaşlara teşekkürler.

şimdi sen bu linki verdin ama az sonra server a giremezsen hiç şaşma çünkü belli bi kapasitesi varya ondan doluo hemen ben demeden önce dinliodum hemen dinlemeye başla sende şuan eskişehir in parçası çalıo :lol:  :wink:

mehmet yılmaz

Ordu-Eskişehir maçını da vermişti bu radyo. Bir sorun çıkmmıştı o maçta. Dinleyebilmiştik.

Stattan haber alan olursa, paylaşalım, Samsun'dan gidecek olanlar vardı. Ulaşmışlar mı acaba?