Lig A 29. Hafta l Eskişehirspor 0-0 SAMSUNSPOR

Başlatan MeL_55, 08 Nisan 2007, 16:46:58

« önceki - sonraki »

kayacan

Samsunsporun 38 trilyon borcu varmış bu borçla küme düşeceğimiz çok açık bu takım birdaha belini zor doğrultur.Bana kalırsa gazi belediyenin adı yeni samsunspor olarak değiştirilip çıkarılmalı bu takımdan fayda yok çünki.

Turkoman

Alıntı yapılan: "kayacan"Samsunsporun 38 trilyon borcu varmış bu borçla küme düşeceğimiz çok açık bu takım birdaha belini zor doğrultur.Bana kalırsa gazi belediyenin adı yeni samsunspor olarak değiştirilip çıkarılmalı bu takımdan fayda yok çünki.

katiliyorum abime dogru söylüyo

ozkan17

ulan nerenıze soktunuz bu kadar parayı hangı yıldız oyuncuyu aldınızda 38 trilyon borca girdiniz ne kesı sız bu parayı gazınoda meyhanede onla bunla yedınız serefsizler başa gelen para yesın ohh lan ne guzel bu tarattar neci ******* köpekler.İnsan olduk hala basınıza cıkmadık onu mu ıstıyonuz lan karaktersiz herifler erkekliginize yazık lan sızın..
SÖYLENCEK SÖZ YOK BU IBNELERI DEGIL SAMSUNSPORUMUZU SEVIYORUZ BUNLARI DESTEKLEMEYE DEGIL SAMSUNSPORUMUZU DESTEKLEMEYE GİDİYORUZ
Lütfen macdan önce yapılan oyuncularu trübünr cagırma tezahüratları yapılmasın bu köpeklere mı yapcaz o tezahuratı
BEN KARSIYAKA MACINDA NE OLURSA OLSUN GİDİYORUM SIRF BU **** BASKANI GORMEK SURATINE TÜKÜRMEK AMACLA ZATEN YENEMEYIZ O BELLİ..
Arkadaslar ayrıca bi sey daha msn de konustugum bır goztepelı taraftar sız gelınce sürprizlerimiz war dedı:)) VERDİGİM YANIT 'SAMSUNSPOR VE SAMSUNSPORLU HER YERDE SIZ RAHAT OLUN YAPIN PLANLARINIZI IKI ÜÇ KÖPEK YÜZÜNDEN MACA GELMEMEZLIK YAPMAZ BU BÜYÜK TARAFTAR DEDIM MAL GİBİ KALDI CEVAP VERMEDI ISTEYEN OLURSA msn adresını verıyım.
SAYGILARIMLA
BİZE BU KÖTÜ YORUMLARI YAZDIRAN OYUNCULARIN TAAA..........

Tribün_ali

es es bizi yener hiç umudum yok bu mac için bizde artık potaya gireriz

hasselbaink

Alıntı yapılan: "ozkan17"
BEN KARSIYAKA MACINDA NE OLURSA OLSUN GİDİYORUM SIRF BU i.. BASKANI GORMEK SURATINE TÜKÜRMEK AMACLA ZATEN YENEMEYIZ O BELLİ..
Arkadaslar ayrıca bi sey daha msn de konustugum bır goztepelı taraftar sız gelınce sürprizlerimiz war dedı:)).

1- o borcun büyük bir kısmı devlete olan vergi borcu ve faizi.
2- göztepeliler ne zaman karşıyakaya geçmişler ki, bize sürpriz yapsınlar?
3- koskoca göztepe 3. ligden de düşmek üzere. sondan ikinciler ve ikisi dışarıda 3 maçları kaldı. o dengesize söyle, önce kendi gözlerini kurtarsınlar.
4- kafkaf maçında şimdiki başkan olmaz, zaten. değişir o zamana.

Eses maçıyla ilgili yorum yapmayacağım. yorumu Sezen Aksu yapsın;
ne ağzımın tadı var ne canda huzur....

King Of The North

Göztepeli arkadaş sana şaka yapmış kardeşim.Süper ligdeyken 3 kişi maç sonunda atkılarla sanayiye kadar adamların içinden geçtik gık diyemediler merak etme onlar kime gider yapacaklarını iyi bilirler.
Maç yorumu bile yapmak istemiyorum bundan sonra alacağımız tek maç Uşakspor maçı olur bizim onunla da ligde kalırız diye umuyorum.
İstek de yok heyecan da ne yaparlarsa yapsınlar artık.

Tribün_ali

hep ateş olsa ne yaparlar göztepeliler önce takımlarının haline baksınlar

ozkan17

battal55 ve canıklı zaten bende ona aynı seyı dedım sız once 3,lıgden kurtulun sonra maca gelın ama ısde üçbes kopek konusuyo:)

samet

çarşambalılarda eskişehirde takımı yanlız bırakmıcaklar...

Serkan

bizim karşıyakayla aramız iii karşıyaka maçında göztepeli kimse gelmesin!!!

faze55

İsteyen herkesle iddasına girebilirim. ES-ES kesinlikle bu maçı alamayacak. Yakın ihtimal beraberlik, sonra Samsunun galibiyeti. Pazar akşamı görüşürüz. Moralinizi de bozmayın, düşecek halimiz yok. Ancak ilk 6 da hayal tabii.  :lol:

Tribün_ali

Alıntı yapılan: "faze55"İsteyen herkesle iddasına girebilirim. ES-ES kesinlikle bu maçı alamayacak. Yakın ihtimal beraberlik, sonra Samsunun galibiyeti. Pazar akşamı görüşürüz. Moralinizi de bozmayın, düşecek halimiz yok. Ancak ilk 6 da hayal tabii.  :lol:

sen takıma cok güveniyorsun neye güvenerek diyosunn

maviay55

TANJU ÇOLAK'IN FOTOSPOR İDDAA EKİNDEKİ eskişehir-SAMSUNSPORUMUZ maçı ile ilgili maç yorumu;

müthiş seyirci desteği olmasına karşın bu sezon kendinden beklenen performasnı bir türlü sergileyemeyen Eskişehirin mutlaka kazanması gerekn bi maç.Es-Es hızla dülme hattına yaklaşıor..bu nedenle evinde samsun'a şans tanımaz!

soraım şimdi size..bu adam SAMSUNLU MU?tek kelime bile yorum yapmamış samsunsorumuzla ilgili!!

Serkan

ya kanı 5 para etmez adamın görüşlerini yazmayın buraya kaale alıncak  bir spor yazarımıda burda onu tartışcaz hadii mercedes kaçırıp tvlerde ağlamaya devam etsin ona yakışan ooo...

bluegreen55

tanju yalan veya eksik ne söylemiş ki söylediklerinin hepsi doğru ulusal bi gazetede objektif yazı yazıyo...

ama unuttupğu bişey var eskişehirde kazma dolu

bizim serdaz özkan falan iyi oynarsa üstünlük sağlayabiliriz.