Lig A 29. Hafta l Eskişehirspor 0-0 SAMSUNSPOR

Başlatan MeL_55, 08 Nisan 2007, 16:46:58

« önceki - sonraki »

MeL_55

...........................................

MeL_55

yani ne söylesem bu rezil takim gidip yine yenilir 40 yillik efsanyi rezil ettiler bari düsmesinler de su mac tan 1 puan alsak ne güzel olur

kayacan

Bu  adi beceriksiz paranın dölü şerefsizin evlatlarımı maçı alacak topunun yedi ceddini eşşekler s...n.

Sempatik Bengülü

tamam samsunsporu çok seviyoruz ama yeter artık ne hallerdeyiz.bence kimse eskişehire maça gitmesin.bikerede protesto edip deplasman maçına gitmeyin yalnız kalıp taraftarsız maç yapsınlar nasılsa oynamıyorlar nasılsa eskişehirde yener samsunsporumuzu.bu yüzden bence maça kimse gitmez.yazıklar olsun ya nehale düştük.biz futbolculara değil biz o şerefli formaya ve kırmızı beyaza aşığız.ey samsunsporum bizde öyle bir yara açtınki.bakalım kaç sene sürecek kapanması

Forvetim

evet arkadaşlar evimizde ki maçlarda dahil hiç bir maça gitmeyelim artık,bunlara belki böyle tepki verebiliriz. gerçi utanacak yüz yok ama,,paf destekli takım çıkmalı, biraz onuru olan varsa bu maçtan sonra gider istifasını verir. ben futbolu bilmiyorum deyip çekilsin bu işten. Samsunun önünü tıkamasın, Gölge etmesinler artık defolsunlar.

körfez55

biz eskişehire gitcezz..çünkü BİZ SAMSUNSPORLUYUZZ..futbolcuları değil samsunsporumuzu yalnız bırakmıcaz orda...son olarak siteden üyeliğimin iptal ettirilmesini istiyorumm.
                           saygılarımla...

METE

beyler bız eskısehır deplasmana gıtcez suan 3 kısıyız ama onlara gıtmıoruzz renklere neyapalımkı baska sız soyleyın...her yolun sonunda ölüm olsada sevenlerı kımse ayıramaskı...bizler samsunspor luyuz.

oğuzhan55

Maçı alamayacağız.Ruhlarını kaybetmiş futbolcular  bu maça artık geride kalan haftaları tamamlamak için çıkacakalrdır.Her türlü sonuca hazırım.Kazanmamız hiçbir şey ifade etmiyor.Zaten bunu yapacak karekterde bir takımda kalmadı.

34 SS 1965

mardın macından 1 paun dahı alınsaydı eskısehıre ıstanbuldan organızasyon yapmayı dusunuyorduk fakat olmadı gelmıyoruz 4 5 arkadas kendı ımkanklarıyla gıdecek maca

mehmet yılmaz

Sene başında Samsun, Eses, Körfez ( Bir de Karşıyaka) Süper Lige diyorduk genelde ancak kader üç takımı da son 6 hafta içinde sıkıntılı bir sürece attı.

İki takım da sağı solu belli olmayan ekipler. Lakin Mardin maçındaki Samsunspor, adeta "pazar 2 de halısaha maçı var, adam eksik, sen de gelsene" denilerek toplanmış isimlerden kurulu. Başkanı yok, yöneticisi yok, hocası yok, topçusu kaçak dövüşür bir takım. Beraberlik alabilirsek iyi olur. O da en fazla 0-0 olur, zira Gökhan Kaba'nın gol atma ihtimali İngiltere'nin Basketbolda Avrupa şampiyonu olma ihtimali kadar.

Maç her iki camianın da geçmişten gelen ama günümüzde hızla tüketilen büyüklüklerine yakışsın.

Samsunspor-Eskişehirspor maçları:
sezon       S        E
1969-70    2-0     1-4
1970-71    2-0     0-0
1971-72    1-1     0-4
1972-73    0-0     0-0
1973-74    1-1     0-1
1974-75    0-2     0-2
1976-77    1-0     0-1
1977-78    2-1     1-2
1978-79    1-0     1-1
1983-84    2-1     0-0  2.lig
1985-86    1-0     1-2
1986-87    0-1     0-0
1987-88    1-0     2-1
1988-89    oyn     0-2
1990-91    5-1     0-2  2.lig
1995-96    3-1     0-3
2006-07    2-1     ?-?  2. lig

Samsunspor Birinci Lig tarihindeki ilk maçında Samsun Şehir Stadında Eskişehirsporla karşılaşmış ve maçı 2-0 kazanmış.

İki takımın da evinde üstün oldukları görülüyor. Samsun'un Eskişehir'de 1, Eses'in Samsun'da 2 galibiyeti var. ( 1-0 olanı bizi şampiyonluktan etmişti diyebiliriz. rahmetli Nasır atmış, ertesi yıl abisi Burhanettin ile birlikte bize transfer olmuştu.)

toplam 32 maç 12 Samsunspor, 12 Eskişehirspor galibiyeti var. 8 maç da berabere bitmiş. Son 8 maçtan beraberlik çıkmamış. Samsunspor 30, Eses 35 gol atmış.

bluegreen55

geriye kalan haftalarda ne olur kısmında artık gerçekçi bir tahmin değerlendirmesi yapmıştım ve mardin  maçına 0 puan yazmıştım öyle oldu..

Bu maçtanda 1 puan alırız .Eskişehir bizimkiler gibi kazma dolu.

Barış mançonun bu şarkısı benden Gökhan Kaba ve saz arkadaşlaına gitsin...

Komşunun tavuğu komşuya kaz görünür dersen
Kaz gelen yerden tavuğu esirgemezsen
Bir baltanın ucuna sap olamazsın ama
Bir gün bir sapın ucuna olursun KAZMA...

kazmaaa
kazmaaa
kazma..

maço

maca gıdecek arkadaslarla omuz omuza olacagız ben gıdıyorum ınsallah samsundan da gruplar gelır asla yalnız bırakırmıyız samsunum ben o formaya asıgım o kırmızı beyaza mıllı takımımın rengını tasıyan o renkler neredeyse bende ordayım bu hafta eskısehırde gelen gelır ordakı arkadaslarla omuz omuza yapmakla buyuk onu duyacagım

tankut

Bu kazmalar şimdi bu hafta galip gelirse hakkaten bunlar İdda olayına falan girmiş derim.....

piyanist

Alıntı yapılan: "kou_Lü"son olarak siteden üyeliğimin iptal ettirilmesini istiyorumm.
                           saygılarımla...

Sevgili Mustafa

Senin ne kadar iyi bir Samsunspor'lu olduğunu hatta deplasmana gitmek için cep telefonunu bile satmayı düşündüğünü,öğrenci olmana rağmen ev kiranı bile maçlara gitmek için,elektrik su paranı son kuruşuna kadar Samsunspora harcadığını iyi biliyorum.Böyle gerginlikler ara sıra olur.Önemli olan bunların üstesinden gelmek.Sen yapısı karekteri sağlam bir arkadaşsın.Burada Samsunsporluluğunu tartışmayacağımdan birisin.Bu takım için ne kadar sıkıntılara katlandığını iyi biliyorum.Böyle gerginlikler ara sıra olacaktır.Yeterki biz taraftar olarak birbirimize sahip çıkalım.Hepsi gidecek ama biz kalacağız burda.Hatta gördüğün gibi gittiler.

only55

2 HAFTA ÖNCE, BEN BURDAN "ARTIK BU TAKIMIN HER

KÖŞESİ KOKUŞMUŞ, ARTIK BUNLARI PROTESTO ETME

ZAMANIDIR, BU OLAYLAR BAŞKA BİR KULÜPTE OLMUŞ OLSA

YER YERİNDEN OYNAR" DEDİĞİMDE HERKES BANA TEPKİ

GÖSTERDİ, ARTIK HİÇBİRŞEY DEMİCEM, SUSMAYA DEVAM

EDELİM, SENEYE 2. LİG B KATEGORİSİNDE KIRIKKALEYE

DEPLASMANA GİDERSEK KİMSE ŞAŞIRMASIN, DURUM ORTADA

ARTIK!!!