LİG A 28.Hafta SAMSUNSPOR 0-1 Mardinspor

Başlatan cagdasahmet, 01 Nisan 2007, 14:57:20

« önceki - sonraki »

MeL_55

Alıntı yapılan: "kou_Lü"ideal ve mantıklı bi kadro fakat evren olmalı defansta diye düşünyorum.çünkü uzun toplarda etkili gol ümidimiz bile olabilir.

tamam da kimi kesek kenan mi tufan mi ??

körfez55

kenan olabilirçünkü dünkü maçtada isabetsiz paslar çoğunluktaydı.hata yapma şansı çok yüksek evren bence daha yaralı olabilir

MeL_55

Alıntı yapılan: "kou_Lü"kenan olabilirçünkü dünkü maçtada isabetsiz paslar çoğunluktaydı.hata yapma şansı çok yüksek evren bence daha yaralı olabilir

tmm sevgili kou_lü degistirdim sagol yardimin icin  :)

körfez55

rica ederim fikrimi söledim.genc olması da büyük avantaj bence..

MeL_55

Alıntı yapılan: "kou_Lü"rica ederim fikrimi söledim.genc olması da büyük avantaj bence..

evet bu oyuncu bize cok paralar da getirebilir bu oyuncuya sahip cikmamiz gerek genc ve yildiz  :) olabilir !!

körfez55

artık genclerimize şans vemek gerekir.çünkü yetenkli genc oyuncularımız var.bunları kazanammaız lazımm..

bengülü

samsunsporumuzun işi bitmiştir artık ben karamsarca söylüyorum mardin bizi samsunda rahat yenecek ve bizide kümeye düşme potasına sokacaktır samsunspor da bu kafayla hiç bir şey olmaz ancak biz taraftarlar olarak sokağa çıkamıyoruz her kez bizimle dalga geçiyorlar yazıklar olsun...........

GençKozluklu

Bu hafta Mardin maçına gidecek arkadaşlar .Lütfen maçta Özellikle oynatılırsa Gökhanı ıslıklayın. Bu adam takıma çok zarar veriyor. Ancak bundan anlar. Sebat maçında yaptığı el kol hareketini hala unutamıyorum.
Adi herif. Millet sağnak yağışta sırıl sıklam olmuş. Sen %100 bir gol pozisyonunu beceriksizce harca. Taraftar tepki gösterince bir de el kol hareketi yap.
Lütfen. Bu adam oynarsa sonuna kadar ıslıklayın. Emin olun takım o oynayacağına 10 kişi oynasın daha iyi.
Adam oynadıkça takımın direcini de kırıyor.
Kendini beğenmiş UKALA.

ozkan17

MAKSİÇ

FERİDUN   EVREN     KENAN    ÖMER ATEŞ

SERKAN DÖKME

SERDAR ÖZKAN        ADNAN                     SERCAN

BURHAN      CANER(((keşke yazabilsek buraya caneri ama koyacak adam yok:(  )))

CarSambaLi.Lord

ÜmitLerimizi YitirSekte HerŞey ßitmiŞ DegiL iLk 6 ümiDimiz azDa oLSa Var.Artık Taraftarımız Bu ÖnemLi maÇLarDa Daha FazLa DeStek vermeLeri Gerekir.inŞaLLah Bu maÇı aLıp ÖnümüzDeki maÇLarıDa aLaCağız

only55

YA BU KANAL 55'TEKİ SPOR 55 PROGRAMI NE İŞTİR? NE YAPARLAR? KİMLERE hitap ederler? Bİ BİLEN WARMI ACABA?  TAKIM ŞU HALLERE GELMİŞ, KIZ BASKET TAKIMINI KONUK ALMIŞLAR VE SAMSUNSPORLA İLGİLİ TELEFON ALMAYACAKLARMIŞ, YAZIK BEEE,düzgün olan bi taraf yok ki , her yerde bi yamukluk war!!!

foreverSamsunspor

arkadaşlar abilerim kardeşlerim  samsunspor bu maçı kendi için değil onu yürekten seven kaç haftadır kötü sonuçlara rağmen destekleyen taraftarı için alması lazım biz bunu hakediyoruz bu maçı samsun spor alıcak almalı başka alternatif yok selamlar istanbuldan koyu bir SAMSUNSPOR taraftarıyım

adige73

bu hafta maça gidelim ve eğer kadroda gökhan kaba ve erol kadroda ise ikisininde oyuna başlamaması için dışarı diye tezahürat yapalım ama hocanın bunu dikkate alacağını sanmam çünkü sebat maçında il yarıdaki protestoya rağmen ikinci yarı inadına yine gökhanı oynattı

bluegreen55

SAMSUNSPOR    KOCAELISPOR------1-1 1-1   B
SAMSUNSPOR    KASIMPASA--------0-1 0-1   M
SAMSUNSPOR    ALTAY------------0-1 0-2   M
SAMSUNSPOR    ISTANBULSPOR-----0-0 0-0   B
SAMSUNSPOR    ISTANBUL BB------0-0 1-0   G
SAMSUNSPOR    ESKISEHIRSPOR----1-1 2-1   G
SAMSUNSPOR    KARSIYAKA--------1-0 1-1   B
SAMSUNSPOR    MALATYASPOR------0-1 0-1   M
SAMSUNSPOR    ORDUSPOR---------2-0 2-0   G
SAMSUNSPOR    ELAZIGSPOR-------0-0 0-2   M
SAMSUNSPOR    DIYARBAKIRSPOR---0-0 0-0   B
SAMSUNSPOR    T. TELEKOMSPOR---2-0 3-2   G
SAMSUNSPOR    A. SEBATSPOR-----0-1 1-2   M

4 GALİBİYET  4 BERABERLİK 5 MALUBİYET
kendi sahamızda yaptığımız 13 maçın 6 sında gol atamamışız.

akçaabat maçı haric gol attığımız maçlardan puan almışız yani atamasakda yememişiz.

Mardinspor ile ilk maç 0-0 bitmiş.

Mardin mutlaka kazanmak için gole dönük oynayacak.çünkü artık sebat telekom mardinspor uşakspor 4 lüsünden 3'ü düşecek ve can çekişiyolar.

Mardinsporun deplamnada 1 galibiyet 4 beraberlik 8 malubiyeti var.

Son 6 maçlarında sadece 1 galibiyetleri var oda şikeli gençlerbirliği oftaş maçı...

Moral olarak bizimkiler gibi ezikler.

BANKO YENERİZ.

ali ihsan

Son haftalarda gençleri oynatıp kazanmalıyız .Gelecek sene onlara ihtiyacımız var.Başka takımlardan özellikle kiralık kimseyi istemiyoruz.Kendi topçularımızı kazanalım ki SAMSUNSPOR RUHU GERİ GELSİN.Gerisi boş.