LİG A 27.Hafta İstanbul B. 2-0 SAMSUNSPOR

Başlatan Sadece Samsunspor, 25 Mart 2007, 16:08:17

« önceki - sonraki »

cem and naz55

maça gidecek arkadaşlar a sadece şunu söylemek istiyorum siz oraya gidecekseniz erol gökhan feridun akın için değil şehriniz in takımı şehriniz in ismi için gideceksiniz istanbulda olanlara sesleniyorum siz bir şehir için bir şehrin takımı için gidin siz oraya o ruhsuz futbolcular için değil SAMSUN için bu maça gidin herkes samsun lunun büyüklüğünü görsün

only55

SAMSUNSPORLU futbolcuları daha iyi anlıyorum şimdi.Demekki bu yüzden adamlar para alamadık diye idmana çıkmıyolar.Baksana hala istanbula seyirci gidiyor, bu ruhsuzları mı alkışlayacaksınız? Tepki göster biraz, tepkisiz kalma, bu olay başka bir kulüpte olsa yer yerinden oynardı.Ama bizde birlik beraberlik yokki.Ne zamanki bu birlik sağlanır,başarı o zaman gelir.
Taraftarın tek güç olması gerek,Tek ses,tek yürek olması.Maç sonunda seyircinin yarısı sebata mağlup olabilen bu takımı alkışlarken,yarısı protesto ediyorsa, burada çok büyük bir soru işareti var demektir.HEM DE ÇOK BÜYÜK...

körfez55

biz gitcez abi.SAMSUN için SAMSUNSPOR için kırmızı beyaz renkler için samsunspor aşkı için.takımı zor günlerde yalnız bırakacak taraftar zaten gelmesinmaça istemiyoruz.gelipte çekirdek çıtlatıp sinirimi bari bozmasınlar.gerçek taraftarları bu maçta görelim.

KaleArkası

Alıntı yapılan: "kou_Lü"biz maça gitcez abi.SAMSUN için SAMSUNSPOR için kırmızı beyaz renkler için samsunspor aşkı için

İşte Samsunspor taraftarı bu.Şu anlayışın 5 te 1i futbolcularda ve yönetimde olsaydı bu iş çoktan bitmişti bile.Ama Bizim ruhsuzlarda aşk yok ki.Uğursuzluk bunlarda,beceriksizlik bunlarda.Arkadaşının burnunu kırmalar bunlarda.Bu taraftarın hala değerini anlamayan herkeze yazıklar olsun,Utanıyorum hepinizden.Şehrin önde gelenleri,Siyasetçiler,iş adamları,medya hepinize yazıklar olsun.Taraftarın boku bile olamassınız siz.Gidin bizi bize bırakın çekin pis ellerinizi takımdan.Menfaatçi şeyler.Ne olursa olsun yinede desteğimizi vereceğiz.Ama bunlara değil,yöneticilere değil,başkanlara!!! değil.Bu forma aşkına destek vereceğiz

Bütün Çıkarsız Samsunspor Dostlarını Kucak Dolusu Sevgi ve Saygılarımı İletiyorum

veis

maçda olucam ama ne topçuları çagırıcagım nede hocayı sadece samsun diye bagırırım bu adamlar havalarda ünye sporda oynuyorlar sanki.

falkonetti

su durumlara dusecek takimmiydi ve bunlari yasayacak sehirmiydi samsun ve samsunspor...yaziklar olsun bu duruma getiren yoneticiler

beşnumara

her ne olursa olsun bu maç alınmalı gençler oynasın yeter artık gökhan kabadan yaaaa   adam 2 hafta üstüste batırdı bizi koy burhanı sameti kaçırırsak onlar kaçırsın bu maç alınmalı samsunspor büyük camiadır bunları aşmalı :cry:

bluegreen55

Bu maçla ilgili içimde türkiye yunanistan maçı öncesindeki gibi bir his var.herkes beraberlik beklerken ben yeneceğimizden emin gibiydim..
şimdide içimde öyle bir his var...

kime güveniyosam!!!

Sadece Samsunspor

samsunum

Sinan´a moral
Önceki akşam yapılan antrenmanda Gökhan Kaba´nın tekmesi sonucu burnu kırılan Sinan Özkan, dün yapılan antrenmanı izledi. Morali çok bozuk olan Sinan Özkan, antrenman öncesi Samsunspor´da görev yapan Uzman Psikolojik Danışman Cem Gençoğlu ile uzun süren bir görüşme yaptı. Sinan´ın, Gençoğlu ile yaptığı görüşmenin ardından moralinin düzeldiği ve yüzünün hep gülmesi dikkat çekti. Bu arada golcü futbolcunun en az üç hafta sahalardan uzak kalacağı belirtildi. Çok formda olan ve bu hafta Büyükşehir Belediyespor maçında ilkonbirde sahaya çıkması beklenen Sinan´ın bu durumu teknik heyetide derinden üzdü.

Sempatik Bengülü

yensekte yenilsekte bu takıma yeri gelip sinirlensekte artık maça gitmek yok diye protesto etsekte hatta bazen yeter artık desekte.biz SAMSUNSPORA aşığız gönül vermişiz bikere.peşine takılıp deplasmana gitmişiz yağmurda çamurda hep yanında olmuşuz yeri gelip taş yağmuruna tutulmuşuz.ben şunu anladım ne olursa olsun yensekte yenilsekte ölene kadar SAMSUNSPORLUYUZ.sizce bu takımı tutmak kolaymı bi düşünün SAMSUNSPORU herkez tutamaz buna yürek gerek.inşallah bu hafta maçı alırız.haydi SAMSUNSPORUM GÜLDÜR BU HAFTA YÜZÜMÜZÜ

caneRisse

GERİ SAYIM BAŞLADI BEKLE BİZİ İSTANBUL BELDEDİYE .... İŞİ GÜÇÜ BIRAKTIK GELİYORUZ DELİ DOLUUU..

ozkan17

Defansda profosyonel gibi oynarsak orta sahada önde basan forvetimizde adam gibi oynarsa neden kazanmayalım sınana gecmıs olsun dıyorum gercekden kötu haber g.kabaya baglı hersey attı attı atamadı walla bu sefer biz onu atcaz!!! yeter bu kadar ınsanın resmen saglıklarıyla oynuyorlar ya.Bunlara verılen para verılen emek gecen zaman taraftarın cektikleri bı yana birde bu ruhsuzların yaptıklarına bakın.BU TAKIM NASIL BU HALE GELDIYSE O SEKILDE DE ESKI PARLAK DÖNEMINE GELECEKDİR.
LAZ USAKLARINDAN KURTULDUGUMUZ İÇİNDE AYRI SEVİNÇ İÇİNDEYİZ COK COK IYI HABER BU.
İSMAİL UYANIK NERELERDE ARKADASLAR BİLEN GORUSEBILEN WARSA NOLUR BI YAZSIN YA...

samet

yenemezsek daha çıkamayız son şansımız kesin yenmemiz lazım...

Forvetim

zaten çıkamayacağız, o şansı biz geçen hafta evimizde kaybederek yokettik. bu hadiseden sonra gökhan kaba kadro dışa bırakılmadıysa teknik heyette de büyük zafiyet var demektir.