LİG A 27.Hafta İstanbul B. 2-0 SAMSUNSPOR

Başlatan Sadece Samsunspor, 25 Mart 2007, 16:08:17

« önceki - sonraki »

Sempatik Bengülü

inanki artık ne yazsam bilmiyorum.hep diyoruz 1-0 olsun bizim olsun diye yada kesin bu maçı alırız diye ama gel gör rezil olup çıkıyoruz sonuçta.valla buhaftaki maçtanda ümidimi kestim açıkçası.ama yinede inşallah samsunspor alır bu maçı.

kayacan

Yönetimin toptan değişmesi gerekiyor artık bu takım ruhunu kaybetmiş yeniden bulması için taze kan gerekiyor.

Turkoman

2. bi abramovic bulmamiz lazim yoksa isimiz b.k

34 SS 1965

abromovıclere erek yok ınan samsunlu ıs aadmalrıızda saglamda ortaya cıkan yokk

KaleArkası

AlıntıPazar günü saat 13:00'de oynanacağı açıklanan Eskişehirspor-Malatyaspor Türk Telekom Lig A Müsabakası, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Eskişehir'e yapacağı ziyaret nedeniyle güvenlik zafiyeti oluşmaması için Eskişehir Valiliğinin talebi üzerine 31.03.2007 Cumartesi günü saat 13:00'de Eskişehir Atatürk Stadı'nda oynanacaktır.

Ayrıca 31.03.2007 Cumartesi günü saat 13:00'de İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacağı açıklanan B.Ş.Belediyespor-Samsunspor Türk Telekom Lig A Müsabakası 01.04.2007 Pazar günü saat 13:00'de Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacaktır.

yusuf celebi

Kale arkası ,bu bilgiyi hemen paylaştığın için teşekkür ederim.

Federasyondan da teyit edilmiştir, bu değişiklik tam istediğimiz gibi olmuştur umarım.

Çoğunluk olarak pazar günü oynanması olumlu karşılanacaktır zannediyorum.

AllydeenleaR

akın
feridun-evren-emre balak-ömer ateş
serdar özkan-sefa-s.dökme-sercan
samet-burhan

g.kaba-erol-adnan-s.demircioğlu-m.çiçek bunlar oynuyorki biz bu haledeyiz bunların yerine gençler oynasın da azcik bir ümidimiz olsun

KaleArkası

Alıntı yapılan: "yusuf celebi"Kale arkası ,bu bilgiyi hemen paylaştığın için teşekkür ederim.

Rica ederim yusuf celebi

Saygılarımla...

İnşallah bu değişiklik tribünlere yansıyacaktır.

adige73

Alıntı yapılan: "AllydeenleaR"
akın
feridun-evren-emre balak-ömer ateş
serdar özkan-sefa-s.dökme-sercan
samet-burhan

g.kaba-erol-adnan-s.demircioğlu-m.çiçek bunlar oynuyorki biz bu haledeyiz bunların yerine gençler oynasın da azcik bir ümidimiz olsun

akın yerine maksic oynamalı bence bu kadro gayet iyi bir de bunu denemeli nede olsa bizim çocuklarımız

veis

ya bu akındaki ıssrar nedir anlamadım artık maksiç oynamalı.bu akında bi develik vardır gitdi.istanbul maçında yumruk şova gelirken kıçını kaldıramadı.

Tamer55

kadroya koysunlar genç çoçukları tecrübesiz bunlar diye korkmaya gerek yok çok çok mağlup olacaklardır zaten tecrübeli dedikleri ağabeyleride mağlup olmaya alıştırdılar bizi bari sezon sonuna kadar maçlara bu gençleri seyretmek için gidilir.bir idda olmayınca

GençKozluklu

Büyükşehir maçına gelen yok mu? Moraller bozuk ama biz genede bu maça gideceğiz.
Bu maçı kazanırlar hehalde. Kendini gösterecekler ya. Ama Bu Gökhanı Allah rıcası için oynatmasınlar. Oynatırlaram maç sonuna kadar bu adama her  top geldiğinde ıslıklayacağım. İki hafta da takımı yerin dibine soktu.

körfez55

biz istanbul ve cevre illerden oldukça kalabalık gideceğiz.o büyük SAMSUNSPOR formasının ağırlığını onlara gösterceğiz.gökhan oynarsa aynı tepkiyi bizde ortaya koyarız.bide para alamıyoruzmdiye antrenmana çıkmıyolarmış..

körfez55

önceki altı maçta sırasıyla G B M G B M almışız.yani sıra galibiyette:) bu hafta kazanıcaz zaten rüyamda da görmüştüm kazandığımızı..

AllydeenleaR

tecrübe dersek bu çocuklar diğerlerinden daha tecrübeli çocuklar milli takımda oynuyorlar dünyanın potansiyel yetenek rakiplerle oynuyorlar.
g.kaba-çiçek-erol eminim bunlardan daha iyi oynarlar