LİG A 27.Hafta İstanbul B. 2-0 SAMSUNSPOR

Başlatan Sadece Samsunspor, 25 Mart 2007, 16:08:17

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

sebat maçındaki gibi oynarsak fark yeriz ama - deplasman canavarlığımızı konuşturursak maçı alabilme şansımız var

BEN HAYIRLISI NE İSE O OLSUN DİYORUM BAŞKA BİRŞEY DİYEMİYORUM

artık yorumların devamını siz getirin  :!:

körfez55

çok zor maç bizimkiler gidip bu maçı alırlar.ruhsuz herifler.ama şanslı olursak ben ilk 6 umudumu devam ettiryorum...

AllydeenleaR

bence yenilecez acı ama gerçek çok kötüyüz

Turkoman

cok düzensiz bi takimiz bu maci alcazzz ondan sonraki maci kaybetcezzz. yani 0 0 elde var 0...

55samsunlu55

artık futboldan da soğudum. bu takımla ilgili hiçbir beklentim ve ümidim kalmadı. yensek de sevinemiyorum, çünkü bir sonraki hafta hüsrana uğrayacağımızı biliyorum. galip öztürk'e de yazıklar olsun. paranın içinde yüzüyor ama şu takıma sahip çıkmıyor. bizi trabzonluların eline bıraktı, trabzonluların samsun şubesi olduk.

Vural temiz

oğuzhan55

Olaki Belediyespor'u hemde deplasmanda yendik.Bu bir şeylerin başlangıcı olacak mı?Yoksa takım her zamanki gibi taraftara karşı "ilk 6'dan tam olarak kopmadık şansımız devam ediyor" imajını sürdürüp  istikrarsızlığına sonraki haftalarda devam mı edecek?

forzasirinler55

bu adamlar bu kafayla başını alır istanbuldan puan

Gurbetci Bülent

Gökhan-Cicek-Erol oynarsa  0-4 yeniliriz
kim gol atacak kim orta sahada top dagitacak ?

Bunlar oynamazsa  1-3 yeniliriz golüde defansdan biri kazaylan atar.

Insallah yeniliriz diyorum veya rezil oluruz diyorum.
NIYE:
yensek yine ümitlencegiz pazarlari saatlerce maclari takip edip bu köpekler puan dagatmaya devam edip burda kafayi yicegiz hirsimizi karimizda cocugumuzdan alacagiz yani rezil olacagiz.

Yenilirsek ohhh be tamam deyip sezonu kapatacagiz ve insallah seneye diyecegiz ve ruhumuz biraz dinlencek stressden uzak kalacagiz.

Süperlige cikcaksaniz yenin yoksa bosu bosuna adamlari yenmeyinde bizide ümitlendirmeyin.

bluegreen55

ligin ikinci yarısı:
Engin Uzundan önce:

3 galibiyet 1 malubiyet 1 beraberlik

engin uzun geri geldikten sonra

1 galibiyet 2 malubiyet 1 beraberlik

engiin uzun geri geldiğinde tamam demiştim azcık çıkışa geçtik görevini tamamlamaya geri geldi...

ya adam uğursuzmudur çokmu duygusal davranıyoz anlamıyorum...

jean

alamicaz bu is tamamiyl ebitecek yayin var sanirim yinede samsunsporumuzu yanliz birakmicaz sen aglat biz severiz seni samsunsporum

maviay55

içimden hiçbişi yazmak gelmio bu maçı da kaybedersek tamammen umudumuz kalmıo beğenmediğimiz düşman takım mal-atya şampiyonluğa oynuo bizim durumumuza bakın..başka bişi demiom alayının......

körfez55

İHA:   Türk Telekom Lig A'da kendi sahasında Akçaabat Sebatspor'a mağlup olarak play-off yolunda büyük bir yara alan Samsunspor'da büyük bir üzüntü yaşanıyor.
Teknik Direktör Mustafa Uğur, Akçaabat Sebatspor karşısında istenilen sonucu alamamanın üzüntüsü içinde olduklarını söyleyerek, "Samsunspor'da gol kaçırmak artık bir klasik haline geldi. İstanbulspor karşılaşması ve Akçaabat Sebatspor karşılaşmasında çok gol pozisyonuna girmemize rağmen yakaladığımız fırsatları değerlendiremedik. Yaptığımız iki hata ile 2 gol yedik ve sahadan mağlup ayrıldık. Bu mağlubiyet dünyanın sonu değil. Kalan maçlarımızı kazanarak yolumuza devam etmek istiyoruz" dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçını kazanarak çıkışa geçmek istediklerini belirten Uğur, "En az üstümüzdeki rakiplerimiz kadar play-off şansımız devam ediyor. Rakiplerimizin peşinden ayrılmayacağız. Son ana kadar onların ensesinde nefesimizi hissettireceğiz" diye konuştu.

adama bak yaa gol atmadan nasıl kazanmayı düşüyosun acaba mustafa hocaaaaa

RauL^^

içimde ne bir istek nede umut var.. diğer takımlara bakınca birde bu seneki halimize hakkatten bizden bi b.. olmaz...

samet

Alıntı yapılan: "RauL^^"içimde ne bir istek nede umut var.. diğer takımlara bakınca birde bu seneki halimize hakkatten bizden bi b.. olmaz...
öyle kardeş bu guruptan biz çıkamadık ya yani helal olsun taraftarı olmayan takımlar çıktı daha ne diyelim ki...