LİG A 26.Hafta SAMSUNSPOR 1-2 Akçaabat Sebatspor

Başlatan KaleArkası, 17 Mart 2007, 16:10:13

« önceki - sonraki »

Sportmen

iki forvetin arkasinda ofansif bir orta saha oynadigi zaman orta sahadaki mücadele gücü zayifliyor..Hazirlik maclarinda Leven hoca denedi bunu..Rakibe cok pozisyon verdi..

Gurbetci Bülent

dayimi aradim takimimiz cok iyimis bir golumuz verilmemis ofsayt gerekcisiylen hadi hayirlisi dayim umut var diyor

körfez55

berusa55

malatya yarım saatte 2 tane çakmıs daha bizde bir sey yok allah allah:(

Amsterdamli

eeeh adamlar bosu bosuna bizden 13 puan onde degil.

baha55

Alıntı yapılan: "Amsterdamli"eeeh adamlar bosu bosuna bizden 13 puan onde degil.

Doğru söze ne denir ??? :)
:)

cem 55

23 dakıka lık bolumde sebata karsı gereklı baskıyı kuramamısız sebat ıyı mucadele verıyomus top daha cok bızdeymıs ama cok net bı pozısyonumuz yokmus sezon boyunca en verımlı oyuncumuz olan ferıdun bugun cok verimsiz oynuyomus adnanla mustafa cıcegın aynı anda takımda olması konusunda amsterdamlıya sonuna kadar katılıyorum aynı tıp oyuncular bu arada golu yedık of of of

körfez55

baha55

gol yedik böle bişey yok yaaaa...böle bişey yok yaaaa

berusa55

körfez55

ya bu takım bizi ruh hastası yaptı..sonuncu sıradaki takım bu ya biz fark bekliyoz adamlar yeniliyo..böyle bişey yok

Vural temiz

Herhafta ayni birgün kalpten giteceyiz, su mahele takimlarini bile yenemiyoruz olacak seymi bu.

Gurbetci Bülent

sizin oynadiginiz topun a.... k.... ben reziller bune yaaa sonuncu gelmis 1-0 yeniksin tak tak iki tane cakacaksin normalde ilk yarim saatde

berusa55

sanırım bizden bu sene bır sey olmaz artık kabul edelim:(

yaman55