LİG A 26.Hafta SAMSUNSPOR 1-2 Akçaabat Sebatspor

Başlatan KaleArkası, 17 Mart 2007, 16:10:13

« önceki - sonraki »

Gurbetci Bülent

dayimi aradim suan statda tribün doluymus havada güzel bol sans arkadaslar 3 puan bizim olsun

cem 55

kadroda serdar özkanın olması iyi oldu bu mactada en buyuk kozumuz olacak uzun bı aradan sonrada burhan 11 de erol da yedek baslıyo bızım ıcın hayırlısı olur ınsallah haydi samsunum guldur yuzumuzu

körfez55

maraton boşmuş galiba..8 bin samsunsporlu 50 kadar da sebatlı taraftar varmış maçta.sebatla karşılıklı kırmızı beyaz tezahürat yapılmış.

yaman55

berusa55

Vural temiz

körfez55

acele etmeye gerek yok alıcaz bu maçıı..haydi SAMSUNSPORUM GOLLLLLL.....

METE

kardeşşlerimmm bu maç bizim hertürlüalcaz yaww.ben şu an istanbuldayım ama ruhum orda beden burda.allahın izniyle sebatada koyup önümüze bakacagızz...bu sevda bitmez bu hasret bitmez...

berusa55

Sportmen

Serdar Istanbul macinda iyi bir performans göstermisti ancak Burhanin ilk onbirde cikmis olmasi daha olumlu bir hareket insallah skora yansir..

berusa55

her zamanki gibi ilk golü MALatya attı:( aha usak da karsıyakaya bastı:)

Amsterdamli

Bilgiler icin tesekkurler sevgili Cem ve Kou_Lu. Adnan ve Mustafa Cicek bir arada bu takima bana gore zarar veriyor ve felc ediyor.

4lu defansin onunde iki tane on libero bana gore gereksiz ve takim organizasyonuna olumsuz yansiyor. Bu yuzdende ikisi gereken performansi gosteremiyor cunku alanlari daraliyor.

Cicek yerine Serkan Dokme yada bende ciddi bir sekilde antipati yaratan Erol Kapusuz olsaydi daha iyi olurdu. Belki cift santrafor arkasinda ileriye donuk orta saha oynarsa oda taktik geregi kendince yapmak istediklerini daha rahat yapabilir.

Bunlar tabi hocanin takdiri ama Istanbulspor macinda ayni seyleri cok net gordugum icin bu mactada tekrarlanmamasini arzu ederdim.

Takimimiza basarilar diliyorum

körfez55

karşıyaka yenilio  bu bizim için iyi ..ama latay öne geçmiş...haydi samsunum

berusa55

baha55

GÜNAYDIN arkadaslar..yeni kalktım hemen heyecanla oturdum pc basına  ama henüz durum 0-0 ....kim atarsa atsın abi  bizim bu maçı almamız lazımm.inşallah da alacazzz..