LİG A 26.Hafta SAMSUNSPOR 1-2 Akçaabat Sebatspor

Başlatan KaleArkası, 17 Mart 2007, 16:10:13

« önceki - sonraki »

körfez55

orduspor düşerken 3 maç aldı ve ilk 6 ya oynuyo.üst süte 2 maç alsak 6.olcaz ama olmuyo.inşallah bu maçı alıp 8 takım arasından 6.olma yolunda bir avantaj elde deriz 13.takım bile ilk 6 ya oynuyo.puan farkıda hem alttakilerle hem üsttkilerle fazla değil.mutlka 3 puan alacağımız bir maç..

GençKozluklu

Arkadaşlar; Terme Kozluk Beldesinde de Sebat maçı için organizasyon yapıyoruz. Kozluktanda da GENÇ KOZLUKLULAR olarak maça geleceğiz. Ben de kısmetse İstanbul'dan geleceğim. Belki sizler kadar bağımayacağız ama orada bulunup Samsun'a destek vermek istiyoruz. Organizasyonu www.KozlukKoyu.com sitesi aracılığıyla yapıyoruz.

Hep destek Tam Destek

körfez55

ilyas

deplasmanda olsa kesin alırdık. evimizde zorda olsa alırız heralde. belediye maçında sanssızdık burda umarım sans yanımızda olur

RauL^^

Alıntı yapılan: "kou_Lü"iyi reklam yapıyosunuz valla.

helal olsun adamlara..bravo kardeşim size buyrun gelin

jean

artik su kendi sahamizda puan verme samailigini birakalim sibiker bile deplasman takimlarinin cok puan aldigi deplasman diyor ben ligin basinda kendi sahamizdaki maclardaki puanlara guveniyordum tam tersi cikti ne yapip edip almaliyiz

south_london

helal kozluklular belediye maçında görüşmek üzere.

salihcakir

Maça yaklaştıkça Mustafa Uğur'un kafasındaki kadro da şekillenmeye başlamıştır. MAç kadrosu etrafında, dün seyrettiğim idmandan izlenimlerimi aktarmaya çalışacağım.

Isınma hareketlerinden sonra 5'e 2 oynandı. Ardından da çeşitli varyasyonlarda şut çalışması yapıldı. Akçabat savunmasının bizimkileri sıkça marke edeceği düşüncesi etrafında oyuncularımızın onlardan sıyrılıp kaleye şut atması, ve diğer arkadışının da kaleciden seken topu kovalaması mentalitesi üzerinde yoğun biçimde çalışıldı. Bu noktada klas vuruşları ile arkadaşlarının ve teknik ekibin alkışlarını alan oyuncuların başında Erol geliyordu. Bununla beraber her daim klas bir oyuncu olduğu izlenimini veren bir kaç isim daha vardı. Onlar da Sinan Özkan, Gökhan, Feridun, Zafer ve Serdar'dı. Bununla birlikte Sinan Demircioğlu da zaman zaman gerçekten etkili şutlar çıkardı. Zaman zaman da Burhan klas vuruşlar yaptı.

Ardından da çift kaleye geçildi. Burada as kadro gibi görünen takım yeşil, diğer takım mavi giydiler. Yeşil takım 4-4-1-1 düzeninde sahaya yayıldı ve Akın-Feridun-Tufan-Evren-Sinan-Çiçek-Adnan-Serdar Özkan-Sercan-Erol-Sinan Özkan 11'inden oluştu. Diğer takımda savunma kurgusu Kenan-Hakan-Ömer Ateş-genç bi uşak-sefa-zafer-iki paftan uşak daha-gökhan kaba-burhan'dan oluştu. Maç 2-1 veya 3-1 yeşil takımın galibiyetiyle bitti. Net hatırlamıyorum :) Zaten iyi olan tarafta onlardı. En dikkat çekici nokta ise Tufan'dı. Gökhan kaba arkası kaleye dönük top alırken isterse orta sahada olsun çok sert bir şekilde arkadaşına müdahele edip onu bozuyordu. Kupa finallerinde bile ender görülen bir hırsla tüm idmanı tamamladı. Hakikaten alkışı haketti. Diğer oyuncuların da ondan aşağı kalır yanı yoktu denebilir. Çok zaman kayarak müdahaleler, sert ikili mücadeleler yaşandı. Bu kesinlikle Eriş'in takıma kattığı bir artıdır. Bununla beraber yedek kadroda(mavi takımda) yer alıpta ben as oyuncuyum diye bağıran üç isim vardı. Kenan-Zafer-Gökhan-Burhan ve Ömer Ateş. Zaman zaman da Hakan hakikaten iyi işler yaptı. Gelecek adına umut veren bir isim. As kadroda da Çiçek ben bu takımda sırıtıyorum diye bas bas bağırıyordu. Bu hafta onun yerine zafer denenmeli bence. Diğer alternatif olarak ta orta sahadan çiçek çıkartılıp gökhan,burhan ikilisinden birisi sinan'ın yanına yaklaştırılıp forvet hattını ikileme düşüncesi güdülebilir. Sercan açık olarak onbirde denenmesi çok hoşuma gitti. Bu şekilde daha üretken bir takım oluruz gibi geliyor bana.

Son olarak da maket adamların üzerinden frikik çalışması yapıldı. Burada da Sinan Demircioğlu ve Erol iyi göründüler.

Son not olarak da Erol'a değinmek istiyorum. İnanın bu adamın ismanda yaptığı her harekette, vurduğu her topta klas kokuyor. Kendine güvenememekten mi bilmiyorum, maçlarda bu performansını hiç sergileyemiyor. Ama idmanda yaptıklarını sahada da yaparsa takıma çok büyük bir katkı sağlar.

yaman55

beşnumara

abi bu erol hep anlatıyorlar idmanda çok iyi diye ama maça geldiği zaman sahada geziniyor uyuz uyuz dolaşıyor sonra da taraftarı çileden çıkartıyor ben bu adama güvenemiyorum bir de bu hafta çift forvet oynamaşıyız sebat defansif oynayacaktır biz de defansif oybarsak çok zor açarız zaten sahamızda oynayamıyor bizim topçular

hasselbaink

beşnumara

Alıntı yapılan: "canikli"maçın hakemi tolga özkalfa imiş.
iyi o zaman yaa ben tolga özkalfadan büyük bir hata beklemiyorum da topçular oynasa bari kendi sahamızda oynayamıyorlar  ya :roll:

Sempatik Bengülü

Ne olursa olsun bu maçı kazanmak ve 3 puanı almak zorundayız.1-0 olsun bizim olsun

METE

kardeşlerim rahat olun sebat macını herr turlu alacagız eyerr gecen haftadakıgıbı oynarsaa.ama alacagızz bu macı alamassak hıc yasamasınlarr yaa...

cem 55

salih kardesim idmanı izleyıp yaptıgın guzel ve bilgilendirici yorumlar için tesekkürler.Erolla ilgili yaptıgın yorumlara katılıyorum dostum kasımpasa macındada senle konusmustuk ben erolun kalitesine inanıyorum sadece samsunumuza adapte olmakta zorlandı insallah ilerleyen haftalarda oynanayacagı oyun ve atacagı gollerle kendisini bizlere affettırecek.Antremanda cıkan 11 acıkcası beni sasırttı bizim taraftarlarda olusan erol antipatisi kadar bendede mustafa çicek antipatisi olustu cok mu kötumser yaklasıyorum bu adamın oynadıgı oyuna dıyecem ama orta sahamızda ondan daha yararlı oynayacak adamlar olduguna inanıyorum.Sercanla ilgili gelişme ise beni mutlu etti ben sebat macında ilk 11 de baslaması gerektıgı kanısındayım.Kardesim sebat macındada buyuk ihtimalle stadda olursun ben ve benım gıbı netin basında heyecanla samsunumuzun gol haberini bekleyen oynadıgı oyunu merak eden arkadaslara da senin aracılıgınla bol bol haber vermek dilegiyle.