LİG A 26.Hafta SAMSUNSPOR 1-2 Akçaabat Sebatspor

Başlatan KaleArkası, 17 Mart 2007, 16:10:13

« önceki - sonraki »

bengülü

işimiz zor gibi  a.sebatspor gerçekten hafife alınacak bir takım değil küme de kalmak için mücadele edeceklerdir bizim açımızdan rakibi küçümsemeyelim inşallah galip geleceğiz hedefi bir türlü yakalayamadık ilk 6 zor gibide olsa sonuna kadar mücadeleye devam edeceğiz  skor açıklamayacağım önemli olan 1 -0 olsun bizim olsun

Sportmen

Akcaabat bu aralar cok formda..2-0 kaybettikleri Oftas macinda bile basabas bir mücadele koydular ortaya..Gecen hafta Malatyaya kök söktürdüler..Hafife almamak gerekir bence..Zira her an birinin canini yakabilirler.
Eger Mustafa hocada bazi arkadaslar gibi gelecek haftaki maclari düsünür bu haftayi 3 puanla kapamis gibi görürse yanariz..Elazig maci ortada..Hic hesapta yokken yenildik..
Bundan sonra artik önümüzdeki maci düsünmeliyiz.Zira kaybettigimiz zaman bir sonraki haftalarin pek bir önemi kalmiyor..

veis

eşşek degiller ya bu sefer kazanırlar artık.

bluegreen55

Dün Eskişehir karşıyaka maçını izledim.

.Bu kadar rezalet futbol oynayan daha doğrusu futbol oynayamadığı için karşı tarafıda oynatmadan maçı bitirmeye çalışan iki takımla aynı ligde olduğumuz için utandım.

.O eskişehir seyircisine acıdım valla.Olm takımınızı hiç bilmiyonuzmu okadar adam o maçı izlemeye gidermi hiç yazık.Topçuların hepsi amatör.Seyircilerden seçme yapsan sahadaki 22 kişiden daha güzel oyanayacak 22 çıkardı kesin.

.Samsunsporun durumuna şükrettim valla.Top oynayabilen fena sayılmayacak topçularımız var.

Akçaabat maçına gelince... Muhakkak açık futbol oynayacaklar ve çekinilmesi gereken birtane kazak oyuncuları var ona dikkat edilip yine 4-1   5-1 felan kazanmamız lazım.

yusuf celebi

Yine kritik bir maç,oynadığımız bütün maçlardan önce bu kelimeleri kullanır olduk.

Sebat'ında son çırpınışları büyük ihtimalle defans yapıp kontraatak oynayacaklar.

Sevgili Bengülü ve Bursa'daki taraftarlarımız,İstanbul B.B maçı organizasyonu çalışmalarına şu an itibari ile başlıyoruz.

Sizleride en az 10 otobüs ile bu maçta görmek istiyoruz,hiç kimsenin bu maçla ilgili yer sıkıntısı bahanesi olmayacak.

Bütün herkesi bu maçta görmek istiyoruz.
İzmit,Bursa,İzmir,Ankara,Samsun gibi şehirler başta olmak üzere taraftarlarımızın olduğu bütün şehirlerden böylesine önemli maçta takımın yanında yer almamız takıma en büyük destek olacaktır.

Bu maç ile ilgili çalışmaları kulüp ile koordinasyon içerisinde çalışmalar yapıp uzun yıllardır yapılamamış olan kalabalık kitleleri bu maçta görmek istiyoruz.

Sebat maçı başlığı altında İstanbul B.B maçı yazısını yazmak istemezdim fakat bu çalışmalara başlandığı için belirtmek istedim.

Eğer admin İstanbul B.B maçının başlığını şimdiden  açabilirse sevinirim.

Amsterdamli

Sevgili Samsunsporlular, Tribun bolumu altinda Istanbul BB maci organizasyonu topici acilmistir. Bu konu hakkinda oradan yazisabiliriz.

http://samsunspor.biz/viewtopic.php?t=2689

bengülü

Alıntı yapılan: "yusuf celebi"Yine kritik bir maç,oynadığımız bütün maçlardan önce bu kelimeleri kullanır olduk.

Sebat'ında son çırpınışları büyük ihtimalle defans yapıp kontraatak oynayacaklar.

Sevgili Bengülü ve Bursa'daki taraftarlarımız,İstanbul B.B maçı organizasyonu çalışmalarına şu an itibari ile başlıyoruz..

Sizleride en az 10 otobüs ile bu maçta görmek istiyoruz,hiç kimsenin bu maçla ilgili yer sıkıntısı bahanesi olmayacak.

Bütün herkesi bu maçta görmek istiyoruz.
İzmit,Bursa,İzmir,Ankara,Samsun gibi şehirler başta olmak üzere taraftarlarımızın olduğu bütün şehirlerden böylesine önemli maçta takımın yanında yer almamız takıma en büyük destek olacaktır.

Bu maç ile ilgili çalışmaları kulüp ile koordinasyon içerisinde çalışmalar yapıp uzun yıllardır yapılamamış olan kalabalık kitleleri bu maçta görmek istiyoruz.

Sebat maçı başlığı altında İstanbul B.B maçı yazısını yazmak istemezdim fakat bu çalışmalara başlandığı için belirtmek istedim.

Eğer admin İstanbul B.B maçının başlığını şimdiden  açabilirse sevinirim.

Sayın Çelebi Tabiki Maça Hertürlü Gelmeye Çalışacağız Bursadan Elimizden Geldiği Kadar Organizeye Şimdiden Başlıyacağım  Neden Bir Malatyalılar Tribünü 35.Bin Kişi Dolduruyorlar Neden Samsunspor Taraftarlarımız Niye Doldurmasınki Maç İçin Çerkezköy  Deki Samsunsporlular Bile Maça Gelmeleri İçin Davet Edeceğim

KaleArkası

Mal*-atya yönetimi organizasyon yapıyor taraftarına sahip çıkıyor.Bizimkilerde puştluk peşinde koşmaktan başka hiç bir işe yaramıyor.mal-atya yönetimi taraftarın gücünün bilincinde bizimkilerde coplatıyor.

Bizimkiler şu zoolar kadar olamadı ya ona yanıyorum

ŞiRiNLEr_25

2 hafta önce izlediğim ofta$ / sebat macindaki goruntulerden sonra sebatspor'un bu ligde bosu bosuna mücadele ettigi, resmen amatör yapili bir cok futbolcu toplulugundan baska da biseye benzemeyen bir 11'e sahip. Oynadiklari futbol, konusulacak gibi degildi. Nitekim ligin ilk yarisindaki macimizda ayni sekilde gerceklemisti, biz oynadik sebat izlemisti. Kadrolarinda Enis Kahriman, Hakan Akbulut ve Ufuk adli oyunculari tek güvendikleri isimler. Belkide ligde kalmak adina herseyini ortaya koyacaklari mac olacak ama biz bu maci GOKHAN KABA'ya ragmen kazaniriz, baskada bi ihtimali de yok. Maca gelecek olan arkadaslarin simdiden sesine kuvvet.

55cem55

yaklaşık 1 haftadır siteye birşey yazmıyorum GÖKHAN KABA saolsun haftamı mahvetti artık ruyalarıma giriyor kaçırdığı penaltı ve pozisyonlar kabus gibi aman allahım..

bu maçı inşallah kazasız belasız atlatırızda artık playy offf mudur off allahım  off mudur bizi isyan ettirecek artık girelim bi yere de kurtulalım  yaaaa..

ne lanetliymiş bu ilk 6...sene başından beri giremiyoruz beddua mı aldık nedir!!!!!!!!!!

her maç isyan yinede devam..

Tamer55

öyle kitlenmişikki ilk altı ya girmeyi ilk altıya girdikmi iki maç daha oynıyacağız o iki maçtan birini kaybettinmi seneye yine bu ligdeyiz buna kendimizi hazırlamamız gerekir çünkü bu takım kritik maçları kazanamayan bir takım oldu.

KaleArkası

Yıllardır soruyordum kendi kendime.Kocaelispor süper lige neden çıkamıyor,İzmirde neden bir Birinci Lig Takımı yok diye.Şimdi yıllardır neden çıkamadıklarını daha iyi anlıyorum.Çok zormuş gerçekten İkinci Lig.Girmek kolay çıkması ayrı bir dert.Bencede İkinci Lig lanetli.Sevgili 55cem55'in dediği gibi her şey kabus gibi.Malesef kritik maçları kazanamıyoruz.Aslında sezon başında harcadığımız hovardaca puanların şu anda sıkıntılarını yaşıyoruz.Saçma sapan puanlar kaybedildi.Sen Birinci Ligten son anda düşen bir takımsın böyle olmaması gerekiyordu.Her şeye rağmen ilk 6 umudumuz devam ediyor.İnanın İkinci Lig 1 sene daha çekilmez.

CarSambaLi.Lord

Tek Hedef 3 Puan ALLah'ın izniyLe aLaCagiz.Bu maCta ßizde yerimizi aLaCagiz.Artık Puan kaybına TahammüLümüz yQk.Biz 2. LigDe KaLmayı DegiL Süper Lige Cıkmayı HedefLeyen Takımız MutLak gaLißiyet aLmamız GerekiyQr.

kayacan

bu maçı alamazsak seneye kalır bütün işler.Biraz zor çıkarız artık.

jean

mutlaka almamiz laizm yoksa sakata bindirecez isi