LİG A 26.Hafta SAMSUNSPOR 1-2 Akçaabat Sebatspor

Başlatan KaleArkası, 17 Mart 2007, 16:10:13

« önceki - sonraki »

cem and naz55

Alıntı yapılan: "samet"bundan sonra çok zor maçlar var artık zaman daraldı.hep kazanmak lazım...
hepsine gerede yok aslında
kendi sahamızda 5 maç var akçaabat uşak mardin oftaş g.antep bld maçları deplasmanda istanbul bşbld eskişehir karşıyaka malatya
şu anda 34 puanımız var kendi sahanızda 5 maçı kazanırsak deplasmanlardan hepsi 3 puan alsak bile 52 puan bizi play offa taşır biz deplasmanlardan 3 puandan fazla alırız yeterki kendi sahamızda puan kaybetmeyelim

jean

tartismay agerek yok mutlak alinmasi gerek bir mac

Forvetim

Rakibi küçümsemeyelim ama bu maçı da alamazsak daha ilk 6 lafı etmeyelim lütfen..seneye paşa paşa yine bu lig de oynayalım.

jean

takim harika nazar degmesin akcaabat kumede kalmaya oynuyor ilk macta deplasmanda yenmistik arti bu maci rahat rahat almamiz lazim playy off lar icin avantajliyiz bu hakkimizi kullanmaliyiz

mehmet yılmaz

2003 Samsunspor-A.Sebat: 1-1
2004 A.Sebat-Samsunspor: 1-0
2004 Samsunspor-A.Sebat: 4-1 ( Karadeniz Kupası)
2004 Samsunspor-A.Sebatspor: 3-1
2005 A.Sebat-Samsunspor: 3-0
2006 A.Sebat-Samsunspor: 1-3

Ligin dibinde olan ama kötü futbol oynamayan bir ekip A.Sebatspor. Biz ise son iki haftadır hücum gücü yüksek, son vuruşu zayıf bir takım hüviyetindeyiz. İlk 6 hedefi için ikinci bir ihtimali olmayan bir müsabaka bizim için. Kazanacağımızı düşünüyorum...

maviay55

kazanmamız gerekio başka kaçarı yok gökhan kaba becerebilirse fark olur...

körfez55

kesin almamız gerek bu maçı çünkü altımızdaki takımlar bize yaklaşıyo.ayrıca 6.ile aramıza 3 puan fark var bu maçı almak şart oldu.ben zorlansakta bu haftayı galibiyetle kapatacağımıza inanıyorum.tabi gökhan beyin keyfi yerinde olursa..

bafradan55

A.Sebat maçına biz BAFRALILAR da Allah'ın izniyle MEKANSIZLAR ın organizasyonu ile bu haftadan itibaren BAFRALI mEKANSIZLAR olarak tribündeki yerimizi almaya başlayacağız. Tribünlerimiz artık çok daha renkli ve güçlü olacak.

jean

bafranin gelecegine sevindim ekran basindan tv yi gorenler bafradada samsunsporlu oldugunu anlicak bu arada bafrada sxampiyonlugu garantilemis plaay off lar kalmsi darisi bizim carsambasporun basina bilgisi olan varmi biizmkiler ne alemde?

istanbuldan

sebatı ciddiye almalıyız son hafta adamlar puan aldı demekki bırakmıyolar maçları, bizde yeni hocayla hava yakaladık.. hoca iki haftadır deniyo oyuncuları, yavaş yavaş kadrosuda şekillenir.. bi istikrarsızlık oyuncularda, bir hafta iyi oluyorlar diğer hafta yoklar takımda, artık hoca tanımıştır.. ama yinede sebatı hafife almamalıyız, en az oftaş maçı kadar konsantre olmalıyız.. eğer  artık futbolcularda inanırsa bu sene 4 lü final oynarızz, umarım yeneriz ve ibb maçıda bizim için zevkli olur..

berusa55

adamlr düsmeme derdinde o yüzden 1 puan icin calısacaklar en azından ve samsuna gelen her takım gibi kapanacaklar!o yüzden sabırlı ve akıllı oynayıp fark mark muhabbetlerini gecip en az 1 farkla da olsa macı alıp yolumuza devam etmeliyiz!artı kaza falan istemiyoruz!özellikle sahamızdaki 5macı almalıyız!bu farz oldu!

AllydeenleaR

akın
feridun-tufan-evren-ömer ateş
serdar-adnan-ç.çiçek
erol
sinan-burhan

bu takımla oynayalım kazanalım

Ladikli

Rakibimizin durumu neolursa olsun bizimde bir hedefimiz var.Eğer ulaşmak istiyorsak mutlaka kazanmalıyız.İstanbul maçındaki hovardalık devam etmezse kazanırız.

Alemci İsmail

Önümüzdeki 3 maçtan en az 7 puan alıp Eskişehir deplasmanına akmak istiyoruz Allah'ın izniyle.A.Sebat bizim dengimiz olamaz,ordaki aynı tarifeden istiyoruz takımımızdan.

Yalnızca BİZ

tek ihtimal galibiyet
tek ihtimal üç puan