LİG A 26.Hafta SAMSUNSPOR 1-2 Akçaabat Sebatspor

Başlatan KaleArkası, 17 Mart 2007, 16:10:13

« önceki - sonraki »

KaleArkası

İstanbuspor maçında 2 Puan kaçırdık.Ama ilk 6 şansımız hala devam ediyor.Bu futbolla bazı sözüm ona bazı gölcülerle!!!! ne kadar daha kovalarız ilk 6 yı bilmem ama Samsunspor aşkına akçaabat maçında tribündeki yerimizi alacağız

RauL^^

kolay gibi görünen bir maç ama ne olur ne olmaz bu lig A cok garip..heleki istikrarsız bir Samsunspor'umuz varken.. erken gol bulabilirsek farka bile gidebiliriz..

cagdasahmet

sen git istanbulla , diyarbakirla berabere kal sonra ilk 6 diye didin...Galibiyet sart-

RauL^^

aynen geriye bakınca ne kadar hikayeden puan kaybettik.. diyarbakırla istanbulu yenseydik bile 4 puan üstteydik.. yazık oluyor bu takıma beylerr...

kayacan

Gol atamadıktan sonra istersen kutlukentsporla oyna işimiz zor arkadaşlar zor.

AllydeenleaR

bu maçı kesin galibiyet olarak görmüyorum.bizim tek sorunumuz gol atamamak sebatında yatacağını düşünürsek ki kesin yatacaklar bizim için zor bir maç olabilir.yeter ki gelen fırsatları değerlendirelim

dr_ahmet

İçimi karartan, tabela yorumcuları sözde samsunsporlular size rağmen bu forumda yazı yazıyorum. Futbolun bir oyun olduğunu unutup büyük büyük yorum yapanlar. Daha kendi hayatlarını idare ve idame edemezken takım yönetmeye bize kim olduğumuzu ne yaptığımızı bilmeden taraftarlık dersi vermeye kalkanlar. Samsun bu sene hatta hiçbir sene 1. lige çıkmasa da ben Samsunluyum ve Samsunsporluyum. Ama şimdi bazılarınız çıkar bu yazıya da yorum yaparsınız.Ne yapacağız Samsun kazanınca aferin çok iyi, kaybedince tü kakamı diyeceğiz. İsteyen istediği yorumu yapar isteyen de kibarca yoruma yorum katar. Kimse kimsenin futbol bilgisini sorgulayamaz. Bazı futboldan çok anlayanlar doğmamışken biz samsun babaeski maçlarına giderdik. Şimdi burda kimse kimseye futbol dersi vermeye kalkmasın...
Maç yorumuma gelince, inancıma göre SAmsun bu maçı hafife almazsa bu maçı net bir skorla kazanır, bu da bizi ilk 6 yolunda avantajlı duruma getirir.  

ali ihsan

Sebatın kapanacağını sanmıyorum Allah ne verdiyse saldırırlar.Bizde daha rahat pozisyon buluruz.Hafife almazsak kazanırız.Telekom maçının bir benzeri olacak diye düşünüyorum.

Ayrıca herkes dilediği gibi yorum yapar arkadaşlar kimsenin kimseyi kırmasına ve akıl vermesine gerek yok. HEPİMİZ SAMSUNSPORLUYUZ VE BUNUN İÇİN BU FORUMDAYIZ.LÜTFEN BİRAZ DAHA SEVİYELİ OLALIM BİRBİRİMİZE KARŞI. Son haftalar yaklaştıkça galiba millette stres arttı bundan kaynaklanıyor galiba.

körfez55

bencede takım iyi oynuyo forvetlerimi gol atmayı becerebilseler.kolay bi maç olur.karamsar olmayalım çünkü 4 puan var 4.aramızda.bence playofflara kalacağız.
ayrıca tartışma ortamı yaratmaya çalışmayın.doktor ahmet yazı rengin farklı olduğu gibi herşeyin farklı.herşeye muhalefetsin.herkes düşüncesini yazmakta özgür.senin yaşın büyük diye bizler gerçekleri göremeyeceğiz anlamına gelmez.sende kendine göre haklı olabilirisn bizlerde.ithamların çok ağır.ne demek sizlere rağmen yorum yapacağım.eğer biz bu takımın peşinde kilometrelerce koşturuyorsak.herşeyimiz bu takım için veriyosak.yorum yapmaya da son derce hakkımız var.buna kimse karışamaz en başta sen..

GençKozluklu

Bugünkü maçı gördükten sonra Samsun'da Sebatı yeneceğimize daha çok inanıyorum. Oyuncular daha hırslılar. Hoca takıma daha çok alışıyor. Sebatı yenersek Büyükşehir belediye maçını da alırız.
önce Sebat. Lig A bu hangi takımın ne zaman ne yapacağı belli olmuyor. Gene de çok dikkatli olmalıyız.
Play off şansımız sonuna kadar devam ediyor.

GENÇ KOZLUKLULAR

Sadece Samsunspor

bu maçıda alırız artık o kadarda değil tabii takımı küçümsememek kaydıyla

3-1 alırız

oğuzhan55

Akçaabat'ı bence küçümsememek gerekir.Çünkü onların da ligde kalmak için şiddetle puana ihtiyacı var.Ama maçın kendi sahamızda olma avantajıyla kazanacağımızı düşünüyorum.Zaten artık bu maçı olsun kazanalım.

O.YILMAZ

Bence Gökhan Kaba olduğu müddetçe bu takım 100 gollük pozisyondan ancak 2 sini atar. Bakınız T.Telekom maçı (Oda tesdüf anlaşılan). 25 hafta dayandık. Yeter artık. Maksic'i oynatın forvette
Akçaabata 8 çekeriz beeee.....

cem and naz55

akçaabat kesinlikle bir puan için gelecek keşke 3 puan için gelseler fark atarız ancak kapanacaklar
korkum şu samsunda elazığ maçı hariç oyunu kabullendiriyoruz rakibe ancak kapandıklarında kiliti açmaskta zorlanıyoruz bunun nedeni orta sahada yaratıcı orta saha olmaması forvrtlerin beceresizlikliği akçaabata erken gol atarsak fark olur erken atmasak bile mutlaka atar ve alırız bu maçı istanbulspor maçının 2.yarısı gibi oynarsak rahat galibiyet alırız tabii bide forvetler hovardalık yapmazsa

samet

bundan sonra çok zor maçlar var artık zaman daraldı.hep kazanmak lazım...