LiG A 24.Hafta: SAMSUNSPORUMUZ 3-2 Telekom (fotolar 16.syf)

Başlatan baha55, 04 Mart 2007, 16:42:48

« önceki - sonraki »

maço

valla ızmır sokaklarında yururken altay taraftarının bıle alay konusu olduk bız bu hallere dusecek takımmıydık ınsallah su telekom macını ardına ıstanbul herkesı ıstanbulaa beklıoruz

ali ihsan

Orta sahamızın derli toplu olması lazım maç kazanmak için.Bu hafta adnan ve serkan dökme cezalı.Yerlerine m.çiçek ve zafer oynar büyük ihtimalle,takıma ne verecekleri meçhul.Telekomunda kapanacağını varsayarsak işimiz gene şans gollerine kalıyor özellikle yan top ve uzaktan şutlara.Tabi onuda becerebilirsek.İşimiz pek kolay değil

kayacan

Engin uzun tekrar yönetime girmiş samsunspor iddia ediyorum küme düşecek telekomdenda fark yiyecek. Bu kafayla ancak bu kadar olur.

south_london

ilk dönemdeki maçı hırs yapıp oynasalar bari.

jean

gitgide heyecan ve umutlat bitiyor maglesef bu hafta alip devam ettirmemiz lazim yayin varmi tv den ?

samsunum

Alıntı yapılan: "kayacan"Engin uzun tekrar yönetime girmiş samsunspor iddia ediyorum küme düşecek telekomdenda fark yiyecek. Bu kafayla ancak bu kadar olur.

aynen doğru söylüyorsun  engin uzun tekrar yönetime girdi takım düşüşde engin uzun uğursuzun teki klubden ne zaman kovarsak samsunspor o zaman süper lige çıkar bu kafayla t.telekom bizi samsunda rahat yenecektir........

bengülü

Alıntı yapılan: "mahmut 55"
Alıntı yapılan: "kayacan"Engin uzun tekrar yönetime girmiş samsunspor iddia ediyorum küme düşecek telekomdenda fark yiyecek. Bu kafayla ancak bu kadar olur.

aynen doğru söylüyorsun  engin uzun tekrar yönetime girdi takım düşüşde engin uzun uğursuzun teki klubden ne zaman kovarsak samsunspor o zaman süper lige çıkar bu kafayla t.telekom bizi samsunda rahat yenecektir........

ağzınıza sağlık arkadaşlar inşallah maç günü stadda yerimi alacağım maçı bırakıp engin uzuna tepki göstereceğim maç bitene kadar ........... !

istanbuldan

artık şansımız kalmadı..yensekte yenilsekte.. ama matematiksel olarak olduğu sürece ümidimizde devam ediyor.. ama en az 3 hafta üst üste galip gelmemiz şart.. bu maçı yenersek yenibosnada oynanacak istanbul samsun maçına gideriz.. taraftar sayısıda çok olur.. umut dünyası:)

bluegreen55

Bu oyun anlayışıyla türk telekom gibi bir ekibe 1-3 felan yeniliriz.o bir golü de türk telekomun açık oynayacağını düşünerek söyleyebiliyorum.

kasımpaşa ve diyarbakır maçlarını izledikten sonra
altay malubiyetide gelince düzelmiyeceklerini anladım
artık hayal kurmaktan vazgeçtim.

koskoca samsunspor hemde 2. ligde kendi sahasında oynadığı 11 maçta sadece 7 gol atabilmiş.

SAMSUNSPOR    KOCAELISPOR      1-1 1-1
SAMSUNSPOR    KASIMPASA        0-1 0-1
SAMSUNSPOR    ALTAY            0-1 0-2
SAMSUNSPOR    ISTANBULSPOR AS  0-0 0-0
SAMSUNSPOR    ISTANBUL BB      0-0 1-0
SAMSUNSPOR    ESKISEHIRSPOR    1-1 2-1
SAMSUNSPOR    KARSIYAKA        1-0 1-1
SAMSUNSPOR    MALATYASPOR      0-1 0-1
SAMSUNSPOR    ORDUSPOR         2-0 2-0
SAMSUNSPOR    ELAZIGSPOR       0-0 0-2
SAMSUNSPOR    DIYARBAKIRSPOR   0-0 0-0
SAMSUNSPOR    T. TELEKOMSPOR    - -

King Of The North

Türk Telekom oyuncuları ve teknik adamları özellikle geçen hafta hakemler ve Futbol Federasyonundan çok çektiklerini ve puanlarının ilerleyen haftalarda sürekli gasp edildiğinden falan bahsettiler Tv demeçlerinde.Samsunsporumuz zaten çok kötü oynuyor,bazı yazarlara göre de şansa maç kazanıyormuş(Buna pek de katılmıyorum) ama umut dünyası demek de istemiyorum.Maalesef bu takım top oynamıyor.Bir Allah'ın kulu da çıkıp takımdaki ahenksizliğin nedenlerini açıklamıyor.Bu maç bizim için çok zor olacak galip geleceğimizi düşünemiyorum açıkcası.Önümüzdeki 3 maçtan puanlar çıkaramazsak maalesef söylüyorum düşme tehlikesiyle karşı karşıya kalacağız.Bu hızlı düşüşler herkes gibi beni de düşündürüyor.

AllydeenleaR

telekomun çok kapanacağını sanmıyorum
bizim telekonla bir işimiz oldğunu da düşünmüyorum her maç en az 5 tane %100 gol olacak pozisyonlarımız oluyor. bunları bir atabilsek rahat yeneceğiz ama atamıyoruz yeni gelecek hoca ile belki takım daha iyi bir hava içine girer (inşallah yani)

beşnumara

biz eğer bu telekomu da yenemezsek çekilelim ligden takım bu taraftarın kıymetini bilmiyor stat doluyor baskı var diyorlar ne baskısı yaaa taraftar görevini yapıyor tezahüratını yapıyor bu hakkı bayrak da neyin nesi o adam paf takımını yönetemedi a takımı mı yönetecekmiş acil iyi bir hoca lazım yoksa ilk 6 derken düşme hattına gireceğiz engin uzun .....de artık bırak yakamızı bize ne geldiyse senin uğursuzluğundan geldi yalvarıyorum artık yaaaa bırakın yakamızı da güzel samsunsporumuzu izleyelim :cry: artık bıktım yaaaa taraftarı üzmeye kimsenin hakkı yok

tuzlalı

Telekom Ankaragücüyle bugün bir hazırlık maçı oynamış ve maçı 2-1 kazanmış. Değişik skorlar alan bir takım. Bizim gibi ne zaman hangi sonucu alacakları belli olmuyor. Ya çok iyiler, ya da çok kötü.

maço

valla macta bagıran taraftar olmayacak sessız bı mac olacak futbolculara gelırsek sahada 2 kaptan cezalı adnanla kenan top yapan serkan dokme de cezalı bu maca bhıs yapacak arkadaslara onerım dırek 2 dır o da telekom gol atarsa cok yazıık yaa bu yonetımın taa aq bu zıhnıyetın

berusa55

taraftar grupalrı da bu maca gitmiyoruz diyorsa bu macı alamayız arkadaslar anlasıldı!zaten ters takım telekom!allah kolaylık versin