LiG A 24.Hafta: SAMSUNSPORUMUZ 3-2 Telekom (fotolar 16.syf)

Başlatan baha55, 04 Mart 2007, 16:42:48

« önceki - sonraki »

Sportmen

Alıntı yapılan: "kou_Lü"özkan17 geçen haftalarda gökhan takımı bitiren isimdi bi maçta 2 gol attı diye tükürdüğümüzü mü yalayalım.bu adam bi maçta iyi oynuyo.diğer maçlarda yokk.bi maçta 2 gol attı diye yalakalık mı yapalım yani.bence özür dilemesi gerekmez..onlar bizden özür dilesin bu taraftar onlardan çok mücadele etti.onlar keyif çatarken bizler son kurşumuzla izmirde ankarada gırtlak patlatıyoduk.bunları yapmayan bilemez cektiklerimizi..kazma işte kazma 10 golde atsa benim için kazma.

Telekom macinin yarim saatini siteden takip edebildim.Ancak daha sonra ise gitmem gerektigi icin ayrildimm.
Devamini su an okuma sansi buldum ancak gördügüm kadariyla bazilari taraftarlik adi altindaterbiyesizlik yapiyor..
Herkes davranislarinin Samsunspora yararmi yoksa zararmi getirdigini iyi tartmali..
Adama kötü oynadagi maclardan sonra etmediginiz hakaret kalmiyo bari iyi oynadigi maclardan sonra susun...
Yasiniz kac bilmiyorum ama bi taraftar takimin sadece formasina asik olmaz onu tasiyan futbolcuyada biraz saygi duyar.
Taraftara ne saygisizlik yapmis Gökhan (?)
Gol kacirmak saygisizlik mi(?) Dünyanin en büyük golculeri dünya kupasi gibi büyük organizasyonlarda iki metreden gol kaciriyolar.
O takimda 30 tane futbolcu var kaybedilen her mactan sonra tek suclu bir kisiymis gibi sürekli ayni adamlara sallayan despot bir yaklasimin adina kimse  taraftarlik demesin....

timofte

Maça son yarım saatte girdim, ne yazık ki attığımız gollerin hiçbirini göremedim. İzlediğim bölümde takım eski haftalara nazaran gole daha dönük ve kolay pozisyon bulan bir hüviyetteydi.
Ancak skor ne olursa olsun bulduğumuz net gol pozisyonlarını kaçırmamızı hazmedemiyorum. Tufan'ın boş kaleye yuvarlamak yerine ciddiyetsizlik yüzünden atamayışı, kaleciyle karşı karşıya pozisyonda nasıl vuracak diye beklerken Erol'un topa basması bu statta daha önce görmediğim hareketlerdi. Ve son dakikada çok ucuz bir gol yedik.
Acemice ve güvensizce davranışlar takımımıza yakışmıyor.

mehmet yılmaz

körfez55

SPORTMEN yaşım 20 ve senden daha terbiyeli olduğumu düşünüyorum.bana terbiyesiz diyemezsin.sitede daha 8 msj atmışsın.burda taraftarın neler çektiğini bilmiyosun oradan boş boş konuşmakla olmuyo.ayrıca ne zaman konuşup ne zaman susacağımı ne sana ne de diğerlerine sormayacağım.terbiyesiz olan SENSİN..kaç paran nasip oldu samsunspora yada kaç maçına gittin.ne yaptın samsunspor için.cebindeki son kuruş paranı verip deplasmana mı gittin.yoksa okulu asıp 10 saatlik deplasmana mı gittin.ordan oturup beni yargılama hakkını sana kimse vermedi..önüne gelen ahkam kesiyo.pardon ya siz kimisniz?????? ben taraftar değilmişim senmisin taraftar?sen kimsin kardeşim.benim taraftarlığımı sorgulayamazsın herkes işine baksın.

adige73

AlıntıTelekom macinin yarim saatini siteden takip edebildim.Ancak daha sonra ise gitmem gerektigi icin ayrildimm.
Devamini su an okuma sansi buldum ancak gördügüm kadariyla bazilari taraftarlik adi altindaterbiyesizlik yapiyor..
Herkes davranislarinin Samsunspora yararmi yoksa zararmi getirdigini iyi tartmali..
Adama kötü oynadagi maclardan sonra etmediginiz hakaret kalmiyo bari iyi oynadigi maclardan sonra susun...
Yasiniz kac bilmiyorum ama bi taraftar takimin sadece formasina asik olmaz onu tasiyan futbolcuyada biraz saygi duyar.
Taraftara ne saygisizlik yapmis Gökhan (?)
Gol kacirmak saygisizlik mi(?) Dünyanin en büyük golculeri dünya kupasi gibi büyük organizasyonlarda iki metreden gol kaciriyolar.
O takimda 30 tane futbolcu var kaybedilen her mactan sonra tek suclu bir kisiymis gibi sürekli ayni adamlara sallayan despot bir yaklasimin adina kimse  taraftarlik demesin....

Gökhan KABA bence bu maçta da iyi oynamamıştır çünkü zaten atması gereken %100 lük gol atmıştır ve onun dışında da birşey yapmamıştır belki eskiye nazaran biraz daha hareketliydi o kadar. goller dediğim gibi her futbolcunun rahatlıkla atabileceği gollerdi

yönetici

Forumda birbirimize tehdit hakaret ve küfür etmek yasak.

Birbirimizi kırmayalım.

55cem55

55cem55

le arkası teşekkür ederim kardeşim öğrenmiş olduk iyi oldu

KaleArkası

Alıntı yapılan: "55cem55"le arkası teşekkür ederim kardeşim öğrenmiş olduk iyi oldu

Bana dediniz galiba.Ka harfi çıkmamışta.:D Ben teşekkür ederim.Biraz Yarımcı olabildiysem ne mutlu.

Bende resim ve video için ayrıca size teşekkür ediyorum

Sportmen

Admin arkadas konuyu tartismaya kapattigi icin cevap hakkimi kullanamadim..Tartismanin uzamamasi icin yinede kullanmiycam.
Sadece admin arkadaslara bir kac sorum birde önerim var..

Sorularim sunlar...
-"Forumda birbirimize tehdit hakaret ve küfür etmek yasak." deniliyor.
Bu sadece birbirimize karsimi gecerli?Hakaret,küfür,tehdit bu takimin futbolcusuna,yada bir baskasina yapilirsa yasak degilmi?
-"Site kurallarinda cok mesaj atanin az mesaj atana üstünlük taslama gibi bir hakki varmi?
-"Sitede taraftarlar yillik Samsunspor icin harcadiklari para miktarina göre siniflara ayrilirmi(?) (eger EVET se herkes harcadigi para miktarini yazsin ona göre kiminle tartisip tartisamiycagimizi bilelim.)

Öneri!!!
Sitenin ismi her nekadar taraftar sitesi olarak gecsede,Samsunspor ismiyle bir bütün oldugu icin siteyi sadece takimin taraftarlari degil,futbolcularin aileleri,cocuklar,bayanlar bunun yani sira yabanci takim taraftarlari ve bir cok tarafsiz insan ziyaret ediyor.Siteyi deşarz olmak icin kullanan yada o gün cani deşarz olmak icin yazilar yazmak isteyen taraftarlarimiz icin ayri bir topic acarak her türlü alayci,küfür,hakaret iceren yazilari sadece bu topic altinda yazarak,diger bölümleri,SAMSUNSPOR taraftarina yakisir kalitede yorumlarin yer aldigi bir site haline getirsek daha güzel olmazmi(?)
(Böylece bu tür yazilara muhattap olmak istemeyenlerin rahatlikla okuyabilecegi seviyeli bir ortam saglanmis olur diye düsünüyorum)

körfez55

burası taraftar sitesi.herkes herşey hakkında yorum yapabilir.istemiyosan girme kardeşim.ayrıca sen bana terbiyesiz dedin.hakiki taraftar deilsin ordan otorup ahkam kesmekle olmuyo sen bana
bana hakaret edemezsin.acaba gökhan kaba nın akrabasımısın yada kendisimi?samsunspor için hiçbişey yapmamışlbirisi benim hakkımda yorum yapamaz.işine bak istemiyosan hoşuna gitmiyosa. girme.seni zorla buraya alan yok

Sportmen

Ortak kullanim alanlari vardir..Oralar kimsenin babasinin mali degildir.
Bu ortak kullanim alanlarini terbiyeli,kaliteli,seviyeli bir ortam haline getirmek icin bazi kurallar koyulur.
O kurallar herkes icin gecerlidir.Herkes o kurallara uymak zorundadir..
Akrabam yakinim olmamasi bir futbolcuya hakaret etme hakkini bana veya bir baskasina vermez..
Ayni sekilde herhangibir futbolcuyu savunmak icin illada akrabalik bagim olmasi gerekmez..
Sen baskasiyla alay ederken,hakaret ederken iyi,ancak baskasi senin ayagina biraz basinca yandim anammmmmm..Yok öylee!!!

Taraftar olmak demek eskiya olmak demek degildir.Aykiri düsünceleri tümüyle redetmek,herkes benim gibi baksin benim gibi görsün demek,her tartismayi kavga ortamina sürüklemek eskiyaliktan baska birsey degildir.

Benden sana ve senin gibi gencligin verdigi heyecanla hareket eden diger genclere bir abi tavsiyesi.Taraftar olabilirsin,futbolcu olabilirsin,yönetici yada sokaktaki siradan bir vatandas olabilirsin.Özünde insansin.Hic bir zaman insani insan yapan o etik degerlerden uzaklasma..O degerlere sahip cikarakta elestirmek istedigin kisileri elestirebilir,yerden yere vurabilirsin..

körfez55

.ben bir taraftar olarak gökhan kaba hakkında yorum yaptım ve benim gibi birçok kişi gökhan kaba hakkında aynı yorumu yaptı neden beni hedef aldın anlayamadım..birçok futbolcuya hakaret ediliyo gökhan kaba nın ayrıcağılı nedir onu da anlamış değilim.onun avukatlığını yapmak sana kalmad .biz samsunspor taraftarları olarak burda hep varız daima da olacağız.gökhan kaba yarın birgün gider.biz hep burdayız.o yüzden aldığı paranın ve üzerine giydiğini o formanın hakkını versin.o sıradan bi forma değil SAMSUNSPOR  formasıdır...ayrıca sende bana aynı şekilde hakaret etmeye devam ediyosun.dikkatli konuş.ben eşkiya değilim bu renklere gönül vermiş bi taraftarım.işini yap bize laf yetiştirmeyi de bırak.