LiG A 24.Hafta: SAMSUNSPORUMUZ 3-2 Telekom (fotolar 16.syf)

Başlatan baha55, 04 Mart 2007, 16:42:48

« önceki - sonraki »

baha55

ARKADASLAR  BU MAÇ Bizim için dönüm noktası alırsa  sansımız devam eder  alamazsak   biteriz ; ki ben bu  maça kesfilim samsunspor bu maçda  evire cevire yenecek..  

3-0  alırızzz

cem and naz55

artık ya olacak ya olacak maçı bu sefer yeneriz..

ali ihsan

Yenemezsek stres biter çünkü şansımız kalmaz.Yenersek umudumuz haftaya kalır.KAZANMAK TEK YOL.

Tamer55

vay be 24 .haftaya geldik demekki ? birileri sezon başında 25.haftada şampiyonluğu garantileriz demişti
telekomu yenseniz  eve umutlar artar ama ne yazıkki üç maç üsüste galip gelemiyoruz.

berusa55

cok zor yensek bile...millet arayı actı üstte.hangi birini gecip 6'ya kalcaz?

maviay55

:shock: telekom maçı geldi demek başkentte ilk yarıdaki bu maça öyle heyecanla gitmiştim ki şimdi tekrar canlandı bu topici okuyunca o gün!

telekom bi avuç taraftarıyla bize 5 çekmişti kale arkası dolu tribünü olan biz samsunsporlular ise boynu bükük ayrılmıştık isyan ederek...

bunun öcünü almalıyız bu telekomdan haydi samsunsporum unut altayı vur telekoma!!
vuramazsak havluyu atarız...

bizler taraftarız hep umutluyuz sizde inanın..

berusa55

cok zor yensek bile...millet arayı actı üstte.hangi birini gecip 6'ya kalcaz?

Sempatik Bengülü

bu maçı almak zorundayız başka şansımız yok.SAMSUNSPORUMUZ evire çevire bu maçı almak zorunda.burda futbolculara çok iş düşüyor.onlarında artık akıllarını başlarına almaları lazım.ben bu maçtan umutluyum.inşallah kazanırız.

tunç güvenoðlu

Sadece Samsunspor

beyler bence bu kadar ümitli olmayın
niye böyle söylediğimin 2 nedeni var:

1-bu takım bizi ilk sezon 5-1 yendi
2-biz iç saha oynamıyoruz sadece topa bakıyoruz ve gol silahımız denilecek adamımız yok

bu yüzden öle 3-0 falan demeyin
tabii gönül isterki ne 3-0 ı 5-0 olsun ama olamıcak çünkü golcü denilecek adam yok

neyse bence alsak kaç kaç olursa alsak 1-0 olsun bizim olsun diyorum

baha55

Alıntı yapılan: "tuqberk"beyler bence bu kadar ümitli olmayın
niye böyle söylediğimin 2 nedeni var:

1-bu takım bizi ilk sezon 5-1 yendi
2-biz iç saha oynamıyoruz sadece topa bakıyoruz ve gol silahımız denilecek adamımız yok

bu yüzden öle 3-0 falan demeyin
tabii gönül isterki ne 3-0 ı 5-0 olsun ama olamıcak çünkü golcü denilecek adam yok

neyse bence alsak kaç kaç olursa alsak 1-0 olsun bizim olsun diyorum

hayır kardeş bu  maç öle böle bi  maç değil..samsunsporumuz bu  maçta patlama  yapıcaktır...göreceksiniz..o iddayı  cok bildigini söleyen bilmiş arkadasımızda takip etsin muhtemelen bu  maçın oranları 1,60 -1,80  arası olacaktır..bakalım bilmiş bilmiş  konusup atıp tutabilecekmi bu maç hakkındada...
samsun bu maçta patlayacak dırr..göreceksinizzz

tunç güvenoðlu

beyler yıne basladık 3 atarız demeye aman 1-0 olsun bızım olsun ...

körfez55

altay maçı için demiştim ya golcülerimiz yok biz nasıl gol atcaz diye.şimdide diyorum.adnan yok kenan cezalı erol zaten yok.bu takımdan bi cacık olmaz.ama biz desteklemeye devam edeceğiz.küme düşsek bile..aşığız bu renklere..bu maç zor ve bir o kadarda yine kazanamayacağımız bi maç...

dr_ahmet

Bence son haftaların başarısız tablosunu silmek ve ilk yarıdaki farklı mağlubiyetin intikamını almak için net bir skorla kazanırız diyorum.

RauL^^