LİG A 23.Hafta Altay 2-0 SAMSUNSPOR

Başlatan KaleArkası, 26 Şubat 2007, 23:00:24

« önceki - sonraki »

Forvetim

emgin uzun gibi bir başkan yardımcımız var, bize ne olur bee,,yenilsekte farketmez tesislerde bir de deve keseriz bütün sorunlar düzelir.

Tamer55

ulan bu haftayıda zehir ettiler ya ne diyeyim

mehmet yılmaz

Şahıslarına yapılan eleştirileri Samsunspor'a yapılmış gibi kamuoyuna lanse eden bir zihniyetten sağlıklı bir gelişim beklenemez.

Bu adamların çoğu yönetici olmadan önce 19 Mayıs Stadına kaç kere gelmişler? Yöneticilikleri bitince kaç kere gelecekler? Sadece bu iki sorunun cevabında gizli hüzün dolu hakikatler...

ender

farzedelimki ilk altiya kaldik ki bence zor.hanginiz inaniyor boyle bir takim ilk altidan 1.lige ciksin.benim hic umudum kalmadi seneye biz tekrar 2.ligdeyiz.

maviay55

ALTAY 2:0 SAMSUNSPOR

a.q odum ogulları antep bld.den 4 yiyo gelio bizimkileri yenio olacak iş mi beyler??boklu antep bld.bizi yakaladı geçcek hatta..
yine gol atamadık :!: geçen hafta ilk defa d spordan takımı izledim diyar önünde hiçbi varlık gösteremediler bence,bu takımdan bi cacık çıkmaz olay tv de lig a yı yorumlayan adam samsun şans golleriyle maç kazanıo organize olamıo diince küfretmiştim adama..haklıymış şansaymış demek tüm bunlar..izmire kadar giden büyük taraftarımıza tşkler[[/b]Daha kaç sene lig a da kalırız bilemem ama inş.bursaspor gibi 2.senemizde çıkarız süperlige BİZ SAMSUNSPORLUYUZ!!

Tamer55

bu haftayıda zehir ettiler ya ne diyeyim

maviay55

telekom son dakka golüyle beraberliği sağladı antep bld.puanı 28 e çıktı bizi yakalayamadı  :wink:

tüm sonuçlar bize göre ama bizz YİNE KAZANAMADIK  :cry:  :cry:

SAMSUNSPOR SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN!! DEFOL ENGİN UZUN YOĞURTÇU İBNEE YÜZSÜZ HERİF (kusura bakma admin dayanamıom)

Tamer55

Alıntı yapılan: "ender"farzedelimki ilk altiya kaldik ki bence zor.hanginiz inaniyor boyle bir takim ilk altidan 1.lige ciksin.benim hic umudum kalmadi seneye biz tekrar 2.ligdeyiz.

evet kardeşim hayati önem taşıyan maçları alamıyoruz play ofa kalsak orda yapacağım iki maç  ı nasıl alırız bilemiyorum.

maviay55

diyarbakır son dakkada attı a.q ya ne güzel berabereydi
diyarbakır 1:0 kocaeli

maç bitti beyler altay2:0samsunsporumuz :cry:

berusa55

tum sonuclar bize göre mi?:) diyar bile bastı son dakikida...bu haftaki kaybımız çok büyük...play-off zor artık:(

Forvetim

beğenmediğimiz diyar kadar bile olamıyoruz,,ne denir ki,,

cem and naz55

kenan kırmızı görmüş 83.dkkada 6.yla 6 puan fark var kapanmayacak gibi değil ama şuda gerçek artık son kozlarımızı oynayacaz haftaya kendi sahanda telekom u yenemezsen ümitler seneye

maviay55

bu kenan ne yapmak istio yine cezalı haftaya!!! yönetim şu adama bi ceza verin ya!! a.q bi hafta sonra yine cezalısın anlıycak gibi değil mal herif!!
cemandnaz55 haklısın 6 puan kapanmıycak gibi değil haftaya saha fobisi yenip telekomu yencez sonra mal-atyanın yenemediği istanbulu istanbulda yencez zor gözüküo!

ali ihsan

Yazık bu taraftara ya.Millette para pul yok ama yüreklerini sahaya koyuyorlar ,bizde her şey var ama yürek yok.Şöhretli topçu değil,11 tane yürekli adam istiyoruz bu takıma.

ali ihsan

Ve en önemlisi bu kulübü yönetecek karekterli yönetici lazım.SAMSUN SEVGİSİ KALPLERİNDE OLMAYANLAR DEF OLSUN GİTSİNLER.