LİG A 23.Hafta Altay 2-0 SAMSUNSPOR

Başlatan KaleArkası, 26 Şubat 2007, 23:00:24

« önceki - sonraki »

KaleArkası

Diyarbakır maçını sahamızda alamadık.Hadi hayırlısı yine bir deplasman.Deplasmanlarda daha iyiyiz.Kazanırız ama hovardaca puanlar dağıtmamalıyız evimizde yarın çok arayacaz.Bir sene daha 2.Ligi kimse çekemez.

cagdasahmet

Alıntı yapılan: "KaleArkası"Hadi hayırlısı yine bir deplasman.Bir sene daha 2.Ligi kimse çekemez.

Haklisin.Deplasman takimiyiz fakat bazi oyuncularin artik performanslarini yükseltmeleri lazim (Gökhan veya Erol'dan bahsediyorum).Hadi hayirlisi...

MeL_55

Alıntı---------maksic-----------

feridun--evren---Tufan----ömer

Serdar------adnan--------Zafer

----------mustafa---------------

-----Burhan--------Samet veya sinan

Tribün_ali

bu futbolla altayı yenemeyiz ama deplasmanda iyiyiz inşallah alırız macı

bluegreen55

gökhan kaçırılmayacak goller kaçırdı ama son 5 dakikada gördüm ki hatamız teknik direktör kaynaklı.
bu takım böyle bastırabiliyosa ozaman uzatmaları ne diye bkliyoz...

ilk 2 bitti
ilk 6 olur inşallah

fanatik55

deplasman takımı samsunspor her türlü onları yeneriz orda

AllydeenleaR

biz deplasmanda iyi oynuyoruz
hep farklı yeneriz diyprdum bu sefer

1-0 olsn bizim olsun

mehmet yılmaz

İzmir'de yenileceğimizi zannetmiyorum...

ali ihsan

Kendi sahamızda kapanan takımları açamıyoruz.Bu nedenle deplasmanda daha rahat pozisyon buluyoruz.Galibiyet şansımız bence yüksek.Hayırlısı artık.

canocak160

maçı inşallah alacacız arkadaşlarrrr

maviay55

altay kazanırsa ilk 6yla aramız açılacak biz kazanırsak neler olacak neler  :wink:  deplasmanda daha iiyiz kaybetmeyiz bencede gol yemiyoruz altaydan da yemiycez die düşünüyorum inş 1-0 olsun bizim olsun

not:levent eriş erol kapusuzu rica ediyorum oynatma artık!!!

sunbeam

Alıntı yapılan: "maviay55"

not:levent eriş erol kapusuzu rica ediyorum oynatma artık!!!

Ama eski takimina karsi söyle 45 dakika falan yine oynasin. :roll:  Belki en azindan bu maca biraz motive olur. Burhanda Kocaelispor'a yani eski takimina karsi golünü atmisti.

körfez55

bence dünkü maçta kötü değildik.tek sorun forvetlerimizi beceriksizliği defans ve orta saha iyiydi.poziyonları göle çevirebilseydik şuan başka türlü olacaktı.ben altayı mağlup edeceğimize inanıyorumm..

Tamer55

ilk altı girsek ne olacak çıkmamız garantimi dikkat ediyorum son sezonlarda hayati önem taşıyan maçları kazanamıyoruz onun için   ilk altıya kalırsak iki maçı daha oynuyacağız bu maçları kazanabilirizmi ?
bu istikrarsızlıkla kazanamayız altay maçı her türlü
sonuç olur deplasmanda al iç sahada ver anlamsız geliyor bana

yusuf celebi

Altay maçı önceki deplasmanlar gibi olmayacağı kesin çünkü artık Samsunspor'un deplasmanda nasıl oynadığını herkes çözmüştür diye düşünüyorum,her zaman deplasmanda kazanırız diye düşünmemek lazım,Altay maçı gerçekten zor olacak bunun bilincinde olmalıyız.

Diğer bir konu Erol Kapusuz,eski takımındaki havasını bulamadı sanırım isteksiz bir tavır içinde durum böyle olunca bu oyuncuyu eski takımına karşı oynatmak büyük hata olur,Altay'da daha mutlu görünüyordu daha verimliydi burada huzursuz olsa gerekki o eski oyununu göremiyoruz.

Bu oyuncuyu Atay'lılar protesto edebilir onun nedenide Altay'ın zor günlerinde arkasına bile bakmadan Samsunspor'u tercih etmesidir.

İşin açıkçası Samsunspor yine sezonun en kritik maçlarından birini oynayacak tamammı yada devammı diyebileceğimiz bir maç daha,haydi hayırlısı.