LİG A 21.Hafta Kasımpaşa 0-1 SAMSUNSPOR

Başlatan Sadece Samsunspor, 11 Şubat 2007, 18:08:59

« önceki - sonraki »

sunbeam

Arkadaslar bu Kasimpasa macinida radyodan dinleme imkanimiz olacakmi yine Winamp programiyla falan? Bilen varmi?

kadir55ist

selam
allah izin verirse kasımpaşa da büyük samsunspor tarfatarı gövde gösterisi yapacaktır.
istanbuldan bursadan samsunsdan gelecek samsunlularla birlikte takımımızı desteklemek çok güzel olacak.
inşallah samsunsporumuz bizi galibiyetle uğurlar.
galibiyetten başka birşey düşünmüyoruz.
kasımpaşada buluşmak üzere görüşürüz...

maviay55

maç yayını var mı acaba arkadaşlar? :roll:  :roll:  

varsa muhabbetim olmayan komşuya gidip izlicem valla çok önemli maç kaçmaz..ist de olsam kaçırmazdım samsunspor hiç bi yerde yalnız kalmaz bizler gibi taraftarlar varken  :wink:

erol kapusuzdan artık bi gol bekliyorum bu maçta boşuna mı uğraşıldı o kadar met edildi bu oyuncu fıss çıkmasın hadii artık erol!!!

Ladikli

Mutlaka galip gelmeliyiz,geçen haftada böyle söyledik ama olmadı.İlk yarı burda oynadımız maçta kötü oyun ve şanssızlığımızla yenilmiştik,birde penaltı atamamıştık.Deplasman maçlarında takım ne hikmetse daha iyi mücadele veriyor,koşuyor,pozisyona giriyor.Kocaeli maçındaki oyunu sahaya yansıtıp,tribünler de aynı şekilde destek verebilirse galip gelmememiz için hiçbir neden yok.Kasımpaşa da ikinci yarıya kötü başladı.Mutlaka kazanmak için oynayacak ve açık vereceklerdir.Bunları değerlendirip sonuca gitmeliyiz.Bekle bizi kasımpaşa..

jean

mac yayini yok maglesef haftaya vermesse yemin ettim aricam d sporu iki sen eonce trt yi aradigim gibi

Serkan

kasımpaşa taraftarı kesin pislik yapıcak :)

34 SS 1965

onlar her macında yapıyor zaten yapacaklarıda en fazla taş atmak

piyanist

Alıntı yapılan: "jean"mac yayini yok maglesef haftaya vermesse yemin ettim aricam d sporu iki sen eonce trt yi aradigim gibi

Sametçiğim haftaya Samsun-diyarbakır maçını verek D spor ama Tribün olayı açsından iyi olmaz gibime geliyor.

ngonge

dün gece rüyamda, tek kale oynadığımız maçta 1-0 yenik duruma düşüyorduk ama sonra 1-2 alıyoduk maçı :) ama rakip fenerbahçeydi bak orda bişeyler karışmış :)

bu arada kasımpaşa maçına organizasyon var mı? tribün çok dağılıyor onu biraz toplamak lazım.

jean

versin yeterki maci bizim taraftar bilincli davrandimi diyarbakir macinada gider zaten demek haftaya bakacaz takima

kadir55ist

selam
arkadaşlar kocaeli maçına haftalar önceden organizasyon yapıldı ama kasımpaşa maçına sanki maç haftası değilmiş gibi sanki çoğu arkadaşın direnci kırılmış gibi
son iki gün artık daha aktif olmalıyız.
inşallah kasımpaşada şov yaparız hem takım hem taraftar olarak.

mehmet yılmaz

Kasımpaşa Stadı, suni çim ve alışkın olmayanlar için zorluk çıkarabiliyor. Maç hazırlıklarını bu nedenle altyapı tesislerindeki suni çim sahada yaptı takım.

Son yıllarda nedenini bilemediğim bir iç saha fobimiz var ve dışarıda daha iyi oynuyoruz. Ortada bir maç gibi görünse de Kasımpaşa'nın iyice vites düşürmesi bizim için önemli bir avantaj olarak görülüyor. Bu maçta kesinlikle Sinan Özkan oynamalı! O çocukta iyi bir kumaş var bence... Fizik olarak da rahmetli Mete Adanır'ı andırıyor bana ve gizliden bir sempatim oluşmuş durumda...

Kasımpaşa'nın etkili iki ismi Alper Ferit Sargın ve Erhan Küçük çok formsuzlar ve bu da takımın hücum gücüne doğrudan yansıyor. İlk maçta Gökhan-Cihat ikilisi bütün hava toplarını almıştı. Bu yüzden üç haftadır beklenen patlamayı yapamayan Erol'un ortadan sürpriz şutları etkili olabilir.

Elazığ maçı da alınsaydı ikiye katlanabilirdi tribün ama yine de İsmetpaşa'daki kadar Samsunsporlu olur/olmalı diye düşünüyorum.

cem 55

valla kadir55ist kocaeli macı için burdan duyuru yaptık haydarpasada bulusalım hep birlikte maca gıdelım takımımıza destek verelım diye toplam 7 kisi toplanabildik garda. Kendi imkanlarıyla gelenleri de sayarsan istanbuldan maca gelen 100 u gecmezdi.Seninlede cogu istanbul deplasmanında karşılasmışızdır istanbulda takımımıza destek veren kemiklesmis 150-200 taraftarımız var ve onlarda senin benim gibi hep aynı yüzler tanıdık simalar.İstanbuldaki taraftarımız 1.ligdeyken daha cok olay cıkmayacak stadın yerini kolayca bulabılecegi ve rahat rahat mac seyredebilecegi 3 büyükler harici maclara cogunluklada istanbulspor macına ilgi gösteriyorlardı.Kasımpasa macının pazar günü olması stadın yerininde kolay yerde olması sebebıyle insallah bu sefer iyi bı taraftar kitlesi olusturabılırız.Misafir takıma sanırım 750 kişilik yer ayırılıyormus samsundan ve bursadanda organızasyon olursa bize ayrılan yeri dolduracagımıza inanıyorum.Maç içinse kocaeli macındaki performansı gösterebilirsek bence rahatlıkla kazanırız insallah bizim için güzel bi hafta sonu olur.Maca gelecek arkadaslarla pazar günü görüsmek dilegiyle

körfez55

arkadaşlar ben şuan beylikdüzündeyim.maça yalnız gitmek istemiyorum.bi yerde buluşalım yada size nasıl ulaşabilirim..

kayacan

Kasımpaşanın stadı Recep Tayyip Erdoğan stadı bu beni korkutuyor. İnşallah bu maça siyaset el atmaz ve şaibe olmaz. Kasımpaşanın lig A da olması ve  başarılı olması tesadüfidir başka bişey yoktur deyipte beni güldürmeyin sakın.