LİG A 21.Hafta Kasımpaşa 0-1 SAMSUNSPOR

Başlatan Sadece Samsunspor, 11 Şubat 2007, 18:08:59

« önceki - sonraki »

MeL_55

AlıntıHEDEFE BİR ADIM DAHA YAKLAŞTIK

Kasımpaşa karşısında çok önemli bir galibiyet elde ettiklerini belirten Teknik Direktör Leven Eriş, "Bundan sonra da Samsunspor'un çıkışı devam edecek. Play-Off'a kalmak için elimizden gelen mücadeleyi vereceğiz" dedi

ALTIN DEĞERİNDE ÜÇ PUAN
Türk Telekom Lig A takımlarından Samsunspor, deplasmanda Kasımpaşa'yı yenerek play-off'a kalma umutlarını artırdı. Teknik Direktör Levent Eriş, Kasımpaşa maçında çok anlamlı bir galibiyet aldıklarını söyledi. Gençlerbirliği Oftaş, İstanbul Büyükşehir Belediyespor ve Malatyaspor'un çok avantajlı olduğunu, bunun için play-off mücadelesinde rakip olarak Kasımpaşa'yı gördüklerini ifade eden Eriş, Kasımpaşa'yı yenerek 6 puan değerinde 3 puan aldıklarını kaydetti.

İDDİAMIZ SÜRECEK

Lig A'nın ikinci yarısına başlarken Samsunspor ile Kasımpaşa arasında 13 puan fark olduğunu belirten Eriş, "Puan farkını 5'e düşürdük. Bundan sonra da Samsunspor'un çıkışı devam edecek. Play-Off'a kalmak için elimizden gelen mücadeleyi vereceğiz" dedi. Kasımpaşa maçında takım kadrosunda bazı değişiklikler yaptığına dikkat çeken Eriş, "Bazı oyuncuların bu formanın ne kadar değerli olduğunu anlamaları gerekiyor. Bu forma için daha iyi mücadele vermelerini istiyorum" dedi.

Eriş, "Ayrıca bazı maçlarda rakibe göre oyuncuları sahaya süreceğim. Ben bütün futbolcularımın iyi niyetle forma savaşı vereceğini düşüyorum. Bu da Samsunspor'un başarılı olmasında önemli bir etken olacaktır" ifadelerini kullandı.

MeL_55

kayacan

Alıntı yapılan: "samsuni"http://www.youtube.com/watch?v=jjtu1L3HTl8

Samsunsporumuzun golü..

The video you have requested is not available.

If you have recently uploaded this video, you may need to wait a few minutes for the video to process.
bu nedir video inmiyor...

ender

Bengulu tamamdir.en kisa zamanda temayi yapip siteye koymaya calisacagim.

O.YILMAZ

Deplasmanda alınan galibiyet sevindirici. Bazı arkadaşlarımızın yorumlarından anladığım kadarıyla iyi oynamadığımız karşılaşmalarda biri. Golün son dakikada gelmesi takımın bence iyi olmadığı veya istediği düzeye çıkamamasından kaynaklanıyor.

Maçın golünü izlediğimde ise attığımız golün hemen öncesindeki kasımpaşa atağının gol olmamasına tesadüf mü beceriksizlik mi yoksa ilahi adalet mi dersiniz bilemiyorum ama eğer o gol olsaydı maç bizim değil karşı takımın 1-0 lık galibiyeti ile sonuçlanırdı.

Diğer taraftan düşündüğümde ise rakiplerimizin son dakika golüyle aldığı puanlar hiçte küsümcenek değer olmadığını görünce ise yeterki galip gelelimde son dakikada olsun demekten kendimi alamıyorum.

veis

kasımpaşabizi yendiginde gazatelerden birinde başlık samsunun paşası idi.herkes kızmışdı.ama biz kasımpaşaya çakınca bugün gazatesinin başlıgı aynen şu idi.SAMSUN 90 DA ÇAKDI.

cem and naz55

Alıntı yapılan: "veis"kasımpaşabizi yendiginde gazatelerden birinde başlık samsunun paşası idi.herkes kızmışdı.ama biz kasımpaşaya çakınca bugün gazatesinin başlıgı aynen şu idi.SAMSUN 90 DA ÇAKDI.
fanatik gazetesi yazdı ama öyle değil böyle SAMSUN 90A TAKTI kasımpaşayla dalga geçer gibi yazmışlar

forzasamet

Alıntı yapılan: "cem and naz55"quote]fanatik gazetesi yazdı ama öyle değil böyle SAMSUN 90A TAKTI kasımpaşayla dalga geçer gibi yazmışlar

güzel de demişler bu arada maç sonrası olay çıkmış bakan şahin in arabaları taslanmış  :lol:

jean

gecen yari bu maclarda cok umutuszduk simdi tam tersi inslalah boyle surer

yönetici